Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 575
  • 466
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 141
Люси - липсваше във форума. Бързо оздравяване. Такива палавници са котките с имена Пипилота. Моята е Микаела и не прави никакви бели.  Hug

Ава и Играча - добе дошли в режима. Действа и то безотказно, т.е. действа, ако не се откажете. Радвам се на обединеното ви желание.

Баба Яга - как може така дори да си помислиш. С този сладък аватар и с тези добри резултати, никой не може да те игнорира. Колегите след свалени толкова килограма забелязват ли вече?

Иги - стана ли ти роклята за коледното парти. Искаме снимки. И другите момичета ще ме подкрепят.

Вчера ходих на профилактичен преглед. Резултатите от изследванията са повече от чудесни - всичко е в норми. Хемоглобина е покачен, холестерола - понижен и т.н. Джи Пи-то си уговори среща, за да й разказвам за режима. Била само чувала, но никога не е чела сериозно за него. Като ме видя и видя изследванията - явно размисли.


Поздрави за всички и много минуси!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:46 от кали 08

# 436
  • Мнения: 1 575
Момичета и Тунинг,
днес се загледах пак в лентичките и ми прави впечатление, че вече има огромно количество свалени кг. и то по 30 и отгоре...Щом пускате снимки в темата, склонни ли сте да сложите и в албума, защото няма нищо по- стимулиращо за начинаещият или колебаещ се дебеланко от снимки на реални, живи хора, на които режима е помогнал.Аз съм голям привърженик на снимковия материал и призовавам да сложите невероятните си постижения в албума - сигурна съм, че това ще помогне на много хора да се мотивират!  love001

# 437
  • Мнения: 2 425
Люси, да се оправяш бързичко миличка  Hug
Боби1973 , аз нямам нищо против, но моите кг. , които съм свалила са малко. Но ако все пак.... готова съм  Peace, само кажи какво трябва да направя  Simple Smile

Среща в Шумен, 06.12 (събота) 11:00, градската градина в кафе "МИКИ"
а пък ние ще чакаме снимки  Wink

# 438
  • Мнения: 193
Здравейте, да попитам нещо, че виждам в момента има и по " стари " Дюканки----та вече вместо да съм в 3 фаза аз правя нещо междинно м/у 2 и 3, да Ви питам мога ли да ям шоколад със заместител на захар? И ако има и др. дето карат така фазите ,моля дайте СХЕМА ЗА редуване на П и ПЗ, може и на лични, а какво хапвате през тези Гали, мен все ме е страх да се отпусна и съм като в кръг, незнам как да се храня,уф а се мислех че съм изчела доста добре книгата.Благодаря Ви Simple Smile

# 439
  • София
  • Мнения: 1 590
Момичета и Тунинг,
днес се загледах пак в лентичките и ми прави впечатление, че вече има огромно количество свалени кг. и то по 30 и отгоре...Щом пускате снимки в темата, склонни ли сте да сложите и в албума, защото няма нищо по- стимулиращо за начинаещият или колебаещ се дебеланко от снимки на реални, живи хора, на които режима е помогнал.Аз съм голям привърженик на снимковия материал и призовавам да сложите невероятните си постижения в албума - сигурна съм, че това ще помогне на много хора да се мотивират!  love001

Боби1973, аз съм склонна да си сложа снимките преди и след в общия албум ... свалила съм засега само 23 кг, но пък разликата е фрапантна и би мотивирала всеки ... ама не знам как става. Ако има някой който може да го направи, да ми даде мейла си за да му пратя снимките, тъй като досега бях пробвала само с prikachi.com в подписа си, но сега и това не става...

Тяяя, как да разберем за редуването П и ПЗ newsm78 - това редуване се прави във втора а в трета има само ПЗ, като караш междинно втора и трета фаза трябва сама да си решиш редуването...

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 16:05 от Lucie

# 440
  • Мнения: 451
До "902630" - Как какво? Да подплатиш самочувствието с едно прекрасно тяло Wink

До "Lucie" - Да де.. множествено число, без "й" - моя грешка Sad Виждам съм едни Мъже, който са с плочки на коремите и да ТИ кажа.. по им отива, от колко на мен стриите Wink

До "nelsun" - Не ме целувай пред широката общественост, че ще си помислят нещо и пак аз ще съм виновен. Ще ТИ дам аз един.. козметичен дефект..

До "Боби1973" - Аз съм съгласен да сложа свой снимки, където е необходимо. Аз мога ли да ги сложа в Албума или някой друг трябва? Ако друг - да слага мойте, нямам нищо против. Дано успея да мотивирам поне един Човек..

До "Модел на ГРЕХА" - Не виждам причина да не можеш да ядеш даже и нормален Шоколад, но трябва да го водиш за част от "Гала"-та. Аз лично.. почти всичко си позволявам на "Гала", но в скромни количества..

# 441
  • Мнения: 790
Monroe  Много ти благодаря. bouquet Вече поне няма да се излагам.  Laughing

Искам да попитам за марка горчица без захар и откъде може да се купи, всички които проверих имат захар.

# 442
  • Мнения: 3 202
Едрозърнестата горчица е без захар и олио.

# 443
  • Мнения: 45
До "902630" - Как какво? Да подплатиш самочувствието с едно прекрасно тяло Wink
А дано, Туни!

# 444
  • Мнения: 451
До "lipstick" - Натисни точно тук

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 17:21 от tuningmania

# 445
  • Мнения: 44
Такива хубави коментари сте ми написали, че нямаше как да не се разпиша отново.  Flutter

Vivi07, благодаря ти! Със сигурност ще дойде денят и ти да ни се похвалиш – бъди сигурна!

 AvAdAkedAvrA, Сила, aynur, svetlat, vesito5, lipstick, nelsun, denica17, master333  Hug  newsm51

Shushy80, благодаря! Висока съм 170см., а ти?

Gulbenur, благодаря за комплиментите. Ханша е с 8см. по-малък – от това ще да е хихихи  Joy

Туни, вече наистина не ме е срам - като си разхождам новите форми.  perko

Lucie, надявам се скоро да оздравееш!

До по-новичките, прочетох последните дни няколко поста, в които споделяхте колко ядете - яжте по-често и повече! Това не е диета, ограничаваща количествата на приеманата храна( разбира се като изключим млечните продукти). Май огладнях...отивам да хапна следобедно  Mr. Green .

# 446
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 wavey

Гледам за стрии си говорите  Mr. Green Аз се надявах моите някак си да се изпарят заедно с излишните кг, но не се получиха сметките ми. А имам, не е като да нямам - от сравнително бързото ми напълняване. Но пък за сметка на това не мога да се нарадвам на бюста си - не е увиснал, а напротив - най-малко там съм свалила  bowuu Има 2 лоши неща около този факт - първо дрехите ми стоят опънато на гръдната обиколка и свободно надолу и второ - за задника си май мога да кажа същото..  ooooh!
Иначе кожата ми е ОК, мажа се с лосиони, но не всеки ден. По едно време се бях подкокоросала с антицелулитни гелове, купих си 3 различни, с масажори и т.н. и ги ползвах.. ден до пладне..сега само събират прах. Още си имам целулит, но ме мързи да се масажирам. Ще го чакам сам да се изпари  Whistling
А днес е един магазин продавачката, която ме беше виждала преди 5 кг (аз вече така измервам времето Joy) ми каза, че очевидно много съм отслабнала и ме попита как. Аз като и съобщих, че всъщност вече 40кг съм свалила, щеше да падне  Laughing И ми разказа, за нейна позната, която била много доволна от нашия режим - карала по 10 дни, после почивка, после пак.. ooooh! Някои как си нагаждат режима не е истина..
Писмото до списанието е отдавна пратено, не си го сейвнах, че да го пусна тук, не не е висш пилотаж на мисълта, защото бях доста разгневена  Mr. Green Изобщо не чакам да ми отговорят, ама ей така - да ги изръчкам малко
Кри значи някой е гепил рецептите от тук е е дефилирал из медиите  Shocked Браво, бе все едно мен да ме поканят при Ути, каквато съм велика готвачка..  ooooh!
Баба Яга как да не те помним, бре! Браво за постижението и смело напред към двуцифрените кг  Peace
Шушенце честита месечинка и все така с хъс и позитивно настроение напред  Hug
мандаринката поздравления! Наистина 8 кг на фона на останалите не звучат много, но при теб има очевидна разлика. Колко си висока?

И да попитам - има ли дюканки от Монтана? нека ми пишат тук или на лични, да спретнем една срещичка като се прибера по Коледа  Hug

Егати колко дълго стана, някой дали ще го прочете..  Rolling Eyes

# 447
  • Мнения: 2
мандаринке, виж се каква си хубава Simple Smile
разлика има разбира се - в краката и в лицето Simple Smile приятна трета и умната с немските продукти   bouquet  Hug

# 448
  • Мнения: 831
Момичета и Тунинг,
днес се загледах пак в лентичките и ми прави впечатление, че вече има огромно количество свалени кг. и то по 30 и отгоре...Щом пускате снимки в темата, склонни ли сте да сложите и в албума, защото няма нищо по- стимулиращо за начинаещият или колебаещ се дебеланко от снимки на реални, живи хора, на които режима е помогнал.Аз съм голям привърженик на снимковия материал и призовавам да сложите невероятните си постижения в албума - сигурна съм, че това ще помогне на много хора да се мотивират!  love001
Боби1973 Heart Eyes-гласът на разума
 Напълно съм съгласна с твоето предложение .PeaceКогато започнах режима,бях
страшно впечатлена от снимките -Преди и сега.На мен ми подействаха доста мотивиращо и най-важното , повярвах че е възможно свалянето на много килограми.
Отивам да направя опит да ви изчета. Mr. Green

# 449
  • Мнения: 451
До "mandarinkata" - Само така я  Peace

Общи условия

Активация на акаунт