имате ли кредит?

  • 68 583
  • 679
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 216
къде има клонове на тази банка.  Та и аз да се пробвам да тегля кредит от там че повечето искат да някакъв имот, а аз искам да тегля 7000.00лв и не ми се иска да си споменавам имота.

В София идея си нямам, в Пловдив има на центъра срещу Пощата, на "Васил Априлов" до "Копчето" и на други места предполагам.

Сьщо така има на Гранда и до Новотела.

# 676
Аз имам розова Diners Club International First Lady от ПИБ – много съм доволна. Имам цели 2 месеца гратисен период, отстъпки в много търговски обекти, също и 1 % cash back от плащания през картата, при достатъчно натрупан оборот.

# 677
  • Мнения: 4 916
къде има клонове на тази банка.  Та и аз да се пробвам да тегля кредит от там че повечето искат да някакъв имот, а аз искам да тегля 7000.00лв и не ми се иска да си споменавам имота.

Ако става въпрос за Експресбанк - в София имат поне двайсетина офиса. Аз ползвам този на Плиска, но има и срещу "Червило", малко под Аптека, има и на ъгъла на Раковска и Дондуков...
Аз нямам кредит към тях, но за всичко останало са били изключително коректни към мен.

# 678
  • някъде в прованса
  • Мнения: 28
Вече 20 и кусур години моето семейство не е оставало без заеми -за жилище, потребителски, някогашните ВСК по месторабота /взаимоспомагателна каса/. То градихме жилище,  то бзавеждахме, после с течение на годините започнахме да подменяме мебели, ел. уреди и какво ли още не на изплащане.  Последните ми покупки на изплащане са лаптопите на децата.Ще ги изплащам три години и след това сигурно /живот и здраве/ ще се появи нещо ново. Бих казала - не се страхувайте от кредити /в поносими размери според дохода/, стига офертите на банките да не са прекалено примамливи - там определено се крие някаква уловка. Приятно очакване на датата на месечната вноска! 

# 679

Общи условия

Активация на акаунт