Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 12 198
  • 325
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 454
хей, Гърлз Simple Smile
Аз и днес съм си режимна...още не съм яла де, но...ще бъда - взех си  килограм ябълки и съм се запасила за деня Simple Smile

Дабъл хот Simple Smile, страхотна идея !!! МОжеш да я пуснеш и в отделна тема...аз не се сещам обаче за нищо диетично по Коледа  Hug
Лиде, защо пак няма да си диетична, а, а?   bouquet

# 301
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте , Страхотни!
 Hug Hug Hug

Бързам да те успокоя double hot , че те подкрепям!  Вчера вечерта намерих нов /поне за мен/ режим на Доц. Байкова и от днес го прилагам. Blush Така ще е 7 дни.

Така ,че аз съм си Страхотна! Laughing
Иначе от двата протеинови дни, резултатът ми е - 0,700кг bowuu

Лиде, мерси за кафето! И влизай в строя. Hug

Кала , не се давай на цветовете!  Sunglasses Hug

Junior_J, Хранила съм се много често разделно и ми е много приятно. Но от него не свалям , само поддържам форма.

mei long , Боби   Hug





# 302
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитирам съфорумката Грахче, от темата "Байкова или Дюкан".

"не съм запозната лично с Дюкан, но имам хранителен режим на Байкова и мога да кажа от личен опит, че действа, включва разнообразна храна, която е необходима на организма и не ви държи гладни по цял ден тъй като се хапва начесто , но по малко. И топлия чай идеално успива чувството за глад. Опитайте, независимо каква диета правите.
Ето го и самия режим:
1 ден
8: 00 половин час преди яденето чаша чай + зеленчук /един и същ през целия ден/
после млечен продукт /кис.мляко, прясно мляко, извара/ + същия зеленчук
10:00 чай + 1 яйце
12:00 половин час преди ядене чай + зеленчук
после месо /пилешко или телешко/ + зеленчук
16:00 чай + 1 яйце
19:00 половин час преди ядене чай + зеленчук
после месо /пилешко или телешко/ + зеленчук

2 ден повтаря 1-ия ден

3 ден
8:00 чай + зеленчук /един и същи целия ден/
10: чай + млечен продукт
12:00 половин час преди ядене чай + зеленчук
после месо /пилешко или телешко/ + зеленчук
16:00 чай + млечен продукт
19:00 оловин час преди ядене чай + зеленчук
после месо /пилешко или телешко/ + зеленчук

4 ден повтаря 3-ти ден

5 ден
8:00 чай + плод /един и същи целия ден/
10:00 чай + плод
12:00 половин час преди ядене чай + плод, след това риба + лимон + плод
16:00 чай + плод
19:00 чай + плод

6 ден потваря 5-ти ден

7 ден- разтоварващ
разделено на пет приема може
8:00 плод
10:00 плод
12:00 зеленчукова салата
16:00 плод
19:00 зеленчукова супа

или комбинация от кисело мляко и зеленчук, или прясно мляко с чай

Допълнително:
ежедневно поне 1,5 л. течности /чай, вода, кафе/
1 супена лъжица мед дневно
сок на 1 лимон дневно /пожелателно/
ябълков оцет за овкусяване /без винен/
до 2 супени лъжици мазнина дневно
без сол или само калиева сол
плод БЕЗ банан, грозде, пъпеш
зеленчуци БЕЗ картофи и царевица
  "

Това е режима, който избрах. Подобен е на другите, но май няма ограничение салатата да е едни вид зеленчук ,примерно 7-я ден.

# 303
  • Мнения: 59
Здравейте...

бях написала нещо дълго и сложно, но на три пъти заби форума...
затова само много  Heart Eyes на всички!

# 304
  • София
  • Мнения: 2 958
Днес явно съм обсебила темата... Joy   Хайде раздвижете се, дееее... Laughing Hug

Сервирам по един чай - зелен, китайски  Wink :


И се отчитам :

Закуска чай+ домат
После само домат.
Обяд   извара + домат
16,00 - чай +яйце
Вечеря пилешко филе + домат

И ако не ми мине котка път, ще ходя на гимнастика.
/Миналия път се прибрах скоропостижно и не спортувах, защото малкото ми момченце се разболя.../

# 305
  • Мнения: 1 454
Уфф , аз съм режимна и адски бясна...
Вбесена от работата ...и съответно въобще не ми се яде

Хапнах две ябълки по обед...сега трябваше да седна да обядвам с колегите, които дужно си хапваха пици и лазани...и така - идилия

До по-късно

# 306
  • Мнения: 40
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ страхотни, ама много се излагате де.
Хич не искате да пишете. ooooh! Върнете сеееееееееееее Hug Peace
Аз съм режимна Grinning

# 307
  • Мнения: 1 454
Хей, здравейте!
Днес ще съм извън офиса и няма да пиша въобще...
Вчера видях на Софи менюто с извара и домат и побързах да изляза, че ако нещо някога ми е липсвало то това са млечните продукти от този сорт Simple Smile
Иначе и аз съм диетична - 11ден само на плодове...

