Закусват ли децата ви преди да отидат в детската градина

  • 8 886
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 640
не давам закуска вкъщи, после там като им сервират-ще има да правят панаири- не са от ящните.

# 31
  • София
  • Мнения: 171
Да, закусва със сестра си. Тя ходи на училище. Госпожите знаят и не го карат яде там, но той обикновено си закусва и в градината.  Вечерята обаче му е доста лека, не му се яде и не го насилвам. Детето си знае най-добре Peace

# 32
  • Мнения: 472
Не давам закуска, защото почти всяка сутрин се успиваме Laughing.
Иначе ми звучи абсурдно. Да не даваш на детето си храна, защото в градината щяли да я изхвърлят  #Crazy.

# 33
  • София
  • Мнения: 172
Да. Така започнахме от самото начало, за да се чувства по-спокоен и да намалим с един проблемите около оставянето в градината. Той после си го възприе като ритуал и се тръшка здраво, ако го накарам да не яде у дома, а да закуси в градината.
Мони хапва малко, по принцип и е злояд. В детската кара на супа, но не всяка харесва и малко хляб, понякога плод и мисля следобедните закуски горе-долу ги яде.
Поне знам, че сутрин и вечер се храни добре.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да, закусва. Там също си изяжда всичко.

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На периоди е.
Ако въобще закусва у дома, яде зърнена закуска Нескуик.
После дали закусва и в ДГ не знам...

# 36
  • Мнения: 9 814
Понякога хапва по една две обикновени бисквити, друг път не.
Зависи колко гладна се събуди.

# 37
  • София
  • Мнения: 460
Пие чаша мляко с какао преди да тръгнем за градина, защото не винаги му харесва храната, не е много по яденето.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 23:00 от Magi_D

# 38
  • Мнения: 2 090
Не закусва вкъщи.Закусва само когато се случи да го заведа в чак в 9 часа,за втория прием(на ясла е детето,не на градина)

# 39
  • Мнения: 645
Понякога. Когато се събуди и каже, че е много гладен.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми не закусва вкъщи преди градина,защото ставаме късно и я водя към 8 и 45.
Но на първата род.среща ни помолиха децата да не закусват вкъщи,че не искат да се хранят
в традината.А така развалят дисциплината и другите,които са по-злояди дечица и те отказавли да си
изяждат закуската.

# 41
  • Мнения: 2 732
Да закусва .Будя я в 6.30 не мога да я оставя да не яде до 8.30-9 часа.А и е злояда и ако не и хареса закуската в градината няма да яде

# 42
  • Мнения: 1 715
Моята си похапва и сутрин като стане в 7:00 задължително закусва вкъщи и после към 8:30 в градината пак закусва.

# 43
  • Мнения: 689
Не, не закусва, защото става от сън в 7.30 часа, в 8.00 е в детската градина, в 8.30 вече закусват. Не смятам, че за един час от както се е събудила ще прегладнее чак толкова. Държа да си се храни на детската градина.

# 44
  • Мнения: 1 733
Досега не са ме молили да не му давам да закусва вкъщи. Не знам в градината дали си изяжда закуската, но като се събуди сутрин много обича да гледа любимото си филмче и да хапва. Така че не бих го лишила от това удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт