Моловете в Истанбул

  • 47 875
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Abe toia mol Via Porta neshto ne mi izliza nikade v tarsa4kite moje li niakav link ili neshto da gi vidim i nie tezi krasoti Wink



Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 23:35 от Tatti

# 31
  • Мнения: 22
Скок и аз тук,доста интересни нещица има в тези Молове офф.Посетихме Historia и останах очарована от Zara-невероятни детски дрешки,голям фен съм на тази фирма
Скоро пак имаме отиване до Турция,ще следя темата за да се ориентирам към  този Оливиум

За Нова година бяхме в Истанбул и пазарувахме в Оливиум. Имаше добри намаления, но там няма магазин на Зара.

# 32
  • Мнения: 439
Скок и аз тук,доста интересни нещица има в тези Молове офф.Посетихме Historia и останах очарована от Zara-невероятни детски дрешки,голям фен съм на тази фирма
Скоро пак имаме отиване до Турция,ще следя темата за да се ориентирам към  този Оливиум

За Нова година бяхме в Истанбул и пазарувахме в Оливиум. Имаше добри намаления, но там няма магазин на Зара.
Peace Не е болка за умиране
Може ли да дадеш ориентир как се стига до там с кола и имали на близко достъпни хотели,че плануваме пътуване и ми се иска да го посетя този Оливиум

# 33
  • Мнения: 22
Скок и аз тук,доста интересни нещица има в тези Молове офф.Посетихме Historia и останах очарована от Zara-невероятни детски дрешки,голям фен съм на тази фирма
Скоро пак имаме отиване до Турция,ще следя темата за да се ориентирам към  този Оливиум

За Нова година бяхме в Истанбул и пазарувахме в Оливиум. Имаше добри намаления, но там няма магазин на Зара.
Peace Не е болка за умиране
Може ли да дадеш ориентир как се стига до там с кола и имали на близко достъпни хотели,че плануваме пътуване и ми се иска да го посетя този Оливиум


Как се стига с кола не мога да кажа. Ние бяхме в хотел в Лалели (квартала, където са повечето хотели за туристи) и се придвижихме с трамвая Аксарай-Зейтинбурну (Zetinburnu мисля се пишеше). Слязохме на спирка Аксемшетин и попитахме за Оливиум Мол. Упътиха ни да вървим в една посока само направо и стигнахме до Мола. Лесно е за намиране, а и хората са услужливи като попиташ.

# 34
  • Мнения: 439
dimina   bouquet много добре ме упъти
познато ми е,а е и близичко там където ние отсядаме всеки път
скоро ще го зърна и ще пиша

# 35
  • Мнения: 0
PETIAPE задължително посети и DEPOSITE OUTLET и AIRPORT OUTLET  и двата са добри особено първия.Адреси може да видиш в интернет,ние бяхме с кола задавахме адреса на GPS  и от там нататък въобще не го мислехме пътя.Приятно пазаруване и дано останеш доволна,в което не се и съмнявам де - с тези цени просто............

# 36
  • Мнения: 439
PETIAPE задължително посети и DEPOSITE OUTLET и AIRPORT OUTLET  и двата са добри особено първия.Адреси може да видиш в интернет,ние бяхме с кола задавахме адреса на GPS  и от там нататък въобще не го мислехме пътя.Приятно пазаруване и дано останеш доволна,в което не се и съмнявам де - с тези цени просто............
  bouquet  ако остане време с удоволствие ще ги потърсим и тях
Винаги ми е приятно да ходя в Истанбул,хем малко разтоварване от ежедневието,хем малко шопинг-терапия

# 37
Skipa daliiika vij v GOOGLE...CENNET MODA EVİ...İMA İ TEL NOMERA...TAM STE Sİ MNAMERİS NESTO PODHODYASTO ZA BALA...İMA NE SAMO BUL4İNSKİ ROKLİ..

# 38
  • Мнения: 4 784
Skipa daliiika vij v GOOGLE...CENNET MODA EVİ...İMA İ TEL NOMERA...TAM STE Sİ MNAMERİS NESTO PODHODYASTO ZA BALA...İMA NE SAMO BUL4İNSKİ ROKLİ..
Пак ли? ooooh!

# 39
# 40

абе махай се!! Twisted Evil за голямата работа ли се мислиш че живееш в истанбул Mr. Green какво правиш изобщо в бг форум??егати мало....ната досадничка! Twisted Evil #2gunfire

# 41
printsesa ...ti may si pilna s kompleksi..az tuk pisah na edno momi4e koeto si tirsi roklya za bala...iskam  da i pomogna...a pik ti zasto se razlyutya ne razbrah..pik i tova e forum za molovete v istanbul...ti nyamas myasto tuk...tuk vleznalite viv foruma zadavat viprosi svirzani s molovete v İstanbul...i nay veren otgovor moje da im dade tozi koyto jivee v İstanbul...jalko 4e tuk ima i takiva kato teb..vse oste s predrazsiditsi...ako ne si dovolna ti se mahay.. ..az sisto sim rodena v BG..i predpolagam 4e sim jivyala v rodinata mnogo po ve4e ot kolkoto ti si bila...i imam pravoto da pisa nali. ...

# 42
Pik i za obidata..vristam ti ya obratno....nyama smisil da sporya s teb...ne si zaslujava...vijdam 4e imas mozi4en defitsit tired:

# 43
  • Мнения: 11
а някои да е чувал за мол или подобно в Истанбул, магазин за всякакви фризьорски, козметични, маникюрски продукти и оборудване, били на 2-3но по ниски цени от тези които ни се предлагат от дистрибуторските фирми в родното БГ. Някои ако го знае да подскаже нещо   newsm78

# 44
  • Мнения: 800
казаха ми, че началото на април имало големи намаления по истанбулските молове?

а адидас наистина ли са по-евтинки , отколкото в Бг?
а MAVI jeans как вървят?

Общи условия

Активация на акаунт