Много съм доволна и много съм щастлива -дано този път издържа до 15тия ден...ама все си мисля, че ще се получи Simple Smile
ПОздрави на всички страхотни момичета!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 308
  • София
  • Мнения: 2 958
Добър ден! Hug

Аз продължавам да съм режимна. Вчера ходих на  аеробика 75 мин. Flutter
Обаче за вечеря, вместо пилешко филе /защото нямах/ хапнах сирене с домат. Мисля даже, че е по-добре.
Днес повтарям вчерашното меню, но по -стриктно. Wink

Junior_J , докога си на тези плодове? Възхищавам ти се! Аз не бих могла...дори и не си го помислям. Peace   Нито мога да лунувам, нито да карам на плодове или зеленчуци....



double hot , тук съъъм !  Hug

А останалите, наистина, къде се скрихте?

Хубав ден желая на всички!  bouquet

# 309
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

На линия съм но само пишеща. От понеделник обещавам - стриктно-диетично ще съм Peace
А дотогава малко разпускам - нещо и настроение за диетуване нямам Sad
Днес имах среща с кантарчето - 71 кг съм си - в този момент съм съгласна с него , че можеше и по-зле да е Mr. Green

Засега чао  Heart Eyes

# 310
  • Мнения: 1 454
Здравейте пак  Hug

Софи, не знам за плодовете как го правя...аз много обичам ябълки - ама наистина много. Една приятелка ми обесняваше как в началото било гладно , а после се свиквало...
Миналата година ми откриха едни кисти на яйчниците (обичайните) , но аз много се притесних само при мисълта, че е възможно да ми назначат хормонални таблетки...Тогава реших да плодувам с лечебна цел...направих го по истинския начин и видях, че може - но честно казано тогава на 12тия ден вече...едва издържах...има едни пробиотици - Лактофлор Плюс - продават ги под формата на бонбончета и са страшно вкусни - като сухо мляко - изяждах на ден по една опаковка...и така

Смятам , че трябва и можеш да го направиш в момент на безапетитие - всеки си има такива...аз сега съм в цикъл , което значи че въобще не ми се яде...и затова си мисля, че успявам - чукам на дърво де...пу пу...
Отчет за днес една ябълка и три сушени смокини - довечера ще си изям останалите Wink
 Hug Hug Hug
Много ми е щастливо!
Целувки

# 311
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , Страхотни момичета! Hug



Страхотен ден на всички !    bouquet
По-късно ще се включа на по-подробен отчет Peace

# 312
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро на всички Страхотни момичета!  lovekiss

Лиде, мерси за кафенцето. Hug

Junior_J , браво на теб! Ти си герой в моите очи!   bouquet Какъв е резултата?

Аз съм много щастлива! Устоях на всички изкушения и си възвърнах волята. Много се бях отпуснала напоследък в храненето.
Днес е 5-ти ден  - стриктна. Blush
Резултата е минус 1,5 кг. newsm68
Довечера съм на спорт /дано всичко да е по план... fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover/ .

Другата седмица, във вторник приключвам този 7-дневен режим и ще се отчета и с кг.

Весел, слънчев петък на всички! babydust7


# 313
  • Мнения: 1 454
Хайде, добро утро и от мен!
Току-що си изпих кафенцето  Hug
Весело ми е, весело!

Благодаря Ви за подкрепата - много сте мили!
Вчера към 5ч си хапнах 200гр сушени смокини, а след това ходих от софийския до мола на стамболийски, ЦУМ и централна гара Wink
Голяма разходка, а?
Wink
Много съм доволна и се надявам да съм си изгорила калориите от смокините Simple Smile
Снощи се премерих, днес сутринта също и мога да се похваля с -3кг - вече съм официално 57...
Обух си един панталон и като гледам как ми е широк , а преди седмица не беше ...и като си помислих колко пъти съм виждала тази разлика се уплаших какво си причинявам на тялото непрекъснато да има + и -   Confused Confused Confused

Този път каквото и да става - няма да позволя да напълнея и този път ще ги сваля и задържа най-малко до 54
Наистина няма да се предам

Софи, честито мунусчееее...браво на тебе само 5 дни и виж какво се случва. Дай да не ги опрпастяваме тези дни Simple Smile И аз последните дни преди да започна се бях оставила на гуляи непрестанни, но...както си казала '/дано всичко да е по план... fingerscrossed Clover/ ' Wink

Лиде, айде давай отчети Simple Smile
Хубав ден засега

# 314
  • Мнения: 59
Здравейте, Страхотни!!

петъъък:
http://www.vbox7.com/play:f11022e2
сори за родените след 89, ама това е класика! Joy

кафенца и минусчета се развяват, страшни сте  Heart Eyes!

Лиде, разказвай! но аз все пак си мисля, че трябва да минеш временно на захранващ режим. от доста време си на страхотната по линийката ти и огранизма е навикнал вече твърде много. в крайна сметка това си е хипо-калоричен режим, само 1200ккал и метаболизма ти се е приспособил това да му е дневния разход, а не 1800ккал, че да има ефект страхотната! преди няколко теми писах, че една приятелка е на същия режим, под диетоложко наблюдение. Тя свали 15кг и има още толкова, но в момента 2 месеца е на захранване. ще й поискам режима и ще ти го пратя.  Heart Eyes

Jun, възхищавам ти се, как издържаш на монодиета! аз само с кис.мляко мога да го правя, и то не задълго!

Double_hot,   страхотна си!

StaM, благодаря за режимчето, сега ще го копи/пейстна! честит минус!

леле, дълго! стига съм ви досаждала! хиляди  Hug и много минуси!


Общи условия

Активация на акаунт