Концерти 2009 !!!

  • 71 028
  • 1 137
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 2 401
Утре от 19,30ч. в зала "България" концерт на бароковия оркестър на ЕС

Има ли билети?

# 1 081
  • София
  • Мнения: 2 881
Хорааааааа, Anneke van Giersbergen от Agua de Anneke и The Gathering и Дани Кавана от Anathema ще идват на 29.12 
И аз вече имам два билета.  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

# 1 082
  • Мнения: 2 274
И ние  Mr. Green! Отидох в 11:20, но нещо бяха скапани билетите и трябваше на ново да ги печатат, та оставих на мацката парички и утре ще ходим да си ги вземем  Laughing! А как искам и Анатема да дойдат  Rolling Eyes!

# 1 083
  • Мнения: 2 485
Утре от 19,30ч. в зала "България" концерт на бароковия оркестър на ЕС

Има ли билети?


Не зная, нямах време да проверя. Утре ще ходим направо там. Почти винаги се намират, дори и да са свършили. Все някой не идва и близките му продават билета.

# 1 084
  • Мнения: 2 485
Утре от 19ч. бароков концерт на италиански състав в камерна зала "България"
В сряда, 25.11. от 19,30ч. концерт-кънтри, блус и ирландски фолк на Лили Друмева и компания в студио 1 на БНР-водещ Тома Спространов
Вход свободен
В четвъртък, 26.11. от 19ч. концерт на софийската филхармония в зала "България"-солист Ангел Станков
В петък, 27.11. от 18ч. концерт в дома на юристите на техния състав
Вход свободен
В неделя, 29.11. от 19ч. концерт в католическата църква-църковно-славянски песнопения
Вход свободен

# 1 085
  • Мнения: 27
Хорааааааа, Anneke van Giersbergen от Agua de Anneke и The Gathering и Дани Кавана от Anathema ще идват на 29.12   superuu! Адски съм щастлива  Mr. Green!
Организатори са Горгон: http://www.gorgonbg.org/daniel-cavanagh-i-anneke-van-giersbergen … ert-v-sofiia.html


Много съм щастлива  Heart Eyes  Анеке до сега все прескачаше България...
Групата и се казва Agua de Annique

# 1 086
  • Мнения: 2 274
Аneridi, права си за името  Blush! Аз Анеке си я харесвам повече в The Gathering. Не че новите неща не са хубави, но явно още не мога да свикна с промяната /макар че минаха май 3г. от напускането и/  Rolling Eyes. Мъжът ми пък обратно - повече му допадат новото и звучене.
Аааааа, някой случайно да е открил сетлиста на Moonspell? Между другото Анеке има една страхотна песен с тях  Peace!

# 1 087
  • София
  • Мнения: 2 881
Аneridi, права си за името  Blush! Аз Анеке си я харесвам повече в The Gathering. Не че новите неща не са хубави, но явно още не мога да свикна с промяната /макар че минаха май 3г. от напускането и/  Rolling Eyes
И аз така, но важното е, че ще я видим на живо.

# 1 088
  • Мнения: 4 555
Хора, помооощ! Билетите за Анеке са свършили!
Имате ли представа от къде могат да се намерят все още? Не искам да повярвам, че ще изпуснем този концерт!!!!
Моля някой ако знае или ако дочуе, че някой се отказва... Не може да останем без билети!
 Praynig

# 1 089
  • Мнения: 2 274
Хора, помооощ! Билетите за Анеке са свършили!
Имате ли представа от къде могат да се намерят все още? Не искам да повярвам, че ще изпуснем този концерт!!!!
Моля някой ако знае или ако дочуе, че някой се отказва... Не може да останем без билети!
 Praynig
Мдам! Аз ходих още в петъка-19.11 в 11:20 / а отварят в 11:00  Mr. Green/. Пред мен масово купуваха билети хората. Май аз купих най-малко-2, а останалите вземаха по 5-6  Shocked! Бистра от Горгон каза, че има голям интерес към концерта и че може и да го направят в по-голяма зала, но не било сигурно. Ама то ако ще го местят, по-добре да е в Зала 1 на НДК  Mr. Green!
Виж на сайта им има инфо: http://www.gorgonbg.org
Ние така се прецакахме за Аморфис и сега от рано тичаме за билети  Mr. Green!

# 1 090
  • София
  • Мнения: 2 881
Хора, помооощ! Билетите за Анеке са свършили!
Имате ли представа от къде могат да се намерят все още?
Билетите свършиха още в събота на обяд. По информация от Горгон: опитват се да намерят нова по-голяма зала, за да преместят събитието. До тогава то се води разпродадено. Ако има промяна на мястото, ще има инфо на сайта на Горгон. Военния клуб е в ремонт, зала Лиляна Димитрова е единия вариант. Това знам аз.

# 1 091
  • Мнения: 2 401
Какво е това Анеке, дайте линк.
Дайте и някоя идейка къде да заведа чедото, иска спешно на метъл концерт.  Може и на някоя бг група.

# 1 092
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е що не го заведе на WASP?

Българско: Контрол на 1 декември  Laughing

# 1 093
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
WASP се представиха много добре, вадят изключителен звук на живо  Laughing

искам да те питам...
Имам 2 любими техни песньовки...
1. http://www.youtube.com/watch?v=HLD0CBFU73Q
и
2. http://www.youtube.com/watch?v=Fz-C0RgD6J8

Пяха ли ги в София?
10Х  Hug

# 1 094
  • Мнения: 2 401
Е що не го заведе на WASP?

Българско: Контрол на 1 декември  Laughing

Щото прасето ни беше тръшнало всичките.  Ще го водя на Стратовариус, ама дотогава мнооого време.
По клубовете не идват ли разни незнайни групички? И дали там ще  пускат деца?

Общи условия

Активация на акаунт