Отговори
# 45
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Здравейте! Най-напред искам да честитя Рожденият  bouquet ден  bouquet на Калина на мама stefani6   bouquet!

Нека расте здраво, умно и много щастливо дете!  bouquet

 smile3510 bdbaloni  bigdance2 baloni  bigdance2


radost ina, дано всички проблеми при вас се оправят! Praynig Много ме учуди това, че вашите деца ги учат да смятат с три числа newsm78 Shocked / 1+5+3/ newsm78, вижда ми се още рано за това, а пък и сложно за тях!

Колкото за обидните думи - и ние сме на тема "мн. тъпо". Обяснявам, давам примери, но не съм я чула да обижда дете. Казва напр. - това куче е мн. тъпо..... и от този сорт. Мойта се обижда мн. на тема възраст, т.е. като й кажат, че е малка и направо побеснява Laughing Иначе, чула че децата използват думата "кучка"и едно момченце й беше казало така - наложи се да й обяснявам, че така  се казва на жената, на кучето Joy Joy Joy и, че въпросното момченце нещо се е объркало!

# 46
  • Мнения: 147
галчоо много си права.не се бях сетила за гледането на детски(защото се надпреварват кой да занесе диск)и като сложиш играта на вьн,кога ли учат.ама и мойта си е разсеяна,не отричам.абе живи и здрави,ненаучени няма да останат,ама аз ще видя зор. Wink

# 47
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте и от нас!
Наборчето е вече ученик, но се надявам, че може да четем и пишем тук  Hug Не съм от най-редовните мами във форума, но винаги ми е приятно да прочета какво правят наборчетата.

Честит рожден ден на Калина! Много здраве, щастие и слънчево детство!

# 48
  • Мнения: 386
Честит рожден ден  на Калина на мама stefani6 Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Честит рожден ден на Калина

Да ви се оплача: едната госпожа в ДГ напусна от първи октомври, а Дария много я харесва и обича. Горе-долу по това време започна да я боли корем. Ходихме няколко пъти на преглед, спазва диета, но всичко се повтаря отново. Според нашето JP проблема трябва да се игнорира, защото е здрава и причината е, че не иска да ходи на ДГ (макар че тя самата не споделя някакъв сериозен проблем в градината). Ако продължава с оплакванията мисля да я заведа на гастроентеролог - имате ли  отзиви за специалист от Варна?

# 50
  • Мнения: 1 134
Честит рожден ден на Калина! Много здраве и щастие!   bouquet

# 51
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И ние да се запишем Laughing
Сега сме предучилищна в детската градина LaughingПо думите на Николета е мноооого трудно да си в подготвителната група,защото и задавали мноого въпроси и тя трябвало много да се мъчи да отговаря .Как ви се струва Mr. Green


Честит рожден ден на Калина и от мен   bouquet  bouquet  bouquet

И да ви питам вашите деца говорят ли на ''ма''?Онзи ден случаино слушам играта на децата в градината.Всички си говорят една на друга на ''ма'' и моята също не остава по назад #Cussing out

# 52
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честито на рожденничката и от нас!

И за мама нещо:

# 53
  • Мнения: 370
здравейте момичата Hug
да ви кажа нас на родителската среща си ни предупредиха дь не им даваме на дечицата да носят вече дискове в градината,защото няма да имат време за това.незнам иначе колко учат,но аз им имам вяра на нашите госпожи.държат на подготовката доста.а иначе и аз сега от вас чувам за смятане с 3числа. newsm78 Ния още неможе да смята с 2,а с3 съвсем.когато седна да се занимаваме със смятането дбре се справя.но далечни са ий тези неща още.ох,незнам.... ooooh!дали нещо аз съм я разпуснала т.е. не се занимавам достатъчно?
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА  :  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 4 867
Калинке-малинке, честит рожден ден! Да имаш прекрасен празник и много изненади!

# 55
  • Мнения: 1 159
Наборката Калина да е жива и здрава и щастливо детство й пожелавам!!!
Добре,че нямаме ТВ в групата,като ви чета,колко филмчета гледат децата!Макси вкъщи достатъчно кисне пред компа и ТВ-то,оставаше и в детската ooooh!!

# 56
  • Мнения: 1 065
Честит рожден ден на Калина! Весел празник!
Яна откри свободата. От една- две седмици се прибира сама от училище и редовно хартисва някъде по пътя. До преди малко измисляхме с баща и перфектното наказание, но като дойде с увиснал нос и размислихме. Ей, размекнала съм се нещо, не ме бива вече с наказанията  Crazy. Ама все едно вчера не говорихме точно за това.

# 57
  • Мнения: 1 210
Чигес, при нас е задължително предучилищната и първокласниците да ги водят и взимат от училище - няма значение колко е близко.
Подписваме една декларация и казваме кой ще ги прибира, но като гледам контролът е точно никакъв. Ще взема да пиша на директорката като как я мисли тая работа. Мога да пратя когото и да било и никой няма да разбере ако някой излъже малкия мишок и той ще тръгне с него.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Калина!

За ТВ-то, в нашата градина си има определен ден за това. Гледат филмчета само в петък след обяд.

# 59
  • Мнения: 1 159
Божее,това дребното човече ще ме умори:"Ти ИНФОРМИРАНА ли си,че утре съм на рожден ден?" Shocked Joy
Разказва ми за баба Яга,че имала"космати пъпки по лицето",но била "небивалица"(явно говорят с такива термини в градината).
"Ако бях на твое място,БИХ ПОЗВОЛИЛ на детето си..."
Хайде,вие сте!А най-много ме кефи,когато ме "затапва"!Разкажете ми наборски 6 годишни бисери!!!

Общи условия

Активация на акаунт