отслабване със сиофор

  • 231 909
  • 711
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
Пия Сифор 1000 от повече от 1 месец + диета - без бяло брашно, бяла захар, разни мазни ядки и т.н. Пия и Редуктил 10мг. И двете изписани от ендокринолог. Имам доста кг. да свалям, за сега съм минус 8кг. Тези кг. ги дължа на всички изписани неща, комплексно.

Овесените трици повляват благоприятно кръвната захар, инсулиновия отговор и метаболизма. Може и тя да използвате като помощно средство.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ти сиофор и редуктил ли пиеш само. Друго изписаха ли ти?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Намален ли е апетита след прием на сиофор?
не

# 33
  • Мнения: 11 607
Ти сиофор и редуктил ли пиеш само. Друго изписаха ли ти?

Предполагам,че въпросът е към мен......Не, само това ми изписаха.......После обаче аз си изписах сама хапчета на билкова основа за цистита, който имам като страничен ефект от лекарствата, + овесени трици с кисело мляко за запека. Никога съм намяла запек,а цистит като девойка бледа, така че ги отдавам единствено и само на лекарствата......

# 34
  • Мнения: 2 898
Мама Цоцоланка, кое налага да пиеш сиофор и редуктил едновременно? Не идва ли малко множко? Защото само със сиофора и ограниченията в храненето би постигнала резултати.

# 35
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка, кое налага да пиеш сиофор и редуктил едновременно? Не идва ли малко множко? Защото само със сиофора и ограниченията в храненето би постигнала резултати.

Сиофор-а в интерес на истината ми го изписаха с цел - идването на цикъла ми редовно! Добре повлиявало, за да не пия хормони, защото в моя случай са нежелани. Честно казано - 7 дни след приема на Сиофор-а - цикъла ми бе факт. Следващия месец(т.е. този) ми дойде с 5 дни закъснение. Като тези 5 дни дори не ги отчитам като закъснение - защото пътувах, смених климата и пр. Не помня от кои години такова нещо не ми се бе случвало - 2 поредни цикъла, в 2 поредни месеца. Дори когато за последно си биех ампули прогестерон - накрая бях стигнала до 9 ампули, които ми ги слагаха за 3 дни. Факт е,че със Сиофор-а стана! И друго - беше ми напълно нормален цикъла. По принцип ми е обилен, продължителен, със съсиреци. Този път - съвсем, съвсем нормален по всички показатели.

От един и същ ендокринолог, едновременно,  са ми изписани хапчетата......


И не смятам,че Сиофор-а са хапчета за отслабване както се твърди в заглавието.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ти сиофор и редуктил ли пиеш само. Друго изписаха ли ти?

Предполагам,че въпросът е към мен......Не, само това ми изписаха.......После обаче аз си изписах сама хапчета на билкова основа за цистита, който имам като страничен ефект от лекарствата, + овесени трици с кисело мляко за запека. Никога съм намяла запек,а цистит като девойка бледа, така че ги отдавам единствено и само на лекарствата......
Благодаря за отговора.

# 37
  • Мнения: 2 898


 
И не смятам,че Сиофор-а са хапчета за отслабване както се твърди в заглавието.

Да, Сиофор не е хапче за отслабване. Но то помага на хора със здравословни проблеми да нормализират теглото и обмяната си.

# 38
  • Мнения: 11 607


 
И не смятам,че Сиофор-а са хапчета за отслабване както се твърди в заглавието.

Да, Сиофор не е хапче за отслабване. Но то помага на хора със здравословни проблеми да нормализират теглото и обмяната си.

Да, така е! Но оставам с впечатление,че като се разбере,че едно хапче помага и за теглото - за нищо друго не се замисля човек. И в темата за Редуктил-а...........Купуват го без да взимат под внимание нито своя ИТМ, дали наистина имат нужда от него и пр. Това са хапчета все пак, а не бонбони или носни кърпички.......

