Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 56

  • 32 317
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 484
Ванче,Честит имен ден на твоя син!!!Нека да бъде много здрав,щастлив и многоооо да те слуша,а ти все такива готини торти да му правиш!!!

Честит имен ден и на blueeye и Мишел!!!!  bouquet и на всички ,които имат имен ден днес!!!! Hug

# 286
  • Мнения: 7 091
Хора, аз си седя тука и поливам мишките ( един вид рева и на тортата), защото днеска ръцете ми са като отрязани! Без желание я почнах тази торта и нищо по нея не потръгна Sad Направо мога да напиша втора част на " борбата на ината и съдбата" на Ванчето! Толкова много се ядосах, аз какви по-сложни торти съм правила, на една елементарна торта не ми потръгна нищо Sad Просто ако ви я покажа ще кажете, че не съм я правила аз! Отгоре на това, поради някаква причина роял айсинга ми се разтопи като го сложих на тортата!!! Никога не ми се беше случвало, тортата беше студена, просто нямам обяснение.
Въобще днеска някой ми беше вързал ръцете на гърба Sad
Утре ако успея ще ви я покажа! Sad

# 287
  • Мнения: 7 091
Ето я, злополучната  Sad


Накрая дори успях да бръкна с пръст в покритието без да искам. ВЪобще изобщо.  Confused

# 288
  • Поморие
  • Мнения: 86
Тандури,страхотна ееееее!Много ми харесва !  bouquet
Ванче ,твоята направо ме грабна с тези красиви "огнени"цветя!
Момичета розичките ги правих от марципан Варна,късах си топченце и оформях върху парче дунапрен.Много се изненадах ,че изсъхват почти веднага,а друг път доста по бавно.Формата ,с която направих пеперудите е обикновена формичка за сладки.
silrai ,чудих се вече накрая с какво да замаскирам ръбчето Laughing,имах проблеми с покриването на тортата,много се беше размекнал марципана,малката пък през цялото време седеше до мен и бъркаше и пипаше всичко ,искаше да си къса цветя  Laughing Затова на бърза ръка ги направих тези топченца,но се вижда на места ,че липсват ......това е най любимият десерт на малката  Laughing Следващия път ще пробвам идеите ти  Hug

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Уф днес три пъти влизах и трите пъти забравям

Пепи, я покажи това нещо, за което си говорехте с Тандури?Много ме заинтригува с това ябълково нещо  Grinning

Ъъъъъъъ, аз ... такова....  не го снимах  Blush  По-напред съм показала тиквеника. Обещавам некст тайм да снимам  Wink

Честит имен ден на всички имащи повод да празнуват. Носете името си с много здраве.

Ванче, честито на синчето.

Само да кажа, че тортите от последната страница са много хубави: и рисунката на Ванчето, и китките, и на Краси за годишнината (честито мила) и на Тандури мечето.
Тандури, много е сладко мила. Аз си мислех, че ще е нещо, което въобще не е за показване, а то си е супер тортичка

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И добре дошли в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт