Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 580
  • 466
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 451
До "mandarinkata" - Няма разлика ли? Не ТЕ е срам - smile3501

# 421
  • Мнения: 485
Мандаринката- страхотна си bouquet  

Деница, да така е, благодаря  Hug

# 422
  • Мнения: 45
До "902630" - Еххх.. блазе ТИ за самочувствието smile3501
Хехе, Туни, какво друго ми остава.
Навремето (като бях 63кг.) си имах самочувствие, сега то спи някъде из главата ми, ама понякога се и обажда.
Пък и това да те харесват не е чак толпкова до килограми, а по-скоро до attitude, както казват на английски.
Има хора, които и преди и сега ме харесват(това е може би е една от причините заради които толкова качих),  без значение на теглото, въпросът е в това как аз се чувствам.

# 423
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте момичета и момчета,
Много съм болна, запушен ми е носа, мозъка и всичко от вчера, то попрочитах, но нямах сили да пиша, ама сега ми дойде музата :
Ей Музичка   wavey и аз като теб съм голям любител на котките, ама точно сега ми идва да утрепам моята малка котка Пипилота, защото е разнесла едно огромно парче сьомгово рагу по цялата къща ...
Мама Мамисима радвам се за теб че бързо си открила трика с лекарството и триците, и най-вече че не се налага да прекъсваш любимия режим! Много поздрави на твойта заслабнала дружка Hug
Боби1973 - все забравям да ти кажа колко са ни полезни твойте постове, аз лично винаги научавам от теб нещо важно, освен тортата ти, която така и не успявам да направя... и ям разни нейни разновидности, във вид на бъркочи...
Ниала, намери ли си бански?
Гюлбенур - ще ти пратя тутманика на лични, защото сега не мога да си го открия в постовете
Филюдка, Татит   newsm51
AvAdAkedAvrA, как се произнася туй нЯщо брей!!! Ще пиша за по-лесно на Играча : в дюканските смешки прочетох, че с този режим заприличваме повече на коне, а не на риби - не само че пикаем като коне, но и се храним с овес hahaha
Туни, не се коси за стриите (без "й") - на мъжете всичко им отива ... като прочетох че те наричат "мръвка" в един от постовете, чак сега ми светна защо избяга от срещата и се цани за шофьор на сватбата hahaha
Мандаринката   bouquet

# 424
  • Мнения: 110
   ШУШИНЦЕ,честити ти 3 месечинки и свалени 13 кг.Дай Боже все надолу да вървят по-стремеглаво,до заветните ти килца и мнооггоо скоро да ти се сбъдне бленуваната мечта!!!
   МАНДАРИНКА,Адмирации!Страхотна визия,невероятни постижения!!!

# 425
  • Мнения: 0

AvAdAkedAvrA, как се произнася туй нЯщо брей!!! Ще пиша за по-лесно на Играча : в дюканските смешки прочетох, че с този режим заприличваме повече на коне, а не на риби - не само че пикаем като коне, но и се храним с овес hahaha


Тегаво се чете Simple Smile За по-лесно Ава върши работа. Пък що се отнася до играча нещо се е почупил.... за бой е той... от много седена на ПС сега му изписаха някакви обезболяващи много силни, че се е схванал и 2 седмици трябва да ходи на терапия и масажи... Бе да го хванеш с точилката и  #2gunfire докато не ревне... дано му е за урок.

Дано на теб ти мине бързо боледуването, а котката... какво да ти кажа Simple Smile Случва се   bouquet

# 426
  • Мнения: 790
Здравейте ВСИЧКИ Hug
aynur  Ами тя не, че ме убеди много, но аз си взех 200г да я пробвам и днес си правих палачинка, преди да прочета мненията. Сега ме е малко яд, но останалата ще я хвърля. Много благодаря за линка с видовете извари, много полезно за мен.  bouquet

The_Sunrise Здравей, браво на теб, надявам се, че и аз ще успея. Друго си е като усетиш по дрехите, едно готино ти става Grinning

mandarinkata  Как да няма разлика, та тя е очебиеща Shocked изглеждаш чудесно. Браво на теб.
shushy80  Браво и на теб, честита ти месечинка (каквото и да означава това Embarassed) и ти пожелавам скорошно сбъдване на мечтата Hug

Хубав остатък от деня ви желая от сърце Hug

# 427
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте сладури!

Мандаринка, браво! Страхотно изглеждаш! Hug

Шуши80, давай все така в същия дух! newsm10

Тунингgydi Joy  Напълно съм съгласна с теб, че по - добре стрии, отколкото шкембе...... kiss   ......, е вярно не могат да изчезнат, но с времето избледняват и ако се попрепече човек, по - мъничко се виждат ....... абе направо си е само един козметичен дефект .....  Wink

AvAdAkedAvrA, май още една фенка на онуй момче Хари......... Hug Hug

Тонито26, къде си?! Чакам си почерпката .............. Crossing Arms

Монро, пак ли трябва снимка да публикувам, та да слезеш от балконя?!  Hug


Lucie, Мерито, Фийлгууд, Филюдка, Весито5, Ривелка, Ече ............... и цялата останала компания  Hug  love001



Забравих:

Да ни е честита новата стара визия на темичката........ по - си ме кефи така! Peace

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:07 от nelsun

# 428
  • Мнения: 31
aynur - дано. Hug newsm51. Ще се маха я, няма къде да ходи.
Lucie - благодаря ти, но рецептата ФИЛЮДКА беше така добричка и ми я прати.
Сила - айде честито намаление.

# 429
  • Мнения: 850
      Блягодаря , от сърце за поздравите на следните сладки муцунки и им желая и техните мечти да се сбъднат!!!
    denica17, aynur, vesito5, lipstik, qulbenur  , nelsan4eeee  newsm51 newsm03  love001 newsm10

# 430
  • Мнения: 0
Към nelsun ... мда... разкрита съм...  Blush

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 361

denica17 , 35 кг?!  ShockedНе мога да си представя, че си била толкова? Има ли някъде снимки, които мога да видя? Hug

Имам няколко снимки в подписа си.Не са много снимките от преди,тъй като мразех да се снимам  Embarassed
Мандаринка ,много си лъчезарна!Има разлика определено! Hug

# 432
  • Мнения: 304
Чак снощи се загледах в целулита найстина нямам вече Grinning, но пък стрийте Sick абсолютно навсякъде имам. Корема ми е направо за пластика. Колкото и да отслабна пораженията по тялото ми от качените 40 кг. и сега свалените 35 няма да се заличат никога Sad
Мандаринка изглеждаш страхотно! Peace

# 433
  • Варна
  • Мнения: 1 426
Среща в Шумен, 06.12 (събота) 11:00, градската градина в кафе "МИКИ"

# 434
  • Мнения: 541
aynur  , благодаря. Явно тази рибка ще я правя на фурна.

Аз да кажа за стрийте. Явно съм облагодетелствана и такова чудо нямам. Още по време на бременността си забелязах, че и да се мажа и да не се мажа кожата ми е доста разтеглива и нямам никакъв проблем с тях. Както и сега след 35 кг. свалени не виждам никакви поръжения. Само бюста поувисна Cry Cry Cry
 А целулита,..... това е друга работа. Това си го отглеждам. Е намалял е , но все още се намира Sad

Общи условия

Активация на акаунт