Къде да срещнем принцът в наши дни?

  • 2 960
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Ох, като си помисля колко стари моми бродят по света, търсейки да открият Принца...  Whistling
И аз бях от тях  , но който силно желае - намира ... Hug Така , че всичко с времето си ... newsm78 Той може да бъде навскякъде , няма точно определено място , където можеш да го срещнеш  Rolling Eyes
Вторият си съпруг срещнах в едно барче , няма да забравя никога този ден , защото е много важен - преобърна живота ми  Grinning От тогава не сме се разделяли и най- неочакваното ни желание се  сбъдна - забременях и сега се радваме на синчето си . Ще срещнеш принца , но гледай да го познаеш , да успееш да го задържиш, запазиш  и да бъдете много , много щастливи  HugИскрено ти го желая, мила   bouquet

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 10:01 от Ивалина

# 16
  • София
  • Мнения: 4 041
На студентски купон.  Grinning Може де е изглеждал по-скоро като жабок, но още от пръв поглед усетих злата магия. Развалих я и после "три дни яли, пили и се веселили". Сега имам до себе си принц, щом ме кара да се чувствам като принцеса.

# 17
  • Мнения: 473
Любовта не се търси, тя просто се случва някой красив ден. Той ще те намери.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 498
Какъв принц бре хора? Моят отдавна се е превърнал в крокодил... Но пък мил. От време на време.

# 19
  • Мнения: X
Обикновено могат да се видят в близост до някой коневръз в компанията на четиринога копитна твар от порода, близка на тази

# 20
  • Мнения: 101
Струва ми се, че принца е само в приказките.
Ооо , неее  Naughty
Той съществува , не е дошло времето да се срещнете  Grinning
Всеки си има половинка , която броди някъде , търси те  Peace
Така е, вероятно. Аз съм безнадеждна романтичка и даже смятам, че съм срещнала принца. И съм убедена в това. Мисълта ми беше, че  най-общо няма принцове, великите любовни истории са само в "Рапунцел" и някои филми. В реалния живот всеки си има куци черти в характера, което в някакъв момент можеш да не издържиш. Много е завъртяна темата. Истината е, че когато принца дойде, ще го видиш със сърцето си и ще знаеш, че е единствения. Поне се надявам да е така.

# 21
  • Мнения: 1 289
А за кво ти е този принц? newsm78

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е третата такава тема тук.
В Зимния дворец го срещнах моя принц Wink Като ученичка ходех на кънки, а той работеше там. Като завърших училище започнах работа в дискотеката на горния етаж и така прекарвахме много време заедно.

# 23
  • Мнения: 1 897
Принцовете-само в приказките.

# 24
  • Мнения: 25 612
А за кво ти е този принц? newsm78

За да се превърни в крастава жаба след 10 години и две деца по-късно, разбира се.  Mr. Green

Чета темата и така и не мога да проумея - кого наричате принц? Голямата любов или чичко Паричко?  Thinking

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сийке стига лъга, след достатъчно целуване и най-краставия жабок замясвал на принц (според приказките) за обратното няма достоверна информация

# 26
  • Мнения: 2 448
Здравейте,
според Вас къде е мястото, където можем да срещнем мъжът за нас?

Моя мъж така и не го срещнах, чаках .чаках и накрая биологичния ми часовник като взе да цъка взех че си го родих. Е,  права се оказах, че никой няма да ме обича както той го прави - искрено и ще съм най важната жена в живота му.   Wink  Laughing

Къде Вие сте срещнали вашият принц?

Моя принц е само в сънищата ми, лошото е , че през по голямата част от денонощието съм будна.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 25 612
сийке стига лъга, след достатъчно целуване и най-краставия жабок замясвал на принц (според приказките) за обратното няма достоверна информация

Не си ли малко големичък за приказки, мойто момче?  Mr. Green
Искаш да кажеш, че не си се убедил още как приказната принцеса се превръща в креслива и чорлава вещица?  Crazy
Ха!

# 28
  • софия
  • Мнения: 636
Срещнахме се по време на студентските години-аз бях първи курс, той 5. Заедно сме оттогава. От 4г. сме семейство, а от две години вече сме трима. Предстои да станем петима ако е рекъл Господ. За мен той е повече от принц, понеже се грижи за мен като за принцеса. Със сигурност този човек е моята истинска половинка!Щастлива съм, че го открих!

# 29
  • Мнения: 1 289
А за кво ти е този принц? newsm78

За да се превърни в крастава жаба след 10 години и две деца по-късно, разбира се.  Mr. Green

Чета темата и така и не мога да проумея - кого наричате принц? Голямата любов или чичко Паричко?  Thinking

хихих Joy
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт