Колко съм щастлива вече, шава AПРИЛското човече!

  • 11 596
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Здравейте мами!

А аз защо още нищо не усещам  Sad Sad, постоянно се ослушвам, но до сега не съм усетила нито трепване , нито пърхане, вече нямам търпение , като ви слушам , че почти всички вече си усещате принцеските и принцовете. Hug
Иначе всичко е ок, вчера бяхме при АГ-то .Не спира да се върти нашата мома, обаче мама не я чува.Пораснала е много и ни изнесе едно малко шоу.

# 16
  • Мнения: 4 362

annimm, мойта дъщеричка е родена на 30.03. (терминът ми беше 11 април, така че наистина нищо не се знае!). Добре дошла си и в нашата темичка!  bouquet

Стига де  Rolling Eyes ,моят термин е за 11-ти,поне до 1-ви април да чака  Praynig  Mr. Green

Благодаря ви момичета   bouquet Темата е за вас и аз си я харесвам много  Mr. Green  Blush

# 17
  • Мнения: 14
Хоп,и аз да се включа,
Дея,чудесна темичка smile3501 newsm51

четит празник на малкия Дейвид bdbaloni Tada  party023 мн здраве и хубави емоций Grinning

renka79 би ли ми дала сайта на Икея,че и мен малко ме очаква обзавеждане,а знам че те имат хубави и достъпни нещица.И всъщност мога ли да си поръчам доставка или е мн скъпо,а може би не доставят newsm78?Благодаря предварително  bouquet

Аз също вече нямам търпение да разбера какво е моето мъниче Heart Eyesще съм на ФМ чаааакк,11-12 декември и направо CrazyИначе съм мн щастлива ще си шава и подава ритничета Hug
Не се отчайвайте мили мамчета,рано или късно и вашите съкровища ще се обадят.Аз на моето постоянно когато имам възможност му говоря и си галя коремчето preggo

А къде се губи Кенга newsm78всичко наред ли е  с нейните шушулчици,стискам палци Praynig

Хубав ден засега dance

# 18
  • Мнения: 5
Rastina ти си с първа бременност така, че малко по късно ще усетиш бебока може би към 20гс но продължавай да се ослушваш и моето още май не мърда но  и на мен си ми е раничко аз днес ставам на 16гс така че след две седмици може и ние да се похвалим със сладки ритничета   rotfImao rotfImbo

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340

annimm, мойта дъщеричка е родена на 30.03. (терминът ми беше 11 април, така че наистина нищо не се знае!). Добре дошла си и в нашата темичка!  bouquet

Стига де  Rolling Eyes ,моят термин е за 11-ти,поне до 1-ви април да чака  Praynig  Mr. Green



Нали знаеш, че вторите обикновено по-рано се раждат? Wink Аз с моя термин 30.04. (всъщност 01.05. по картона в ЖК) съм убедена, че към средата на април вече ще си имам бебчето, ЖЗ Praynig. Бях чела някъде, че природата рядко наказвала родителите с повече от едно овне, тъй като гледам и ти, и аз ще сме тази категория, наказани. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте,мамчета-бъдещи и настоящи...Първо да благодря на Дея за страхотната нова тема   bouquet Не съм писала отдавна,но новините не бяха от най-добрите и реших да не ви натоварвам допълнително...Сега вече съм по спокойна и реших да се включа.Мога да се похваля,че съвсем редовно вече усещам мъничето.Новините от последния преглед са съвсем добри и така-няма място за притеснение-ще ставаме мама и татко.Искам да попитам момичетата от София имат ли впечатления от магазин Jumbo-чух доста добри неща.Заслужава ли си да се посети...Благодаря предварително.Лек и спокоен ден изпълнен с много ритничета!

# 21
  • Мнения: 309
kapriz84 , радвам се, че се развиват добре нещата при теб, дано и за напред само хубави емоции да те очакват!
Аз много харесвам магазин Jumbo, много е голям, има много неща за деца - играчки, дрешки, колички, и за малки бебета и за вече по-големи деца!Има също голямо разнообразие от стоки за дома - ама наистина голямо!!!Аз никога не успявам да разгледам всичко!!!Ако имаш път насам, непременно отиди, няма да съжаляваш, само че ако можеш иди без мъж, че на мен моя все ми мрънка като го водя там, че му било омръзнало..... Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 7 112
Поредното недоразбрало се разписва.  Simple Smile
ЧРД на Дейвид! Много да го слушат мама и тате, че още малко му остава да е най-малък в къщи!  Grinning
Благодаря ви момичета   bouquet Темата е за вас и аз си я харесвам много  Mr. Green  Blush
Щях да пиша, че тази е най-красивата досега. И другите бяха, но тази ... Благодаря, Дея!   bouquet

Сега отивам малко да си полегна след обилното обезкървяване. Уважих всички лаборатории и те мен. Два пъти.  Simple Smile

# 23
  • Враца
  • Мнения: 2 227
рони, да не сме се засекли по опашките за "обезкървяване"? Grinning
аз днес ходих в майчин дом за БХС, бях там м/у 10-11.30ч.
не можах да разбера дали се ходи на гладно, и не посмях да закуся, та се измъчих докато ми мине реда...

