Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 890
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 40
Днес на ябълки! и малко нектар.
В МЦ съм, а тогава обикновено нямам много апетит.Отчет с мерки и теглилки в неделя!

Прегръщам Ви и съжалявам, че не мога да пиша по-дълго.

# 256
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 016
Привет и от мен! Hug
Днес ми е протеинов четвъртък - разтоварващ ден!
Малко ще се разходя по магазините!
Да ви се оплача - нещо още не ми е празнично, чувствам се уморена!
Мрън, мрън, оплаках се, та поне да ми олекне!
Хубав ден!

# 257
  • Мнения: 1 454
Здравейте,

Аз съм режимна, но тези дни пийвам бяло вино вечер...не го смятам за нережимно, защото нали разграждало и не знам си какво си ...пък и ...пие ми се.
Криво ми е нещо непрекъснато...и ще цитирам една съфорумка по повод коледното настроение :

"Моята Коледа липсва в емоционалния ми календар без връзка с реалността извън мен самата.
Просто не ми е коледно."

Не знам защо, не знам какво , ама ми е перманентно мрънкащо...и недоволно, така че БОБИ  Hug  bouquet Hug и аз си се оплаках

Днес мисля пак нисковъглехидратно - много ми липсват плодовете. Вчера на обед само зеленчуци, а вечерта зелена салата с домати...и така...днес вече пих кафенце и чакам да дойде обед, че съм много гладна...Ще хапна краставичка с месо или само краствичка...

До после Hug

# 258
  • Мнения: 3 803
дабъл как го правиш това нещо,аз именно когато съм в МЦ  съм като ламя,е сега си наложих да спра Grinning

лек и успешен ден на вси4ки  bouquet

# 259
  • Мнения: 1 454
Аз преди бях много лакома повреме на цикъл, но сега седмицата преди него ми е най-трудна

# 260
  • Мнения: 1 454
Къде сте бе пиипъл!? Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 2 992
Тук съм. bowuu Hug

И аз пия бяло вино. Разгражда мазнините. Само да се внимава с количеството. Wink

Почти диетична съм. И аз в мц. Обикновено ме гони невероятно настървение за храна, но днес ми е кофти и не ми се яде. Та се възползвам. Laughing
Пия доста вода.


На всички  Hug

# 262
  • Мнения: 1 454


Софи, за теб  Hug

Супер, че не ти се хапва...
Аз си взех една салата Цезар от Кентъки...махнах крутонките ...и така...вкусно
За довечера не знам още, но си мисля просто домати и краставици салата да си направя

# 263
  • София
  • Мнения: 2 992

Влязох да подсетя за чай.... Wink



Джей, наздраве! Hug



Аз за довечера - домати + сирене.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз се присъединявам към пиещите бяло вино по 1-2 чашки вечер  Hug
И на мен не ми е коледно тези дни, newsm78 но поне съм  на някакво разумно хранене, мой си режим, но не се отпускам, но и не свалям.
Големият удар  по килограмите май ще е след Нова година  Joy Joy Joy

Софи, Hug мерси за чая и винцето,  bouquet ще се възползвам и от двете Laughing

Много  Hug Hug Hug на всички!

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 16:21 от lideto70

# 265
  • София
  • Мнения: 2 992
Лиде  Hug

Явно за свалянето на килограмите ни, старта ще бъде след 7 Януари... Laughing

И на мен не ми е точно Коледно...да видим.  Rolling Eyes

Като завали сняг  в неделя и дойдат почивните дни ще ни дойде и Коледното настроение... Peace Hug

# 266
  • Мнения: 40
Ех да му се невиди, какъв страхотен чат съм пропуснала (искаше ми се да се включа и аз между вас тричките ЛИДЕТО, СОФИ и ДЖЕЙ)... та за винцето де... кво нещо против червеното ли имате или аз пак съм от някоя друга планета newsm78 #Crazy
По принцип нещо не съм по пиячката, мога с много, мога с малко, а най-вече мога без хич - зависи от настроението...
За МЦ-то - преди него съм постоянно гладна и най-вече сладко, шоколадчетаааа, но по време на него ми е никакво... днес например (първи ден) до момента съм изяла с триста зора 2 ябълки (е големшки си бяха)...а довечера незнам.
Но и диетата си започнах точно от първия ден на едно (отдавнашно Joy) МЦ, тогава ми е най лесно.
Коледа, Коледа... newsm78 май е добре за децата... аз от две година работя във фирма където един-два месеца до и на Коледа те скършват от работа... после затишие. Така, че не мисля, че ми е празнично чак пък толкова. Е, ще видим.
Да си призная ме е напушил един страх - сега като дойдат празници и почивни дни, като се развъртя в кухнята пък и мама като ме нагости няколко пъти иииииииииии направо не ми се мисли в какво ще се превърна. Thinking ooooh! само да не е в топка за елхата. Joy

# 267
  • София
  • Мнения: 1 950
А, Дабъл, Hug аз и червено винце не отказвам  Laughing


Явно за свалянето на килограмите ни, старта ще бъде след 7 Януари... Laughing


Със сигурност  Peace
А за настроението така ще е   bouquet Днес с този дъжд беше като есенно никакво време Sad

# 268
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 016
Брей, събрахме се, ма "аз съм на мляко", както гласи рекламата.
Но на галите - пийвам повече от бутилка.
Вече съм празнично настроена - сдобих се с малка черна рокля за НГ!
 Hug

# 269
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 016
ДОБРО УТРО!
Къде сте, страхотни момичета!
Нямам какво толкова да пиша, но обичам да пия сутрешните си 2 кафета във форумска компания, а в последно време съм все сама
Да ви сериверам кафе и чай




ХУБАВ ДЕН И СЛЪНЧЕВО НАСТРОЕНИЕ!

Общи условия

Активация на акаунт