Кога си заобичахте бебетата?

  • 8 387
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 524
Аз дори не планирам бременност но,една от причините е че,не изпитвам никакво влечение към каузата.Имала съм особено настоятелни гаджета а,аз си признавам  че се втрещявам от такова предложение,някак ми звучи като доживотен ангажимент за който дори не се знае как се справяш(ами и наркоманите и престъпниците си имат родители)!
Когато бях на 27 мислех по аналогичен начин.
Мъжо тактично ми подзказа, че биологичния часовник тик-така. По стечение на съдбата, не стана така както си го мислех " хоп - от раз и съм бременна". Наложи ми се посещение на лекари, изследвания , накрая забременях в инвитро клиника /без арт/. Някъде там, изгубена в нищото разбрах, че няма нищо по-цено в живота от това да дариш живот и да обичаш този живот /по-точно да поемеш пълната отговорност за едно невинно създание/.

# 16
  • Мнения: 1 479
От момента,в който разбрах,че сьм бременна с 1-то.Бях на 32 години,по-кьсно си заобичах и 2-то и 3-то GrinningПо принцип децата ме дразнеха и изнервяха,но само 1-то ми раждане ме промени тотално.Голамо значение има и човекьт до теб Wink

# 17
  • Мнения: 305
Дълго време живях с чувството за вина, понеже ми отне доста време да заобичам истински детето си (каката, с малката беше по-лесно). Месеци...
После, обаче реших, че е нещо нормално, имайки предвид, че доста време живяхме без деца, а и все пак не бяхме на по на 22-23 години (в смисъл - вече бяхме поодъртели и закостенели Mr. Green егоистища).
Не е важно кога, а все пак да заобичаш бебчето  Peace.

# 18
  • Мнения: 543
И аз родих късно, просто решихме с приятеля ми, че вече ни е време. Преди това също не съм се прехласвала по бебенца, харесвах дечица над 4-5 годинки, с които можеш да общуваш. Иначе бебетата откровено ме дразнеха на моменти, не разбирах момичетата, които изпадат в захлас при вида им. Започнах да обичам съществото вътре в мен, веднага щом надух корема, направо до степен на вманиаченост. Пазех се, ядях здравословно, почивах, само на зародишчето да му е добре. А като се пръкна, нещата вече станаха неконтролируеми Simple Smile Няма такава любов! Докато не я изпиташ, не можеш да я проумееш. Покрай моята щерка взех да харесвам всички бебенца, всички ми се струват сладки, уникални, интересни.

Луда работа са бебетата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 448
Не исках деца, страхуван се да стана майка, че няма да се справя, че няма да мога да си обикна детето, ако ми се стори грозно и други шантави неща. Забременях на 29 непланирано, но сърце не ми даде да го махна. Не съжалявам, заобичах го още в корема ми като го усетих да рита. Като се роди и видях колко е хубав, камък ми падна от сърцето.  Laughing Но трудно осъзнах, че съм станала майка, макар, че с грижите се справях супер от самото начало. Толкова години съм живяла семейна, но без деца и ми трябваше време да осъзная, че това е завинаги, че "той" е моето дете.

# 20
  • Мнения: 4 335
Забременях абсолютно планирано и го обичах от момента в които разбрах Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Първо завърши гимназия, тогава го мисли. Или поне основно образование. Ще научиш, примерно, че запетайки се поставят преди, а не след "а", "но", "че"... Може би тогава ще си отговориш и на другите въпроси.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 508
 #Crazy

Вярно, бе... Чак сега забелязах... Ще направи реформа на синтаксиса това момиче! Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 344
Заобичах го още в първият момент,когато разбрах,че е в мен!После,когато се роди,чувствата ми прераснаха в нещо космическо(нз как да сравня любовта към детето Laughing)Но аз по принцип винаги съм искала дете,особено,когато дойде и подходящия мъж за тази цел.

# 24
  • Мнения: 224
Аз също не съм от тези дето се разтапят по децата. По време на бременността  се радвах, но чак някакви върховни чувства не ме сполетяваха. Като си родих детето и ми дадоха да го гушна, се влюбих безвъзвратно и завинаги. И до ден днешен другите деца на мои познати много не ме интересуват, не ги спирам да ги мачкам по улиците, слуха ми винаги се дразни от върховния шум, който вдигат, но............... на моето и най-великата врява ми е като песен  Laughing То за това влюбване лек няма.

# 25
  • Мнения: 925
И аз не се разбирам добре с деца, нямам подход някак си към тях. Иначе моя син си го заобичах далеч преди да го родя, но някак абстрактно така...А като го родих и ми го донесоха после и направо полетях от щастие. Та това беше мигът.
Но ти наистина не бързай, щом не ги усещаш нещата като да имаш деца още...

# 26
  • Мнения: 408
Аз по принцип много обичам децата.Децата също ме обичат.Ивчо беше планиран,чакан близо година да стане и много искан,обичах го още от зачеването.Обужавам го от както се е родил.Може би не си готова още.Един ден ще видиш колко много ще обичаш детето си и ще се чудиш как си го мислила сега.Сега няма как да обичаш нещо което го няма още.Ще обикнеш бебо,защото да обичаш чужди деца е много по-различно от това да обичаш своето!

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да си призная много рядко се радвам на чужди деца , но нещо се промеи откакто забременях Peace
Дъщеря ми я обичам откакто разбрах , че съ бремена Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 763
На мен пък преди да родя ми бяха интересни  чуждите деца. Сега само на моето се радвам, на чуждите не им обръщам внимание. Обичах си го, още преди да забременея, но ми трябваше известно време след раждането, за да свикна с него. Сега имам чувството, че цял живот сме били заедно.

# 29
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В някъкъв етап от живота и брака ми се появи желанието за бебе, после пак и така. А същинската любов изпитах когато се родиха. Много обичам дечица, ако живеех в някоя друга държава щях да си родя повечко.

Общи условия

Активация на акаунт