# 24
  • Мнения: 7 112
petjoff, моята я лочнаха в клиника Щерев.  Wink
Може да се похапне леко преди БХС. За всички, които още не са се източвали. 
Аз днес излязох, за да ми вземат първо общите кръвни изследвания и си останах неяла чак до таксито след клиниката към дома. Там човечецът тръгна да ми предлага някаква захранка, но се сетих за лукче в джоба, та ... После поканих мама на обяд в близкото Уго. Извадих късмет с едни запленени от компютърна игра младежи, защото излезе подобрението в мъжовската игра и на мен ми се падна удоволствието да си го събера от магазина. Но момчетата отде да знаят кой е баш геймъра. Така де, вдигнаха ми се акциите леко.  hahaha 

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Оффф ма и аз не ставам за нищо, чудя се защо никой не пише ама да ми сработят полукълбата и да ми дадът сигнал, че нещо се случва- не.
На мен в понеделник ще ми точат кръвчица, ама аз свикнах още с първата бременост, но вчера на колежката ми отива да и вземат кръв от едната ръка не пуска, от другата вена - пак не пуска- е такова чудо не бях виждала, тя вярно адвокат и ние не даваме ама чак пък толкова  Mr. Green, след два часа в др. лаборатория пусна, ама яко я напробиха Close

# 26
  • Мнения: 5
малеееее горката ти колежка аз преди две седмици ходих да ме точат но сестрата беше супер изобщо не разбрах кога напълни цялата спринцовка и ми вика готова си и аз шах     не ми се беше случвало толкова лесно вземане на кръв но явно съм се поналяла за тия 3-4 месеца откакто не ми идва цикъла  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 182
Айде и аз в новата тема,много е хубава  newsm10
Аз имам сега една чуденка и ще се радвам да дадете мнение.Значи става въпрос за видеозоните.Ами на 25 октомври ме гледаха после имах болки и на 6 ноември пак ме гледаха,сега обаче моята докторка ще си доиде в понеделник и ще трябва да отида да си взема резултатите от БХС и понеже при нея не съм ходила от месец почти ще иска да направим консултация и се чудя дали да не ме погледне на видеозона,значи пада се 22 ноември.Мислите ли че ще е прекалено често да ме гледат и да й кажа ли да не ме гледа а да ида по късно.То има различни мнения за облъчването от тази машинка ама все пак кажете си и вие мнението,по колко пъти да се гледаме,само да допълня че с малката се гледах доста по рядко тс 1 път месечно,а сега са ме гледали вече 7 пъти!Благодаря че ме изчетохте  newsm03
Честито на малкия батко,да расте много здрав и умен и да слушка мама и тати!!! newsm67

# 28
  • София
  • Мнения: 243
Мили мами,може ли някоя от вас да ме светне дали пазаруването от ларедута може да стане с наложен платеж като ти дойде стоката или няма как да стане и трябва непременно кредитна или дебитна карта?
Благодаря ви за инфото предварително.  bouquet

# 29
  • Мнения: 734
Айде и аз в новата тема,много е хубава  newsm10
Аз имам сега една чуденка и ще се радвам да дадете мнение.Значи става въпрос за видеозоните.Ами на 25 октомври ме гледаха после имах болки и на 6 ноември пак ме гледаха,сега обаче моята докторка ще си доиде в понеделник и ще трябва да отида да си взема резултатите от БХС и понеже при нея не съм ходила от месец почти ще иска да направим консултация и се чудя дали да не ме погледне на видеозона,значи пада се 22 ноември.Мислите ли че ще е прекалено често да ме гледат и да й кажа ли да не ме гледа а да ида по късно.То има различни мнения за облъчването от тази машинка ама все пак кажете си и вие мнението,по колко пъти да се гледаме,само да допълня че с малката се гледах доста по рядко тс 1 път месечно,а сега са ме гледали вече 7 пъти!Благодаря че ме изчетохте  newsm03

Аз бях писала в един преден пост мисля - няма опасност за бебчето, ако го гледат по-често на ехографа. Моят гинеколог си е гледал децата през 10 дни жена му като е била бременна. Каза, че няма никакъв риск.

Що се отнася до ФМ още като си бях записала час в клиника Фемина предупредих, че насрочват дати за след 2 месеца...Като няма за Димитрова и Димитров - запишете си за друг, аз съм при Врагалева - препоръчаха ми я.

Общи условия

Активация на акаунт