Накъде под мишница, с таз малка книжчица? (I клас)

  • 22 182
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Честит рожден ден на Виктор!!!
Много здраве, щастливо детство и пълна раница с шестици!!!

# 16
  • Мнения: 3 835
ЧРД на Виктор!  bouquet
Честит празник и на мама, да ти е жив и здрав! Hug

Тея се справя добре и със задачките и с българския. Задачите и звуковите модели ги прави най-бързо, понеже няма толкова изписване там, както при буквите, където трябва цели страници да се старае да ги изписва красиво. Затрудни се само на звуковия модел на думата "вратовръзка". Ама то и аз три пъти броих с пръсти, за да проверя да не бъркам броя на буквите. Laughing Проблем и е краснописа, понеже никога не е била от старателните, все с размах работи и бърза. Хубавото е, че като се позанимавам с нея, резултатите са страхотни. Всички цифри и букви започна да ги пише много хубаво, успяваме да се разберем, измислям някакви хитринки, та хем да й е интересно, хем да схване най-бързо и лесно. Абе справяме се, доволна съм от първолачката ми.
Онзи ден влязла някаква г-жа по време на час, моята се обърнала и с наставническо учителски тон казала:
 - Деца, няма ли да кажете добър ден?! Mr. Green
Последвало дружно.
 - Добър деееен! Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 3 610
Честит рожден ден на Виктор на Ellypr Пожелавам ви незабравим празник!

# 18
  • Мнения: 288

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ВИКТОР  !!!

Здраве,  в училище да ти върви,  весели игри,
с приятели добри !!!


 newsm59   bigdance2  ura smile3529 1swing

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на Ellypr     bouquet

# 19
  • Мнения: 2 829
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВИКТОР!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Честит рожден на Виктор и мама   bouquet Ели много да се гордееш със синчето си Simple Smile

Дияна не беше написала едно домашно по математика в занималнята. Написа го днес, малко със зор де.
Трябвало да си преписват някакви задачи от учебника (2 пъти). Ама в клас ги решили. Аз и написах задачите да ги сметне, после да ги препише още веднъж на същия ред. Джони ми вика "сгрешила си, написала си 5 = 3 - х" Поправили минуса на плюс. И после спорихме с Дияна, че все пак задачата не е грешно написана Simple Smile Та решила задачите моята щерка, попреписала няколко, другите ги оставила - "няма място на реда" Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 111
 И аз да се настаня тук, че да не ви изгубя дирите пак.
 Мартин много искахме да го запишем на айкидо, имат и такъв СИП, но заниманията са само в събота  Sad, а аз през уикенда ги командировам при баба и дядо.
 ЧРД на Виктор, да е много много щастлив!!!

# 22
  • Мнения: 308
Здравейте и от нас!Ние утре сме на екскурзия до София/зоологическа и камбаните/.Ученичката ми вчера и днес нещо и е все зле, дано утре се чувства добре, че му се ходи на детето.Лошото е че ще сме в различни автобуси, ама София не ни е далече.В нашето училище има само закуски, без мляко/понички, кифли, питки със сирене, пици и т.н./Ама и мойта щерка е на ядене от вкъщи.И от нас ЧРД на Виктор!Много и хубави подаръци да получи.

# 23
  • Мнения: 7 263
Здравейте и в новата темичка.

Честито на Вики!!!
Много здраве и късмет - цяла година напред!!!
Да е винаги засмян и да носи много радост на всички в къщи!!!


# 24
  • Мнения: 3 886
оп и от нас .Крис днес си е написал сам 2 страници в 1 тетрадка която купих за в къщи.изенадаме но за сметка на това вчера купихме готино якенце bowuu.За задачите ние сме на 6 тешава ги и с 1 и с 2 неисвестни #Crazy мисля догодина да ходи на специални уроци по математика и така.ЗА сега ще ходи на занималня само ВТОРНИК И ЧЕТВЪРТЪК newsm78

# 25
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Днес и написах задачки с 1 неизвестно, реши ги за минутки, а вчера гледаше като истинска блондинка Mr. Green  (а тя си е натурално блонди Laughing)

# 26
  • София
  • Мнения: 632
Честит Рожден Ден на Виктор!ДА е жив и здрав! newsm59
Честит празник,Ellypr
  bouquet

# 27
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Честит рожден ден на Виктор, да е жив и здрав, само радост и усмивки   да носи на мама  Ellypr  nbirthday,    party023   ura

# 28
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит рожден ден на Виктор! Да е жив и здрав!
Мия на занималнята си пише домашните, събота и неделя обаче й давам да се упражнява, че доста грозни ми се струват ченгелчетата. Цифрите ги докарва по-добре.
Одеве от много чекнене докато се упражнява се е лепнала на лампата и се е изгорила на брадата. Не знам как го е постигнала, но раната е доста голяма. Много се ядосах.

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Здравейте отново и от нас.
По-рано писах, че Вики се е записал на прослушване при учителка по пиано.
Днес отидохме, а Вики не искаше да си тръгва след това.
Учителката беше очарована от него (единственният минус - малко е разсеян). Кара го да пляска тактове след нея и той повтори всичко, после да пее натиснат произволно от нея клавиш - Вики изпя всичко без грешка - 2 октави. Било повече от добре за дете на неговата възраст което не се е научило да контролира гласа си. След това й пя песничка. После го научи къде са всички ноти "до", "ре", "ми" на пианото и той ги изсвири без грешка.
Така, че Вики ще ходи пробно на уроци по пиано. Месечната такса е 50лв за 8 урока.
Говорих със мъжът ми и ако след 2-та пробни месеца е все така интузиазиран, за Коледа ще му купим електрическо пиано.
И малкият показа музикалните си заложби - седна и започна да дрънка на пианото и да пее "Мила моя мамо", да пляска и да повтаря като папагалче. Едвам го изнесох от стаята.
Това е! На майка си са се метнали  bowuu

Домашните Вики си пише в занималнята, задачите не го затрудняват. Ако бърка то е от бързане, тогава прави елементарната грешка да сбърка + с -
Вече са взели 4-ката, пишат главно А, малко а и Ъ... и странни комбинации между двете букви  Crazy
За дисциплината - много му говорихме и аз и баща му и баба му (любимата) и даде обещание и на мен и на учителката , че няма да ни разочарова.
Да видим - нова седмица, нов късмет.

Общи условия

Активация на акаунт