Нова седмица-нови радости (11-17.07)

  • 11 332
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 806
Здравеите момичета  bouquet
Ван, горе-главата и следващия път многооооооооооо късмет Peace
Дея, много са хубави снимките, всички са супер Grinning
Момичета искам да кажа на всички онези, които сега ще ходят на море,че времето тук на морето(аз съм от Бургас) е доста променливо, почти всяка вечер превалява, но по мъничко.Това да не ви претиснява защото през деня е почти постоянно слънчево, макар и не толкова силно слъчнце но го  има Laughing Sunglasses Grinning.Така,че на всички искам да пожелау слънчева и усмихната отпуска и да хванат много тен Sunglasses
Стеф да ти кажа и аз малко взех да се отчайвам и аз си мисля че май и мен ще ме навести лелятя.Дано и двете да грешим и резултата накрая да е baby_neutral
Това е от мен,пожелавам на всички успешен ден и успишен и радостен завършек на седмицата Peace Hug Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 9 141
Диме,я си помисли за кого ставаше въпрос Mr. Green Май няма да съм аз Crazy
Иначе,за морето,мене много ме притеснява дали като идем август месец ще е хубаво времето...така ми се иска да улуча слънчице,и тен да хвана,и да си напека главичката,че тоя синузит .. Flutter

# 227
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Мда, Стеф, май е имала предвид моя постинг малко по-горе  Crazy

# 228
  • Мнения: 4 428
Здравейте, момичета, в най-хубавия ден от седмицата. ОБОЖАВАМ ПЕТЪЦИТЕ, никой не може да ми развали настроението Grinning
Ауа, приятно изкарване на отпуската и хубаво време.  Nature Sunny
Дея, много яки снимки photo
ВАN, спокойно, момиче, бъдещето е пред теб. УСПЕХ следващия месец Grinning
Пожелавам на всички ви един приятен и лек завършек на работната седмица, а аз вече се приготвям да стартирам по магазините и да се обзаведа с нова холна гарнитура. moresmile

# 229
  • Мнения: 4 362
Дея, много са хубави снимките, всички са супер Grinning
Момичета искам да кажа на всички онези, които сега ще ходят на море,че времето тук на морето(аз съм от Бургас) е доста променливо, почти всяка вечер превалява, но по мъничко.Това да не ви претиснява защото през деня е почти постоянно слънчево, макар и не толкова силно слъчнце но го  има Laughing Sunglasses Grinning.

A докато бях в Бургас също валеше вечер (тамън се връщам),но през деня си е студено поне на мен беше неставаше за плаж,така че според мен ако тръгвате на почивка изчакайте да се пооправи времето

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте и от мен момичета,е мен лелката не ме пропусна и този път,за съжаление,много ми е криво,но явно така е трябвало,единствената ми радост е,че скоро излизам отпуска и може би,почивката ще ми се отрази добре.
Дано всички момичета,които чакат тази седмица,да имат по-голям късмет от мен и да ги пропусне тази лелка.

# 231
  • Мнения: 1 329
Само да кажа че съм тук Party
Имам племенници на гости и свеки...
Искат да ги водя на София ленд Crazy

Да си починете през уикенда Hug

# 232
  • Мнения: 806
Стеф, Светли съжелявам за объркването, нали и двете сте със "С" Blush
Дано отпускарите да случат найстина топличко време Sunglasses
Весел Joyден и много Laughing

# 233
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, на тези, посетени от лелката! Горе главата! Нов месец - нов късмет. И аз другата седмица си я чакам моята и съм почти сигурна, че ще дойде.
На заминаващите на море - хубаво време. Ама и да не е толкова хубаво - какъв е проблема? За какво са кръчмите? няма да стоят празни, я!
Диме, защо си трайкаш досега, че си от Бургас, а? Поздрави от мен любимия ми роден град и моренцето. А ако реша да намина за 2-3 дни ще се видим, нали?
Дарилка, приятно прекарване в София ленд! И моят племенник беше тук за няколко дни, ама той е голям - на 12г. Обаче с Боби непрекъснато бяха заедно. Боби му се лепна като гербова марка, само до тоалетната дето не ходеше с него Wink
Момичета, и не се преработвайте! Петък е все пак...

# 234
  • Мнения: 806
ОК Леа, няма проблеми, като идваш кажи и дано да успеем да се видим Grinning.Предадох поздравите-ти също имаш и от слънчев(в момента)Бургас и от морето, канят те на гости:hug:
От мен   bouquet и много  морски:D

# 235
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Момичета, и не се преработвайте! Петък е все пак...

 smile3521

# 236
  • Мнения: 1 441
Я виж ти колко бургазлийки сме се навъдили в тоя форум Wink
Аз също съм родом от там - от Зорница - някой да ме познава??? Whistling

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Я виж ти колко бургазлийки сме се навъдили в тоя форум Wink
Аз също съм родом от там - от Зорница - някой да ме познава??? Whistling
Ами вземете се сформирайте, че поканете и нас...и ние да понамажем Mr. Green

# 238
  • Мнения: 7 008
Оо, Ео, я кажи какво е правил на купончето главният редактор на сп "Софтуер" (или нещо друго му беше името на списанието newsm78). Той беше от моята гимназия и моя випуск. Абе малък е света, за пореден път се убеждавам
списанието май е "Софтуер и Хардуер", той каза, ама де акъл да го помня Mr. Green Свалка ми е Blush Ама вече не...сега е приятелче. Точно той обеща подарък от концерта на Найтуиш в Чехия Grinning

# 239
  • Мнения: 806
Аз не съм родом от Бургас, но се омъжих тук и живи и здрави вече съм бургазлиика Grinning
Между-другото слънцето се скри и май пак ще вали Cry, много гадно време за тези които са на почивка Sad,но дано да се оправи в най скоро време Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт