Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 19-та тема

  • 57 402
  • 368
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 109

pep-4o, да ти кажа, че от няколко дни ми се яде салата от спанак! Май ще трябва да се сетиш какво още си й сложила!  Wink Laughing

аааааааааааа, ти в дъртизъм ли ме обвиняваш  Laughing Laughing
Знам аз, ама дълго за име беше  Wink

В салата има: овкусен спанак като подложка. Отгоре: домат, /на някои и краставица/, топка гъсто цедено мляко, лъжица чеснов пастет, синьо сирене, бяло саламурено сирене. Всичко това със зехтин.  Много е вкусно  Blush

# 16
  • Мнения: 1 550
Пепика, мерси за новата тема  bouquet

Габи, чуден гулаш Flutter

Лабрекс, тая ароматна корона освен ароматна съм сигурна, че е много апетитна Grinning

asyalein, вече като видя фелд салата и си мисля за теб Crazy Hug

Пепчо, на салата от спанак и аз не отказвам Wink

Ягодка, много вкусно при вас Hug

Правя още един опит да кача снимки Rolling Eyes

Шницел със салата:


Свинско филе с гарнитура от картофи и брюкселско зеле:


Торта:


# 17
  • Мнения: 9 776
Милен@, колко време каза, че си правила фигурките newsm78? Нямам думи........Приказка!

# 18
  • Мнения: 1 485
Милен@,тортата е просто невероятна!Дай малко повече разяснения,моля Praynig
Защо не се включваш в тортената тема?

# 19
  • Мнения: 5 713
pep-4o, честита титла!   bouquet
Лелелеееее, Милен@, успях да ти видя вкусотиите и....тортата. Приказка е, разкош, чудо! Браво, майсторке!   bouquet А ти тук си ги постнала, аз в другата тема успях. Simple Smile
Кюбит, аз разбрах, че искаш рецептата за брюкселското с кестена...Simple Smile

# 20
  • Мнения: 189
Здравейте Hug От няколко месеца ви чета и черпя идеи,но все не се престрашавам да пиша.Понеже сме двама и вечно на работа,готвя веднъж или два пъти в седмицата,но ще се постарая да качвам снимките редовно,ако разбира се приемате нови попълнения.

Салата с макарони,гъби,маслини и сирене,по рецепта на бон апети:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312434&pid=9100484

Салата с кисело зелце,праз и червен пипер.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312434&pid=9100538

Шопска салатка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312434&pid=9100547

Сърмички:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312434&pid=9100549

Подреждането на масата,не можах да я снимам напълно подредена,защото вече имаше нападение smile3521
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312434

Милен@ тортичката ти е страхотна,никога не ме е бивало в сладкишите и се чудя как човек може да го сътвори това...

# 21
  • Мнения: 2 726
Аааа,изтървах ви тоз път,цял ден не бях влизала и ето нова тема и пак красоти Simple Smile

И от мен честито на Пеп-4о,само че не разбрах каква е наградата Blush

Милен@,как искам и аз да правя такива торти  Heart Eyes,все надничам в тортената тема,ама само с надничането си оставам Blush

tenderseducer ,приемаме нови попълнения,и още как,добре дошла в най-вкусната темичка Hug,а как ми се доядоха сърмичкиии ooooh!

Снощи правих умопомрачителното крехко свинско на Селма,голямо   bouquet за рецептата,наистина е мноооого вкусно,и половинката благодари,остана много доволен от резултата Heart Eyes,а за гарнитура картофки соте

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Милен@ , нямам думи просто, тортата ти е невероятна!  Crazy

pep-4o, честито!     chef bouquet

Аз днес освен пържолките и наденичките, направих за вечеря баница с извара и яйца по рецепта на Блонди. Стана разкошна!  Peace

 





И една питка за утре, в която сложих малко настърган кашкавал.

# 23
  • Мнения: 5 713
tenderseducer, сега пък ми се доядоха сърмички. Аз тях ги правя само на Бъдни вечер, щот голяма врътня ми е. Като бременна съм.  Laughing

# 24
  • Мнения: 394
Мале каква майсторка. раскошна торта!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 283
Но Пепи, този красавец с шоколада ще го пропусна, намери ми някой със сиренца, моля  Blush Blush /по превантивно-здравословни причини лишавам и любимците от домашни сладкиши, но ядат вафли и шоколади на корем/

 Tired ЩОМ ИСКАШ Много сирене, нооо..... самотна чаша с отлежало вино. Лично аз предпочитам горещия красавец с тук-там шоколад по него /може и сметана/ Wink

Милен@  bouquet  chef много нежна торта

geleva , от къде тия сили за питки и баници в тебе?

  tenderseducer , добре дошла  Hug

gaby_s  bouquet винаги на ниво, думата естет е измислена за теб   bouquet







# 26
  • Мнения: 1 313
Хайде да се впиша, че съвсем ви изтървах Hug
Мили момичета, чудесии сте творили и днес Peace
Ягодка, Милена,...............и всички останали, да знаете, че сте едни кулинарни магьосници!  bouquet
Пепи, честито и от мен, много се радвам, че си точно ти!Напълно заслужено!Много кулинарни изкушения, винаги навременни и точни отговори!Поздравления! newsm51
Да покажа и рибката на моят половин, че моята не ставаше много за снимка Mr. Green
Бяла риба пане /картофки и салатка/

 Hug

# 27
  • Мнения: 774

pep-4o, да ти кажа, че от няколко дни ми се яде салата от спанак! Май ще трябва да се сетиш какво още си й сложила!  Wink Laughing

аааааааааааа, ти в дъртизъм ли ме обвиняваш  Laughing Laughing
Знам аз, ама дълго за име беше  Wink

Ааааа, нищо подобно! Crossing Arms Никога не бих си позволила подобно нещо! Rolling Eyes Благодаря ти за рецептата! И на цвят си я докарала с туй бяло, зелено, червено!  Grinning Салата"Трикольор", може би? А?  Thinking Hug

О, Милен@, каква прекрасна торта! Много миличко изглежда!  bouquet

poli__5, ще ме зарибиш с това свинско на Селма... Thinking А картофките ти са Crazy

geleva, с таз баница, а и с питката още няколко пъти бих гласувала за теб! С две ръце!  Peace  bouquet

esy, и винце там в далечината зад рибката съзирам! Не се оплаква твоят половин! Добре го гледаш ти, въпреки че си на диета! При нас такива екстри няма. Ако аз съм на диета - всички са на диета. Сега готвя - и всички сме едно щастливо нахранено семейство... Joy

# 28
  • Мнения: 1 117
аз набързо да покажа вчерашното, че вчера не успях, а пък днес не съм снимала нищо. не, че не готвих де  Mr. Green
вчера суши




днес - разни глупости - руска салата, ашуре, какаов крем, сладкиш един, вечеря - без вечеря.
утре ако успея ще щракна ако нещо остане

# 29
  • Мнения: 3 050
много симпатична тортичка - чудна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт