Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 574
  • 466
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 270
здравейте Дюканки
Не съм писала от суматиии.... време
Да се отчета-започнах режима през април с тегло 80кг.Сега съм 56.Все още съм във втора фаза защото мисля да смъкна още някое килце.
За целия ми 10 месечен период мога да направя едно заключение за себе си и то е,че аз пълнея от въглехидрати.Лично на мен мазнините и изобщо мазните храни не ми се отразяват на теглото.Гледам да ги ограничавам максимално,но не се лишавам от луканка и суджук -/даже напротив/като ги ям и свалям по бързо.
Другия извад ,който направих за себе си е,че количеството от 3 лъжици трици на ден за мен е много.Когато ги намаля или изобщо ги пропускам -свалям доста по бързо.

Може би всеки трябва да открие точния за неговото тяло режим

# 376
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Simple Smile


(Кафетата на снимки трябва ли да са режимни или може всякакви  Peace)

Вчера ми беше първия дюкански опит за готвене на вечеря, мисля че стана горе-долу добре. Печено пиленце разчастено (без кожата разбира се, сутринта котката пред блока й се израдва) и сосче от извара и кисело мляко с черен пипер.... не стана зле, чак се учудвам от себе си Simple Smile Лек и отслабващ ден на всички, аз си вися тук, че в офиса е скука   bouquet

# 377
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Denni, ето 2 рецепти за амур, които намерих в нета, мисля, че лесно могат да се адаптират към режима:
http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.311.html
За белия амур знам, че може да се прави всичко друго, но не е удачно да се пече на скара, защото е от сухите риби.  Peace
vesito5 Heart Eyes радвам се, че си добре и повече никакво разболяване Naughty  Hug
ani69 , страхотен резултат!   bouquet Ако прибавиш и снимков материал ще е хубаво!
баба яга и тя има поразителен резултат - Браво!   bouquet
902630 , много неприятно това с цистита, дано бързо да ти минава. Peace Мечото грозде е добро за цистит. Има и една друга билка. Продава се почти във всяка аптека и не е скъпа. Казва се Дребноцвета Върбовка. Пие се 2-3 пъти на ден на гладно. Пробвай първо 10 дни. Дозата за първите 5 дни е по 2 супени лъжици се запарват в 400 мл. вода докато изстине. Следващите 5 може и по 1 лъжица. Може да се пие 20 дни при по-тежки случаи и после се почива 10 дни. При нужда може да се повтори.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 09:37 от mar4ela5

# 378
  • Мнения: 226
AvAdAkedAvrA  аз не искам да ти се карам ама си имаме едно правило да пускаме само по едно кафе че да не се товари темата. Моля не ми се сърди!
весито5 пу дано не те повтаря повече болеста
ПИЙТЕ ПО ЕДНА ЧАША ВОДА БЪРЗО!!!

# 379
  • Мнения: 775
Здравейте момичета,
И аз се разболях Cry...В тази връзка искам да ви питам относно лекарствата - ими ли някои които не са режимни newsm78 (колокото и глупаво да звучи) EmbarassedЗащото гърлото адски ме боли, а има едни бонбони за смучене - Прополки от които бързо ми минава, но в тях пиши че има захар. Те май повечето бонбони за смучене са със захар и това е което силно ме безпокои..

# 380
  • Мнения: 0
AvAdAkedAvrA  аз не искам да ти се карам ама си имаме едно правило да пускаме само по едно кафе че да не се товари темата. 

Не съм знаела, ще го имам напредвид вече Simple Smile Днеска ще се пораздрусате малко с двойна доза кофеин  baby_neutral

# 381
  • Мнения: 3 202
Има прополки и без захар. Също и сиропи за кашлица.

# 382
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте момичета,
И аз се разболях Cry...В тази връзка искам да ви питам относно лекарствата - ими ли някои които не са режимни newsm78 (колокото и глупаво да звучи) EmbarassedЗащото гърлото адски ме боли, а има едни бонбони за смучене - Прополки от които бързо ми минава, но в тях пиши че има захар. Те май повечето бонбони за смучене са със захар и това е което силно ме безпокои..
Трахизан за смучене и Септолете са без захар, както и Тантум Верде(аз съм много доволна от пръскалото, а има и таблети). Просто отиди в аптеката и питай кои са без захар.
Баци ме е изпреварила.   bouquet

# 383
  • Мнения: 775
Благодаря ви, момичета, не знаех...Веднага отивам в аптеката Hug

# 384
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
Добре дошли на новите от вчера!  Hug
Аз днес съм плюс 100гр., но съм и на ПЗ. Та сигурно затова.
Хайде лек ден!

# 385
  • Мнения: 469
Бабо Яго (чак пък баба, че и Яга), как да не те помним Поздрави за добрия резултат!  bouquet
Ривелка-хубавелка, благодаря за кафенцето, но днес няма да си взема бисквитката, че е четвъртък
Поздрави за всички с минусчета и добре дошли на новичките!  bouquet
Пожелавам лек и отслабващ ден на всички!

# 386
  • Мнения: 541
Denni, ето 2 рецепти за амур, които намерих в нета, мисля, че лесно могат да се адаптират към режима:
http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.311.html
За белия амур знам, че може да се прави всичко друго, но не е удачно да се пече на скара, защото е от сухите риби.  Peace

 Hug  bouquet

# 387
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Привет от мен.

Не мога и днес да не оспамя, нали така.  hahaha

Нищо ново при мен, само искам да споделя, че съм много щастлива от факта, че форумът ни вече не прилича на ... разстройство или мляко с кафе, всеки да си избира  Joy

 newsm68 newsm44

Честит празник на всички Барбита!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 11:04 от dorchester

# 388
  • Мнения: 850
         Здравейте, слънчица прекрасни!!!  newsm51

  Аз днес съм с месечинка , вече 3 месеца съм с вас , и ми е страшно приятно !
Брагодаря ви за подкрепата , която ми оказвате всеки ден    love001  ! Благодарение на Вашите снимки много бързо се възтановявам от депресията , ако се появи такава!!!  hug
  Аз за тези 3 месеца успях да сваля 13 кг затвърдени , да си възстановя МЦ то , което за мен е много важно , защото от повече от 1 год. не е идвал без лекаства , а с моя прекрасен мъж мечта ни е да си имаме бебче! Естествено и самочувствието ми е по-добро и се заглеждам по витрините в себе си! Както беше писал някой вече повече се снимам!
 Това е за мен за този период!   newsm03

  vesito5 , много се радвам че всичко е наред утре ще се видим !   love001 newsm51

  баба яга , БРАВО за страхотния резултат!  newsm10
 
ani69  , Браво и на теб страхотни сте !!!  smile3521 smile3525

  Хубав ден от мен сладури и ще пиша по късно!!!  txtloves
  

# 389
  • Мнения: 158

До "902630" - Аз хич не съм спортувал.. като изключим малко тенис на маса. Получих много стрии и увиснах..


Здравейте, Туни и момичета, аз ви следя темата от около месец, ама само я следя и проучвам, но още не съм се решила на точно този режим. А и за съжаление от тази есен имам проблеми с единия бъбрек и не знам в такъв случай дали изобщо Дюкан е подходящ за мен.

Но съм ВПЕчАТЛЕНА от резултати като -20 и -30 кг! Явно не случайно темата ви е най-популярната в цялото бг-мама.

Само че искам да те попитам теб конкретно, Туни, какво точно значи горното изречение. Искаш да кажеш, че понеже не си тренирал достатъчно, затова кожата ти се е отпуснала и са ти се появили стрии, така ли?

Други, които сте свалили много килограми, получихте ли увисване и по-конкретно стрии?

Аз имам да свалям 15 кг  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт