Бяла зима е дошла, ОКТОМВРИйчетата кичат коледна елха!

  • 24 413
  • 220
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 333
Еми, честито бебче Борис  Hug! Да е щастливо и здраво мъничето!


Надина, лека бременност  Hug!

# 151
  • София
  • Мнения: 1 320
Еми, честито ново попълнение в семейството Ви! Да Ви е жив и здрав малкия Борис!

Надина, честита бременност и на теб! Лека и безпроблемна да е! А на есен здраво и прекрасно бебенце!

  bouquet

# 152
  • Мнения: 2 494
ЕМИ, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!!!!НЕКА МАЛКИЯ БОРИС МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА СТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!!!!!!

Надина, Миринда, ЧЕСТИТО ПРЕКРАСНИ НОВИНИ!!!!!!!ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ И НА ДВЕЧКИТЕ!!!!!!!!!!

И на мен ми се иска, но засега ще изчакаме, вчера гинеколожката ми направи разни изследвания, следващия четвъртък ще ги взема, дано са добри, нямам оплаквания, но профилактично да видим дали всичко е ОК  Laughing Hug

Волтажче, ЧЕСТИТО ТИ РОЖДЕННИК!!!!!!!Много щастие, любов и чудеса ви желая!!!!!!!!!!!!!!!!!

За цветовете - Йони не съм я учила, но и тя все е с моливите в ръцете и ги научи към 2 годинки и нещо, сега даже знае всичките, а и тя много обича да изграем на цветове - има си изрази от рода - портокалово оранжево,  мишо сиво, слънчево жълто  Crazy Mr. Green Laughing

Целувки на всички!!!!!!!!

# 153
  • Мнения: 1 209
Хоп-троп ето ме и мен...  Joy

Страхотни новини прочетох и веднага да се включа, че не ми остава временце за компа.

Мириндичка и Наде много, много целувки и слънчеви девет месеца  Hug

Еми честито бебче  Peace!!!

Гледам и срещичка ще има  newsm44, ще направя всичко възможно да се присъединя да си поклюкаме  Joy

# 154
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
еее Верче как се радвам че си отново при нас. Как са бебоците? Разказвай... сигурно има сума ти интересни неща при вас.

За четвъртък си остава срещата. Аз поне съм на линия.

# 155
  • Мнения: 2 494
Аз няма да мога за срещата, че на 5.02. племенничката ми - Деничка, става на 1 годинка и ще се черпим  Hug
Весело изкарване!!!
А кога ще се съберем с децата  Crazy Hug - предполагам на пролет  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 1 187
Леле колко хубави новини има тук.
Еми честито бебче. Да расте здрав, слънчев и много щастлив малкият Борис.
Наде, Mirinda честито и на вас туптящи сърчица. Пожелавам ви лека и спокойна бременност и прекрасни дечица септември месец.
Ние сме добре мога да кажа. Изнизаха се няколко месеца нашарени с различни емоции, радости и тревоги.
Важното е че сме живи и здрави, надявам се и за напред да е така.
Пожелавам го и на вас.

Топли прегръдки за цялата компания  Hug

# 157
  • Мнения: 212
Здравейте!
В четвъртък аз ще дойда към 19ч., дано не е късно  Simple Smile
Нали в Класик? Да не се разминем някъде...

# 158
  • София
  • Мнения: 1 254
Начи, добре че Мириндата забременя, та да дойда на срещата, пишете ме и мен Simple Smile))
Толкова се развълнувах като прочетох, че е бременна, че й се обадих по телефона и сега просто съм неспособна да дочета темата както и да пиша каквото и да било.. направо не знам, толкова се зарадвах.. С тая жена сме прекарали толкова много време всеки ден с Иво и Невена и толкова я обичам. И вас ви обичам и всички обичам.. ох много се радвам..

# 159
  • София
  • Мнения: 4 578
I az i Grapefruit za 5.02.

# 160
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Значи:
среща 05.02.2009 (четвъртък), 19:00 часа
Място: Пицария "Класик" - http://www.pizzabg.com/classic/
(резервацията е на името на Адриана Димитрова)

1. Дрина + една или две кумички
2. Танчето
3. Грейпфрутчето
4. Мириндичката
5. Мандаринката... (ей ама плодова банда сме бееее...)


Който не помня да е казал... да се записва. Някой ако може да спамне по смс на който има телефона.
Сори ама ми е някаква лудница и нямам време да пиша повече.

# 161
  • Мнения: 1 209
Ади пиши ме и мен в групата на плодовата салата  Joy

Ето и малко снимки на юнаците  Joy  hahaha ще разказвам как сме в някой друг живот  Laughing

# 162
  • Мнения: 2 433
Верич  Hug Hug Heart Eyes
тази ми е фаворит
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10372784
прекрасни сте! Толкова ви се радвам само... Hug

# 163
  • Мнения: 7 803
Надина, честито и на теб  Hug
Veri4, страхотни сте всичките Heart Eyes
завиждам ви за плодовата салата, дето планирате  Flutter

# 164
  • София
  • Мнения: 1 254
Пфффф, гадост момичета, ама няма да мога да дойда на срещата Sad( Днес като питах майка ми дали ще гледа Иво и тя каза, че точно утре трябвало с баща ми да ходят на някаква сбирка на някакъв си клуб. Няма на кого друг да оставя Иво, така че съм прецакана. А с такъв ентусиазъм подходих към нещата... Следващия път ще дойда

Общи условия

Активация на акаунт