Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 559
  • 466
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 789
 тuningmania и baci  благодаря ви, сега остава само да намеря къде в Бургас ги продават Thinking

# 451
  • София
  • Мнения: 1 590
тuningmania и baci  благодаря ви, сега остава само да намеря къде в Бургас ги продават Thinking
Ако имате Метро или Била - със сигурност ще ги намериш там...
Най хубава ретро дижонската горчица на Bornier

# 452
  • Мнения: 789
Ееее, имаме разбира се Grinning
Благодаря ти, просто ми беше по лесно да попитам, отколкото да обикалям да ги търся. А Метро е далече, а колата - развалена Hug

# 453
  • Мнения: 228
хайде да се похваля с още един минус:))
И да си призная,че за разлика от другите като видя колебаещ се кантар,веднага отчитам по-долното кило и се чувствам по-слаба,секси и стимулирана за нови подвизи с Дюкан.

# 454
  • Мнения: 831
Крикри Hugне е само нашия форум .Има  много форуми с този режим.Но  newsm22съм с впечатление,че при нас най-летят темите. Joy
cote Flutterозъбеното  замина със вчерашното кафе Grinning
VK Crazyвлезнали сме в поредния размножителен период.За четене kaffeetrmker_2 на тема предлагам медал- cook;
Шуши,честита месечинка -о беби ,чудесно желая ви успех в това начинание Whistling;
RADAA Laughingне се настройвай,направо си при седмиците и с двата крака ,айде честито.
Сила,bravy smile3501
Lucie Thinkingда се стягаш и да оздравяваш Heart Eyesне давам да боледуваш  bouquet
Мандаринка Simple Smile я колко добре изглеждаш-чудесна визия.
Нелсън Laughingнамеци под сурдинката а Joy Joy :35
АНИ 69 Hug newsm10прекрасна си ,а на снимката от сега -си като  девойка PeaceСега ти погледнах профила  #Crazy сигурна ли си че правилно си записала годините? newsm78

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 18:36 от rivela

# 455
  • Мнения: 2 270
[
ani69 , страхотен резултат!   bouquet Ако прибавиш и снимков материал ще е хубаво!


ето и снимков материал.
преди
http://i045.radikal.ru/0812/41/7346f36f85e9.jpg
сега  -25кг за 10 месеца/извинете ме за лошото качество на  снимката

http://s41.radikal.ru/i091/0812/0e/2ea7660789f6.jpg

Успех на всички момичета и мамчета.Това не е диета -това е начин на хранене и изобщо не е страшно.Много лесно се свиква с него и човек се чувства превъзходно

# 456
  • Мнения: 6
ванесса йо ,най-лошото е, че четейки такива "научни"статии,много хора , които могат, ако се заемат с режима, да имат резултат се отказват, или пък да карат по някакъв псевдорежим и повечето остават разочаровани...Колкото до медийни статии, поради "качеството" им отдавна спрях сляпо да им се доверявам...
baci ,права си...ама имам се за доста разумна, а минаха 9 месеца от момента , в който чух за режима(така обяснен, че няма нищо общо), до момента докато проверя за себе си нещата как са точно и да го започна..
Бабо Яге, страхотнo!!!! Браво!...  bouquetкак да не се нахъсва човек...
902630 ,вземай мерки, цистита е гадна работа..ако не си почнала лечение, може да стане хроничен... Sad..вземай "Цистон",пий чайчета с лайка и мечо грозде...и бързо да оздравяваш...оооопс, сега прочетох, че оплакванията ти са периодични-цистита явно е станал хроничен-както mar4ela5  Hugти е казала,отивай на лекар, само с билки няма да се оправиш...най-много моментно да замаскираш нещата...
master333 Hugнямаш проблеми, след малко ще ти пусна рецепти, за нас е голям празник, дъщеря ми е именничка..Няма да карате на рибни консерви, ще се справиш сигурна съм WinkДнес купих шаран-хубав ,голям 1,6кг,взех и скумрия и филе от хек...утре обещавам и снимки...
Denni , белият амур е невероятно вкусна риба, мисля, че baci  newsm78 е пускала много добра рецепта за приготвянето му...мдааа, не съм амнезирала още Joy
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/02/20/%d0%b1%d1%8f%d0% … 0%b8%d0%bd%d0%b0/
лесно и вкусно!
vesito5  Hug  Heart Eyes,колко много се радвам....!по себе си зная как здравословните проблеми депресират и колко подтискащо е очакването от резултатите от изследванията...супер, супер....имам повод сега да ми е радостно Joy Joy Joy
shushy80 честита месечинка и супер резултат  bouquetстискам палци..за бебчо...работете по въпроса Winkза всичи, които свалят кг се радвам, но най-много ме радват момичета като теб, които освен по-добра визия получават и бонус -ревлив малък сладур bouquet
mandarinkata  Shocked-как да няма разлика...то и преди си си била сладур, ама сега си супер  bouquet
Охоооо и сладото блонди се е появило ;-)nelsunче Hug Heart Eyes
кали 08  супер, че всичко е нормално с изследванията ти...  bouquet
ani69 ...онемях...  bouquetсупер пълна промяна!

 


Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 18:40 от feelgood

# 457
  • Варна
  • Мнения: 2 097
[
ani69 , страхотен резултат!   bouquet Ако прибавиш и снимков материал ще е хубаво!


ето и снимков материал.
преди
http://i045.radikal.ru/0812/41/7346f36f85e9.jpg
сега  -25кг за 10 месеца/извинете ме за лошото качество на  снимката

http://s41.radikal.ru/i091/0812/0e/2ea7660789f6.jpg

Успех на всички момичета и мамчета.Това не е диета -това е начин на хранене и изобщо не е страшно.Много лесно се свиква с него и човек се чувства превъзходно

А коя е лелката на първата снимка?  smile3506  Joy
Браво, Ани! Страхотна промяна!   bouquet

# 458
  • Мнения: 2 425
Олелееее  #Crazy ani69 , това все едно не е същата жена  Shocked. Много голяма разлика, бравоооооо  Hug СУПЕР СИ  Simple Smile

# 459
  • София
  • Мнения: 250
[
ani69 , страхотен резултат!   bouquet Ако прибавиш и снимков материал ще е хубаво!


ето и снимков материал.
преди
http://i045.radikal.ru/0812/41/7346f36f85e9.jpg
сега  -25кг за 10 месеца/извинете ме за лошото качество на  снимката

http://s41.radikal.ru/i091/0812/0e/2ea7660789f6.jpg

Успех на всички момичета и мамчета.Това не е диета -това е начин на хранене и изобщо не е страшно.Много лесно се свиква с него и човек се чувства превъзходно

А коя е лелката на първата снимка?  smile3506  Joy
Браво, Ани! Страхотна промяна!   bouquet
Ани, страхотна мацка си станала  Hug

# 460
  • Мнения: 45
ani69, поздравления! Уникална промяна! На втората снимка изглеждаш освен по-слаба и сякаш с десет години по-млада! Браво!
feelgood, не знам вече какво да правя, винаги преди МЦ, ми се обажда цистита. Октомври ходих не просто при лекар, а при доцент и професор от Пирогов и уж всичко ми било наред, нищо ми нямало и не могат да разберат от какво. Много боли...Чудя се дали да не ида и в Токуда, знам ли, може пък там да се разбере...Sad

Иначе до всички: искам да ви кажа, че форумът много ми харесва и по цял ден кисна в него, повече като  читател. Преди се въздържах да пиша, понеже не съм мама и съм далеч от семейния живот, ама виждам, че това не е проблем.
Целувки и много  Hug на всички!

# 461
  • Мнения: 451
До "ani69" - Е, те това е Wink

# 462
  • Мнения: 2 270
Благодаря ви за комплиментите,но тях нямаше да ги има ако не беше тази тема Hug Hug Heart Eyes
Смехорана-благодаря за "мацката"все пак съм на 40 г и вече мацки са приятелките на сина ми Joy Joy Heart Eyes

# 463
  • София
  • Мнения: 250
Ани, мисля че можеш да ги сложиш в малкия си джоб приятелките на сина си Wink
Вчера ходих до старата си работа, а не бях ходила почти година и колежките ми ми казаха, че съм отлабнала и толкова ме зарадваха, че днес цял ден си се усмихвам. Всъщност до сега килограмите са само 8, но щом се забелязват аз съм щастлива.
Бъдете здрави!  Hug

# 464
  • Мнения: 5
ани69 smile3501
мандаринка smile3508
бравооооо момичета newsm20
страхотни сте Hug Hug Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт