Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №7

  • 17 445
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Гале, макар да съм родила едно, мога да ти кажа, че предния път така и нямах идея какво е контракция през бременността, докато не започнах да раждам, но както го описваш на такова ми прилича. Най-добре иди на консултация при доктора си, за да си спокойна  Hug Hug
Вярвам, че всичко ще е наред.

# 226
  • Мнения: 1 900
Здравейте драскам набързо и бягам. Добре сме днеска, чак сега започва да ми става лошо. Пратих парола на който успях.
За водното раждане ще разказвам като ми остане повече време. Общо взето е супер, но моето беше във ВМИ Пловдив не при Григорова. Wink

# 227
  • Мнения: 1 208
може ли и на мен паролка за сайта  Praynig

# 228
  • София
  • Мнения: 121
и на мен, и на мен  Party Party паролка моля

# 229
  • Мнения: 49
 Здравейте милички, да си кажа и аз - вчера бяхме на преглед - бебчо имаше сърдечен пулс, отговаря си на седмиците. Мъничето махаше с ръчички и лекарката ми каза "Виж как маха, все едно ти казва здравей мамо" и аз за малко да се разрева (от радост разбира се), но се стърпях  Embarassed . Неразположението е в пълна сила си е повръщам всеки ден поне по 2 пъти (понякога и повече). Нашия тати си беше в къщи за 3 дни и сега пак замина и ми е малко криво.
 На мен това ми беше втори преглед. Казаха ми, че касата поема само два видеозона, а лекарката иска да ме гледа всеки месец - така че ще се наложи да плащаме всеки път. Ето и малко информация за раждането във вода http://www.1agb.com/news.php?id=15

# 230
  • USA
  • Мнения: 675
Може ли паролката за албумът.

# 231
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
То и аз да се наредя на опашката за парола. А като имате парола, качвате ли снимки, м?

# 232
  • Мнения: 1 208
Сигурно качват - и аз ще кача ама а де паролка Laughing

# 233
  • Мнения: 1 089
Привет момичета!
Отдавна не съм писала, но ви чета от време на време.
Румикс, силно се надявам да стане чудо. Стискам ти палци! Hug
Аз утре ще си пусна първите изкледвания, надявам се всичко да е ок.
А за ФМ мисля да се запиша за средата на януари, макар че не зная дали ще успея. Казват че бързо свършвали часовете за д-р Балев.
didikar , може пък скоро да се видим в Карнобат. Hug
Ще се радвам, ако някой ми прати и на мен паролата за албумчето.
Поздрави на всички! Hug

# 234
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Lotus, каква е сега процедурата за Балев - от петък за следващата седмица само ли? И в колко часа трябва да се наредиш, за да имаш някакъв шанс? Аз ще бъда в 11та седмица точно по новогодишните празници и се притеснявам, че ако е толкова трудно записването ще пропусна подходящите седмици Sad
keit, всеки петък в 8.00 се раздават часове за предстоящата седмица. Уж и по телефона давали, но аз освен заето , друго по телефона не получих.Свекър ми каза, че имало хора от 6.00 наредени там!!!Периодът за първа ФМ е м/у 11 и 13 седмица, аз вече съм в 12-та, но когато успея.После  е чак 18-20 с.

Румикс, дай Боже събитията при теб да вземат положителен обрат ! Praynig

Може ли и аз да получа паролата  Hug

# 235
  • Мнения: 1 208
Момичета,който е наясно може ли да влезе в сайта със снимките ни и да напиши на моите снимки,че съм аз ,че  нещо не разбрах от къде - моите снимки са четирите след снимката на Верджинити - благодаря ви предварително  Hug

# 236
  • Мнения: 1 208
Момичета,който е наясно може ли да влезе в сайта със снимките ни и да напиши на моите снимки,че съм аз ,че  нещо не разбрах от къде - моите снимки са четирите след снимката на Верджинити - благодаря ви предварително  Hug

Оправих се  Laughing

# 237
  • Мнения: 260
Didikar, ще ми пратиш ли паролата за албумчето?  Praynig

# 238
  • Мнения: 1 208
Didikar, ще ми пратиш ли паролата за албумчето?  Praynig
Laughing

Готова си  Laughing - майчета зайчета аз си лягам,че утре пак в 07,00 #Crazy Лека на всички  Hug

# 239
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
md4282, Сладък бонбон, didikar, Благодаря ви за светкавичния отговор!!! Hug

И ето ме и мен, прилежно навряна в албумчето!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт