Отговори
# 60
  • Мнения: 2 122
В момента се изчакват председателите на фондация Искам бебе и сдружение Зачатие с които трябва да се обсъдят подробностите. Реакции ще има, моля нека не гадаем какви ще са. Ще се радваме да застанете зад исканията ни и в повече семейства в България блеснат поне по две детски очички.

# 61
  • Мнения: 2 342
Миле, дай линк
Досега в зачатие нищо не разбрах

# 62
  • София
  • Мнения: 61
Да, хубаво е да се даде повече гласност на тази инициатива. Да стигне до съзнанието на колкото се може повече хора...  Трябва да се реши нещо и да се пристъпи към действия, но да не е спонтанно. Трябва да е организирано... планувано. Да сме повече.
А не може ли да се измисли и нещо с други организации и недоволни българи и институции? Като шофьорите от градския транспорт например, и те се канят да стачкуват... земеделците също надигнаха глава по едно време (а може да са полезни, с багерите си могат да блокират не малко пътни артерий, и най вече изходите на Парламента Wink ). 
Аз жадувам за нещо голямо, организирано... нещо под което мръсните депутати ще подвият коленете, ще ни чуят... ще ни вземат на сериозно.  #2gunfire

# 63
  • Мнения: 4 700
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356678.105

В таzи тема прочетох zа протест утре.

# 64
  • Мнения: 353
Мира Simple Smile
и в другата тема писах - ако се организира протест можете да разчитате, че ще дойда. Ще се радвам да се видим пак с теб, ако успееш да дойдеш в Сф  Hug

# 65
  • Мнения: 9 973
ще подпишете ли подписа ми?

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 20:14 от [x] `Деси`

# 66
  • Мнения: 1 817
Подписах newsm10
Подкрепям Ви и силни се надявам да успеете Praynig

# 67
  • София
  • Мнения: 61
Не може ли да обединим усилия? Хората са масово недоволни и разочаровани. Само малко организация трябва и ще се вдигне целия народ! Вижте какво става http://www.bnr.bg/Horizont/News/Bulgaria/Postings/1216+-+studenti.htm

# 68
  • Мнения: 2 342
0887 397431 Търсете оплодителят!

# 69
  • Мнения: 71
ще подпишете ли подписа ми?

Подписах и изпратих картичките ( дано не е късно)... Успех!  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 294
Не го вдига оплодителя Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 163
Подписах
 Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 804
 Hug
Подписах, но ме е срам.
"Оплодителят" е от моето поколение (иска но не може, затова се шегува дебелашки).
Простете, че ви съсипахме живота.

# 73
  • Мнения: 227
И аз подписах петицията  Hug

Само че и от тази тема и от темата в Зачатие и Проблемно забременяване, никъде не става ясно сега след като се случиха случките в парламента от последните няколко дни, ще има ли протест изобщо ?  newsm78

В крайна сметка сега протестират земеделците, студентите и полицаите. Ако излезнат пред парламетна още 50 000 души с проблеми проблеми, а не 270 000 както се очаква,  и като добавим останалите протестиращи може пък да има някакъв ефект  Rolling Eyes

Само тук ли ще седим да си говорим както обикновено или ще покажем все пак на тия простаци наречени депутати, че сме хора, а не добитък.... ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 367
Простете,ама съм технически доста невежа.Искам да пратя картичките,стига да не е вече късно,но не знам как да го направя.Като линк ли да ги пратя на посочените мейли?Не съм от София и няма как да помогна по друг начин,затова искам поне картички да изпратя в знак на подкрепа.Още веднъж се извинявам за спама и за пореден път от сърце пожелавам много пълни бебешки колички догодина!

Общи условия

Активация на акаунт