Гласувайте за "Агент-провокатор"

  • 3 869
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 837
Номинирах сопрано, той си го заслужава.

# 76
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Тактично и любезно напомням на хилядите потребители със свободни гласове, че ако им е скучно, винаги могат да четат Сопрано. Четат и се провокират. После гласуват.
Профилът на Кандидата Сопрано е достъпен за всички регистрирани.

Той провокира, но не по интересен начин.... Понякога имам чувството, че си пише провокацията отчитайки се и набързо. Гласувах за него.
По интересен начин го прави Лиска (ама понякога доста цинично, което не ми допада, но все пак гласувах и за нея).
И трети глас съм дала....  Wink

# 77
  • Мнения: 4 392
Сопрано! Нека да спечели това момче, макар че никакъв провокатор не е. Той е ПЛЕЙБОЙ!!!!

Разочарована съм, че еди не присъства в класацията. Whistling

# 78
  • Мнения: 212

ПП. Баси, нямам време да чета и сте ме посадили в една група с Борис! Вие сте луди, бе!

Съвсем ясно са луди. Ако бях на теб повече нямаше да влеза в този форум пълен с луди хора, които те поставят редом до мен... Това е някаква гавра с твоята префинена личност... Аз не бих го понесъл честно ти казвам... Това е бати и долната гавра...

Иначе така като гледам пак нищо не става от мен. Дразнител не станах, сега и провокатор няма да стана... За какво ли изобщо пиша в тоя скапан форум...  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 392
Борко, ти ли си на аватара?

Пропуснала съм , прощавай..

Тони, Тони!!!

Не ме интересува, Тоню трябва да спечели. Обещал ми е едно двойно уиски без никакъв лед! Хайде народе, не стискай гласовете!@ Sunglasses

# 80
  • София
  • Мнения: 3 099

ПП. Баси, нямам време да чета и сте ме посадили в една група с Борис! Вие сте луди, бе!

Съвсем ясно са луди. Ако бях на теб повече нямаше да влеза в този форум пълен с луди хора, които те поставят редом до мен... Това е някаква гавра с твоята префинена личност... Аз не бих го понесъл честно ти казвам... Това е бати и долната гавра...
....

Разбирам препратката, но да се отървеш от мен е трудно и болезнено.
Не знам защо моето мнение те гневи - не може всички да си падат по теб! Разбирам инакомислещите, но имам собствени предпочитания...

# 81
  • Мнения: 1 629
Провокациите са тук. Не пропускайте да гласувате. Ако не знаете за кого, гласувайте за тони. Ще ви провокира лично.

# 82
  • Мнения: 25 892
Честито и наздраве, Лиска!    Hug
Честито на всички номинирани!
  bouquet

# 83
  • Мнения: X
Честито, Лиси   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 447
Честито на Лиска   bouquet.
Пожелавам на Борето догодина той да спечели първото място.

# 85
  • Мнения: 6 029
Лиске, редно е да се върнеш, поне да си приемеш поздравленията  Crossing Arms

# 86
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лиске, редно е да се върнеш, поне да си приемеш поздравленията  Crossing Arms
Лискен, да ни си станала таен агент?  Laughing
Честито.  Heart Eyes Я сега ела да почерпиш.  Party

# 87
  • Мнения: 3 405
Поздравления, Лиске!  Grinning

# 88
  • Мнения: 212
Благодаря на всички гласували за мен. Все пак успях да се докопам до второто място в неравна битка с всеобщия любимец Антонио. Обещавам да си взема поука и догодина да вложа още повече сили да съм агент, но и провокатор Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 388
Честито Лиска! заслужена победа.  bouquet
Честито и на подгласниците и. Hug

Общи условия

Активация на акаунт