Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 511
  • 241
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТО, ДИМЕ!!! Да си починеш добре сега и много успехи от тук нататък ти пожелавам Hug
Аз да се похваля, днес една приятелка е родила - момченце. Изревало е в 5.28 на 23.06. Терминът и беше за другата седмица, но явно мъникът е решил да излиза по-рано. Тя беше много ентусиезирана, че ще бъде лъвче и сега са хванали първите часове /буквално/ на тази зодия.
ПРИЯТНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ НА ВСИЧКИ! Grinning

# 211
  • Мнения: 806
Сладуранки,искам да ви пожелая много готин,ползотворен luvbed и релаксиращ уикенд  grinning039
Не се претоварвайте с newsm75 1ironing wash hang 1dishes ами се наслаждавайте на лятното яко време  261uu  Nature Sunny и в понеделник да има много момичета които да се похвалят с EFP newsm32
От мен МНОГО  love001.До понеделник wavey

# 212
  • Мнения: 2 120
Много сте изписали момичета, докато аз работих като луда, то рождени дни, завършвания, бременни девойки.
Хайде `с един куршум на всички зайци` -- ЧЕСТИТО.
На мен ми дойде и сега чакам да отмине и хайде пак с нови сили.
нормално ли е според вас вече втори месец след аборта М. да ми е с много съсиреци и обилна и да не става бебе.
Нали след спонтанен ставало лесно уж?

# 213
  • Мнения: 2 120
Чак сега прочетох.
как го правите 16 пъти, направо онемях.
Аз съм пет дни в М., после към 11-12 ми е овуто и гоправя 4 пъти до 12 ден, после се пазя от секса, че да не размърдаме нещо, то не, че има какво до този момент ама..

# 214
  • Мнения: 1 153
 Flutterпривет момичета Hug,1-во 4естито на Диме за изпита,на ади честито baby_neutral,то май за друго няма Rolling Eyes
 Closeа вчера ми доиде и много ме боля Cry  Cry  Cryднес се чувствам по добре,ама си релаксирам,утре ще домакинствам Whistling

# 215
  • Мнения: 980
Айде на края на седмичката да се раzпиШа и аz, тъй де да не съм капо Laughing
Вчера ми дойде и не съм спала от болки и гадене. Иzкарах невероятен ПМС_ с нервни иzблици, рев и буйстване (мъж ми как ме иzдържа нямам представа Rolling Eyes). Днес съм просто смляна, zа да креЩя или да се тръШкам. По едно време си мислех, че сигурно съм бременна, ЗаЩото не е нормално да гледаШ анимация и да те иzбива на рев. #Crazy А така ми е лоШо............
Оплаках се и отивам да zубкам. Надявам се да не съм досадила ама на мама не мога да кажа, че Ще се побърка и беz това само подсмърча по телефона колко й е домъчняло Sad

# 216
  • Мнения: 1 153
 HugТеди и аз имам болезнена менструация и винаги съм на болкоуспокояващи Cry и напълно те разбирам какво преживяваш,веднъж и аз като тебе преди да ми доиде цяла седмица бях много изнервена и крещях за наи малкото,ама добре че само 1 път че тогава и аз не се търпях #Crazy

# 217
  • Мнения: 4 362
Оф ето ме и мен поспаланата проспах срещата с Тити,но чакам снимки и аз,много ми е гадно,но ми беше лошо  и сме заспали с Коко а тел. в другата стая Sad жалко голяма съм такава значи яд ме е на менеси Crossing Arms а и ми беше гаден ден,днес правим на пра баба ми 3 години и се чувствам гадно,ама няма се оплаквам,боли ме главата
Диме хайде честито миличка
Леа мила иди на лекар много е голям този съсирек Shocked

# 218
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета!
Диме, честито дипломиране! Успешна професионална реализация ти пожелавам, а и сега като имаш един сериозен дерт по-малко на главата - бързо бързо да направите бебчето baby_neutral

Леа, абе от няколко дена като чета какво пишеш имам чувството, че аз съм го писала newsm78 Първо, по едно и също време ни дойде лелката. Второ, и при мен този път е доста болезнено покрай тоя цистит... Аа, да, и аз пия роватинекс, и мен ме боли зверски кръста... Но най-интересното е, че тази сутрин като станах видях и аз един огомен съсирек и доста се замислих в първия момент... Но постепенно през деня М-то се нормализира и съсиреците престанаха.

Ние с гарджето днес пътувахме до Копривщица. Ей така, беше ни хванал  ентусиазма, и бихме сума ти път просто за да разгледаме и без преспиване. И аз съответно тръгнах по една къса рокличка, защото беше луда жега като тръгвахме... Обаче точно пристигнахме в Копривщица, и като взе да се заоблачава... И стана ясно, че ще вали и няма да можем да разгледаме, обаче решихме поне да хапнем. Седнахме в една китна битова кръчмичка, обаче на мен ми стана бая студено...  с тоя моя цистит само ми е до простуди! Та на бърза ръка се качихме на колата и обратно към София! Въобще, една екскурзия направихме, не е истина... 6 часа път, 20 мин престой Laughing Но като цяло не съжалявам. Начесахме си крастата, видяхме колко е красиво и се зарекохме пак да дойдем.

Виждам, че някои от нас са си правили женски купон в родния ми Сливен... Аз, за съжаление, отдавна не съм се връщала натам, и този път го пропуснах. Дано да има следващ път, и него вече да не го пропусна. А, Дея, не се притеснявай, на теб отдавна съм ти обещала да ти дойда на гости като си дойда Mr. Green

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Точно се прибирам...дойдохме си  Mr. Green
Пет часа досаждахме на тити но тя геройски удържа франта Mr. Green Не ми се тръгваше но стана тъмно а пък и взе да се пресвятка така, че нямахме друг избор Crazy
 
Цитат
....проспах срещата с .....
поспалана...имате глоба две - три бирички...Туборк Crossing Arms Mr. Green ама за това ще се заправяме на кю-то hahaha

Цитат
.....Ние с гарджето днес пътувахме до Копривщица.......видяхме колко е красиво и се зарекохме пак да дойдем.....
Бива ли така бе Гриз Crossing Armsами свиркайте те...нали знаеш, че моите куфари са в бойна готовност Blush За следващия път да се обадите Mr. Green Не за друго ами да идем да хапнем за 20 минутки до Копривщица  chef Joy Айде лека, че аз и на работа бях днес и съм поуморена леко...ама лекинко. А какъв дъжд ни пра по пътя на връщане не е истина просто...абе плувахме буквално Twisted Evil

# 220
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Гризка! чета и не мога да повярвам Shocked Наистина сме 1:1 тоя месец. Да се похваля днес вече нямам НИКАКВИ болки. Мензисът ми е слаб, но пък вчера изкарах още 2 големи съсирека и бая се уплаших #CrazyНепременно като ми свърши ще отида на лекар да видя каквостава с мен. А между другото четох, че луната през тия дни е най-близо до Земята и това се отразява неблагоприятно на всякакви хронични заболявания. Майка ми и една нейна приятелка, които също страдат от бъбреци, тия дни имаха и двете бъбречни кризи. Така, че: Луната е виновна!!!
Гризка, жалко че толкова къса е била екскурзията, но все пак си сменила обстановката!
Хера, завиждам ти за твоите пътешествия! Как не се умори, бе жена newsm78 Трябва да те направят почетен член на някое туристическо дружество Wink
Дея, малка поспаланке, не съжалявай, срещи тепърва ще има. Дано хубаво да си си починала!

# 221
  • Мнения: 9 910
много благодаря за поздравчетата, тя Хера ми ги предаде, но и аз да си кажа Simple Smile
мноооого съм доволна аз....толкоз приказки изприказвахме, и пак се сещам сума ти неща дето пропуснахме да ги обсъдим....
То тва е - Хера - сериозен човек. Мисля дали да си го напиша като лозунг в подписа. smile3534
Хера, пък аз съм ви мислила, и хем ви мислих, хем ми беше неудобно да ви звънна дали се прибирате нормално, понеже в Сливен трещя, гърмя, беше много страшно. добре, че всичко е наред Simple Smile
а де са снимките бре?/Ако не са хубави, не ги показвай Simple Smile/

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
.....
Хера, завиждам ти за твоите пътешествия! Как не се умори, бе жена newsm78 Трябва да те направят почетен член на някое туристическо дружество Wink
...

Ами оная приказказа за лудия дето няма умора нали я знаеш, само се потял Mr. GreenАми аз съм нещо ей такова Blush само дето имаме кола с климатик та потта почти я увладявам Mr. Green То е хубаво да си хокаш така...само време да има...и хора на който да досаждам разбира се Mr. Green
След като си замине гадината направо при доФтора Леа и повече никакви такива "екстри" #2gunfire

# 223
  • София
  • Мнения: 4 272
Тити, лоши снимки с бременна жена няма Naughty А и аз лично се убедих колко добре ти се отразява бременността Grinning Така че, искам снимки!
Хера, ами ще тичам при доФторицата, то е ясно. Какви са тия излияния в червено Rolling Eyes Не ща да ги виждам следващите девет месеца #Cussing out

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
много благодаря за поздравчетата, тя Хера ми ги предаде, но и аз да си кажа Simple Smile
мноооого съм доволна аз....толкоз приказки изприказвахме, и пак се сещам сума ти неща дето пропуснахме да ги обсъдим....
То тва е - Хера - сериозен човек. Мисля дали да си го напиша като лозунг в подписа. smile3534
Хера, пък аз съм ви мислила, и хем ви мислих, хем ми беше неудобно да ви звънна дали се прибирате нормално, понеже в Сливен трещя, гърмя, беше много страшно. добре, че всичко е наред Simple Smile
а де са снимките бре?/Ако не са хубави, не ги показвай Simple Smile/

Вярваш ли, че и аз по пътя това си мислех...че толкова приказвахме а имаше за още толкова много да приказваме / ами отдава ни се пусто Blush/
Наистина си трещеше яко...и аз през минута две само питам Антон дали вижда пътя щото аз нищо не виждах Sick а той само  hahaha смешно му беше пък аз умряла на предната седалка / ей ква голяма жена съм а от гръмотевици умирам направо/
Снимките довечера, че аз съм на работа / нали работна го раздавам/ а снощи вече ми се спеше и не съм ги качила.  Да не са хубави ли???? То нашо лошо няма Crossing Arms Crazy Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush

Общи условия

Активация на акаунт