# 39
  • Мнения: 2 898
Права си. Дори в листовката на Сиофора пише за възможни изключително сериозни усложнения, като например диабетна кома. Винаги използвам случая да пиша, че това е лекарство и се назначава само от специалист ендокринолог. Но съм пуснала темата, защото има много хора / като мен преди /, които се лутат в омагьосания кръг на здравословните си проблеми и не знаят, че изход има.

# 40
  • Мнения: 11 607
Права си. Дори в листовката на Сиофора пише за възможни изключително сериозни усложнения, като например диабетна кома. Винаги използвам случая да пиша, че това е лекарство и се назначава само от специалист ендокринолог. Но съм пуснала темата, защото има много хора / като мен преди /, които се лутат в омагьосания кръг на здравословните си проблеми и не знаят, че изход има.

Ох...какво да ти кажа......Аз също не знаех......Аз също не съм подозирала,че може да ме изпратят на ендокринолог. Независимо,че съм лежала в отделението за стерилитет в Майчин дом, но никой така и не ме е свързвал с такъв лекар. Била съм явно много наивна да вярвам на докторите си, щом не съм потърсила и информация в интернет за проблемите си. Но пък и честно да си призная - незнам дали щях да се доверя на информацията, ако намерех такава все пак. Май много объркано го написах.......Едва последната лекарка ме прати на ендокринолог и ендокриноложката като започна да ми обеснява разни неща и осъзнах колко много съм пропуснала и проспала........

Не знаех,че ти си пуснала темата, заинтригувах се от това да прочета и други мнения за Сиофор-а......Не е лично, да знаеш..... Hug

# 41
  • Мнения: 2 898
 Доста хора не знаят, че проблемите им идват от нарушения на хормоните. А тези нарушения объркват работата на целия организъм. Да не говорим, че имитират заболявания, от които може да настръхнеш. Всичко това го изпитах преди 15 години. За съжаление нашите доктори се имат за велики и е под достойнството им да те пратят на специалист. Спомням си, че първото ми ходене на ендокринолог беше платено.

# 42
  • Мнения: 19 476
Доста хора не знаят, че проблемите им идват от нарушения на хормоните. А тези нарушения объркват работата на целия организъм. Да не говорим, че имитират заболявания, от които може да настръхнеш. Всичко това го изпитах преди 15 години. За съжаление нашите доктори се имат за велики и е под достойнството им да те пратят на специалист. Спомням си, че първото ми ходене на ендокринолог беше платено.
Абсолютно си права, но пък и ендокринологът трябва да е на място - компетентен и внимателен. Аз така избягах от един в София, който преди да ми обясни нещо /а пък бях при него на платен преглед, представете си/ ми назначи едни изследвания и като си позволих да задам един единствен въпрос ме нахока. Е, това ми отложи лечението с две години, тъй като действително се оказах болна. Та не е лесно да си намериш човек на когото вярваш.

# 43
  • Мнения: 2 898
За някои, които си мислят, че такива като нас търсят лесния начин за отслабване,искам да кажа следното. Откакто се помня, все пазя диети. И отслабвах.Сваляла съм кг само с плодове и зеленчуци, имаше един режим, при който се яде веднъж дневно. Рекордът ми е минус 32 кг с разделно хранене. И след това като започнах пак - никакъв резултат и ми става лошо. Не мога и половин ден да издържа. Опити,опити, и все едно и също. Тогава разбрах, че нещо не е наред.Смених ендокринолога, който не ми помогна. Намерих / по препоръка / свестен такъв и отидох.Резултатите ми бяха толкова зле, че жената извади една мостра на лекарството /дето им ги носят дистрибуторите от аптеките / и ми каза да го почвам същия ден. Така, вече с помощта на лекарството, започнах и спазването на определен режим. Така че, лесно няма.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз пих Сиофор известно време тази година, отслабнах с около 5 кг, но сега съм си ги върнала.
Спрях го, защото ми ставаше много лошо. Докторката ми каза да го приемам след ядене, но така ми спадаше апетита, че не ми се събираха достатъчно хранения, за да си взимам лекарството и се разпадна режима.
За съжаление, когато не го взимам, непрекъснато ми се яде, нон-стоп тъпча нещо и ефектът е покъртителен...

Общи условия

Активация на акаунт