Закусват ли децата ви преди да отидат в детската градина

  • 8 884
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
по принцип не закусва. давам витамини с чаша вода и най-много две бисквити, ако много замрънка.

# 46
  • Мнения: 2 587
Закусва и то стабилно.В детската градина не й е оставало ядене,даже в повечето случай винаги иска допълнително  ooooh! И като я взема в 16.00ч пак яде-втора след обедна закуска иначе не може да изкара до вечеря в 19.00ч.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Май не съм озаглавила добре темата  Rolling Eyes По-скоро трябваше да е дали похапват  Rolling Eyes

И да ви кажа, въпреки, че виждам, че доста деца си подхапват преди тръгване, пак ми е гузно  Confused А не смея да кажа на госпожите защо така тъпо и упорито всеки ден питам точно за закуската дали я изяжда . Дано не я изхвърлят.

Но на мен ми се върти и друго в главата....дали не е чул от госпожите, че не трябва да закусват в къщи и да го прави на инат? Дали е възможно?
Защото, когато си беше у дома, никога не  е закусвал непосредствено след ставане. А сега първата му работа е да си поиска закуска. И аз пак му давам нещо символично.

# 48
  • Мнения: 1 715
Възможно е не само да е чул,а и самите госпожи да са им казали направо,че вкъщи не бива да закусват.Моята е ящна и винаги не и стига така,че не съжалявам,че закусва преди градина.

# 49
  • Мнения: 3 146
Не, не закусва у дома, но и в нашия случай няма смисъл. Ставаме в 7.40  и в 8.30 сме в градината - тъкмо е огладнял, а и той държи да закусва там. Иначе има деца, които си закусват у дома - в този случай госпожите са помолили да казваме, когато детето е закусило.

И при нас е така.

diana_t
, няма какво да им казваш на госпожите, а и до 9 часа има време да огладнее от 7.30.
Не вярвам да го прави напук, по-скоро му харесва този навик, свързва го със ставането за градина и толкова. А и дори да не яде там, какво да направиш, не е фатално, жалко е да хвърлят закуската, но много по-важно е да иде весел, отколкото да не изхвърлят 100 грама закуска.

# 50
  • Мнения: 3 695
по принцип не закусва. давам витамини с чаша вода и най-много две бисквити, ако много замрънка.
На гладно ли даваш витамините? Аз съм пила така преди време и ми ставаше доста зле на стомаха после.  Confused

# 51
  • Мнения: 3 715
Нищо не яде сутрин преди да отиде на градина. Не мисля, че е добре да яде на два часа, така че яде направо в градината.

# 52
  • София
  • Мнения: 607
Хапва нещо дребно, защото все е гладен.  Joy И в градината пак закусва.
Директорката не ни е молила да не закусва в къщи.

# 53
  • Мнения: 3 268
Аз я водя късно,след 9.00 и трябва да е закусила.

# 54
  • Мнения: 4 187
Обикновено не закусва, понякога пие мляко с какао. Винаги става в последната минута и има време само за приготвяне на тоалета, няма кога да огладнее  Mr. Green.
Не са ни молили да не ги храним у дома, явно всичко си изяждат .


много е неприятно да се изхвърля  храна

# 55
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз я водя късно,след 9.00 и трябва да е закусила.
И ние поради тази причина си закусваме вкъщи.

# 56
  • Мнения: 232
На нас не ни се налага да яде в къщи,защото в 8 едва я будя за градината.

# 57
  • Мнения: 1 237
Не закусва и не похапва нищо.Яде в градината (оделен е въпроса колко яде,че е една злояда).На родителската среща помолиха да не закусват в  къщи.

# 58
  • Мнения: 472
Но на мен ми се върти и друго в главата....дали не е чул от госпожите, че не трябва да закусват в къщи и да го прави на инат? Дали е възможно?
Защото, когато си беше у дома, никога не  е закусвал непосредствено след ставане. А сега първата му работа е да си поиска закуска. И аз пак му давам нещо символично.
Възможно е! Също така е възможно да му е приятно мама сутрин да е ангажирана с него и да му приготвя закуската  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 9 903
по принцип не закусва. давам витамини с чаша вода и най-много две бисквити, ако много замрънка.
На гладно ли даваш витамините? Аз съм пила така преди време и ми ставаше доста зле на стомаха после.  Confused

баси, честно, изобщо не се замислих  ooooh!
витамин С на таблетки, той ги харесва, даже ги дъвче  Rolling Eyes
ще трябва да променя нещата.

Общи условия

Активация на акаунт