Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 12 186
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
еми първото ядене като е в 8 часа и аз още не съм станала как да ям. newsm78
другите как ли спазват часовете

# 16
  • София
  • Мнения: 1 950
Жужу, хубаво е да се спазват часовете, защото са свързани с циклите на метаболизма и по този начин не му се позволява да се забавя и оттам да намалява изгаряните калории. А също така доц.Байкова препоръчва първото хранене за деня да е не по-късно от половин час след ставане от сън. Така че щом дневният ти режим е друг може би ще трябва да нагласиш храненията според режима си, но последното хранене за деня да е не по-късно от 19,30 ч Peace

# 17
  • Мнения: 93
аз ставам в 7 за това яденето в 8 не ми е проблем,само че към 8 часа обикновено започвам с фитнеса,но ще хапна и тогава ще тренирам.а млякото трябва ли да е обезмаслено

# 18
  • Мнения: 40
ааааааааааа, ето къде сте били изчезнали #2gunfire

и без да кажете, даже!

А пък аз имам да се хваля - както немърдаше кантара изведнъж -1, направо щях да припадна от кеф.
Благодая за съветите.
Разбира се, записвам се и за новата тема.

Аз толкова съм се интусиазирала, че чак започвам да се плаша от ссебе си newsm78

# 19
  • Мнения: 40
но и на мен ми е много трудно с този часови режим, защото не мога да ям толкова пъти на ден, още повече в определени часове.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Жужу, Hug щом ставаш в 7 може да хапнеш в 7,30 , за да не започваш веднага след хранене фитнеса  Peace Мисля, че толеранса на разлика в часовете беше 30 мин +/-, някъде в старите теми го пишеше май  newsm78 . На мен също ми се случва да променям часовете според възможността ми - като съм на работа  много често вместо 8 и 10 правя едно хранене в 9, но когато имам възможност си карам по план. А за млякото е препоръчително да е с нисък процент, но аз обикновенно си взимам 2 или дори 3,6%. А пък и доста коментари имаше н други теми из форума по повод млякото с нисък процент, че е пълно с въглехидрати/ предполагам нишесте се има впредвид/ а пък и не ми е много вкусно  Sick

double hot Hug браво за резултата  smile3501 Радвам се , че си ни открила и че си толкова ентусиазирана, но не е нужно да се плашиш - това си е направо похвално.  thumbsup Аз откакто започнах Страхотната диета коренно си промених начина на хранене, както и отношението към храната и към себе си bowuu
Преди се хранех безразборно в големи количества и бях постигнала рекорден за себе си размер - 83 кг. / при положение, че бременна в 9 мес. с второто си дете преди 11 год не съм била повече от 81 кг Crazy/, докато сега дори и като си позволявам да съм "свободна " от режим пак внимавам какво и как хапвам  Peace

ПП тъкмо си направих един позакъснял чай и го споделям с вас  Hug ... , но бисквитките са за децата  newsm62

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Привет и от мен!
Докато се включа и вече има нова тема!
Пийвам първото си кафе, та да ви сервирам и на вас

Ще се върна да изчета всичко написано, но да си призная аз не съм режимна, след като миналата седмица бях режимна до петък, събота и неделя - планово нережимна.
В понеделник - почти нищо не ядох - обикалях и се занимавам с банков кредит, та не ми остана време, и преди танците бях на гости на приятелка, та тя ме почерпи сладки, защото щях да припадна.
Вчера бях на рожден ден, но днес поне за разтоварване, следващата седмица - планувам режимност - в събота и неделя съм на РД.
Та това е за сега.
Добре, че са танците, а и правя коремни преси сутрин.
Хубав ден!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро и от мен  Hug
Аз лунувам,но след фазата ще съм на плодове,а от утре на режима Peace
Боби мерси за кафето....добре ми дойде Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Боби, Hug мерси за кафето  bouquet



Аз продължавам да си стоя на едни кг, което в случая както не съм режимна не е толкова лошо. Но се замислям другата седмица да направя няколко дни по някой друг режим, защото аз вече повече от 9 месеца се храня по начин близък на Страхотната диета, дори и като не съм съвсем режимна. Може би ще е добре да направя някаква промяна , за да раздвижа малко тези кг.  newsm78 Но още не съм решила точно какво да е, а  след това задължително ще си продължа с диета № 1/ тя май най-добре ми действа, а и ми е най-лесна за изпълнение/ Laughing

Страхотен ден на всички! Peace

# 24
  • Мнения: 40
Добро утро, добро утро!

И аз да си призная сега като погледна храна и чак ми става гадно. Снощи ми се случи още нещо странно откакто съм на тази диета - бях си направила салатка и си бях сварила яйчица. Та изядох си салатката, а яйцето неможах. И ако беше преди, въпреки, че вече не съм гладна щях да го опукам, а сега само го погледнах и излязох от кухнята. Не мога да повярвам Laughing
Много съм доволна от себе си - ще ме извинявате че се хваля така открито Embarassed
Аз по принцип никога не се отказвам докато не видя лъсната чиния. А сега ооооооо радост, започнала съм да се контролирам. И преди съм пазила диети, но цял ден глад, а вечер се намушам, като идиот. Сега всичко е различно Hug

# 25
  • Мнения: 498
Момичета,благодаря за посрещането!!!

Някоя от вас ме беше питала колко съм свалила от Моното,аз не се мерих щом я започнах,а 4дни след това,така че за 6 дена  само 0,800кг.Днес канатара ме вбеси като го показа това #Cussing out Затова го зарязвам за малко и ще се меря след 1седмица,дано Страхотната ми се отрази добре.

За днес съм планирала по половин кофичка кисело мляко+половин праскова на всяко ядене.
Добре ли е или е много?Млякото ми е от 2%.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 950
Плезирче, Hug добре е както си го планирала - може и по цяла праскова да ядеш на хранене Млякото за предпочитане е от по-нисък процент, но аз почти не ям под 2% /а понякога и 3,6% си взимам/ и въпреки това като съм стриктна - свалям Peace Така че според мен 2% е добре Hug
Сега прочетох в първия пост - млякото е до 2 кг на ден, а плода/зеленчука около 1 кг

# 27
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Браво за режимността и минусите   bouquet  bouquet  bouquet

Аз 3-4дни съм на свободен и сутринта пак 77  #Crazy писна ми вече....

Плезир, може и по 2 праскови на хапване според глада ти в момента Peace

Лиде, в първия пост аз го добавих преди няколко теми,защото така писахте не веднъж  newsm78 аз също не стигам до 4 кофи4ки, макс 2  Peace

Добъл хот, и при мен е така нямам минус 2-3 дни(ако издържа да съм режимна) и после 800грама или кило....обаче не се чувствам стимулирана като е от време на време....май трябва да спра да се стимулирам от ежедневното мерене  newsm78

Наоколо съм;)

# 28
  • Мнения: 1 454
Момичета задрвейте,
радвам се на минусите и режимността на всички...чета си ви непрекъснато , но нещо не ми се пише...
Много ми е криво - не ми върви диетата, не че не съм режимна...режимна съм , но не ми е приятно да съм режимна и непрекъснато мисля за шоколад...
Пред МЦ съм май...нямам минуси - не съм се теглила, но знам , че нямам...поне съм си запазила едни свалени килограмчета от лятото...

Та така...нямам какво толкова да напиша, защото не съм ентусиазирана от режимността - хихих, в тийнеджърско настроение съм  Simple Smile
Мноого целувки и успешен ден засега!
  bouquet Hug  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 950
Кала, Hug сигурна ли си че е верен този твой кантар  newsm78 не ми се вярва за 2-3 дни толкова на горе да качиш, или пък задържаш някакви течности  newsm78
А за първия пост се сетих, че ти го добави като полезна информация преди 1-2 теми и го прочетох , за да дам максимално точен съвет  Peace

Джуниър, Hug има такива моменти, но като успееш да устоиш на шоколада се радваш повече , отколкото ако си доставиш удоволствието да го хапнеш Peace А и щом си пред МЦ си е нормално да ти се яде сладичко. Аз преди направо изпадах в състояние подобно на лудост ако не хапнех сладко в този период, а сега доста по-лесно го преодолявам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт