Паническо разстройство-част 2

  • 189 474
  • 912
  •   1
Отговори
# 540
Здравейте момичета! Ето, ви още една паника във вашата група Embarassed Аз съм с паническо разстройство от няколко години. Голям товар си е това нещо, но вие много добре знаете. При мен е на периоди.Дълго време съм добре, но и дълго зле. За пръв път пиша тук и много се надявам да ми помогнете със съвет.Имам приятел от около 6-7 месеца.Обичаме се много, но аз смятам, че трябва да му кажа за това ми състояние и че не трябва да крия, защото няма как да обясня определени ситуации. Много ме е страх, че по този начин може да го загубя, тъй като съгласете се,че е трудно да се живее с човек с подобно заболяване. Моля ви посъветвайте ме как да постъпя.

# 541
  • Мнения: 81
Разбира се че трябва да му кажеш нашите мъже да не би да са на оставили това е проблем с който не се разделяш лесно.Ето и на мен от снощи ми е кофти изтръпналмия езика, топли вълни ме обливат сърцето тропа и постоянно мрънкам на половинката ама какво да се прави такава си е избрал. Кажи му и да не ти пука Peace

# 542
  • Мнения: 81
момичета знаете ли след колко време действа тоя АНАФРАНИЛ че вече откачам днеска ми е третия ден от както го пия

# 543
  • Мнения: 924
Malennna   мисля че трябва да споделиш с него ако връзката ви е сериозна  Peace
Дано периодите без ПР стават все по-дълги и по-дълги, любовта е добро лекрсво Hug

# 544
Благодаря Ви момичета! Hug Съзнавам,че трябва да му кажа,дори е задължително,но как да го направя и какво точно да му кажа Sad Човек,който не го е изживял,трудно може да разбере за какво става дума.А ПР ми се върна от него поради постоянния страх да не ми стане зле пред него Mr. Green Луда работа ама като ми е толкова акъла.............  bouquet

# 545
  • Мнения: 1 053
Благодаря ви милички ще пробвам с хомеопатия,и мента,глог и валериана,пък да видим.ще ида на хомеопат и после ще пиша да ви споделя какво ми е казал и какво ми е предписал.ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ

# 546
  • Мнения: 924
Malennna недей да го плашиш със състоянието си ,няма нужда подробно да му разказваш какво чувстваш ,защото който не го е изпитвал няма да разбере.
Обясни му спокойно, аз мисля че щом до сега не е разбрал че имаш проблем значи ти чудесно се справяш с ПР Peace

# 547
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте на всички !

Malennna какво да ти кажа при мен ситуацията бе6е същата тръгнах с едно момче и нещата се оказаха сериозни и много красиви ,когато си дадох сметка ,че това е човека за мен и искам да прекарам живота си с него дойде момента и да бъда искренна с него не беше лесно да събера сили  ,но го направих той излезна истински мъж и много ме подкрепя и до ден днешен винаги е до мен каквото и да стане.Когато му казах мислех ,че това е края между нас ,но той го прие много смело и каза ,че ще е до мен каквото и да стане и ще се опита да ми помогне да преодолея всичко това което ми се случва.Сега знам ,че ако даржи на теб и иска да е с теб ще го приеме и ще го разбере.Опитай се да му го обесниш тактично.

Да кажа и аз как се чувствам при мен е на моменти ту съм добре ,ту съм зле,ту се чувствам сигурна ,ту ме обзема някакво чувство на паника и ме налягат пак гадните мисли.Като съм зела гледам да чета книга много развлекателна и гледам да не мисля глупости.Бремеността ми върви добре ама тези състояния ме побъркват вече. Дано вие се чувствате много по-добре въпреки времето навън. Е много усмивки и горе главата.


pernata защо са ти го изписали АНАФРАНИЛ само за ПА ли ?Аз знам ,че едно лекарство трябва да се приема поне 4-5дни ,за да даде някакъв ефект.Но досега не съм чувала за АНАФРАНИЛ интересно ми е при какво състояние се изписва точно.

# 548
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
момичета знаете ли след колко време действа тоя АНАФРАНИЛ че вече откачам днеска ми е третия ден от както го пия

О-о, рано е още да почувстваш ефекта. След 3-4 дни вярвам, че ще усетиш положителната промяна. Стискай зъби още малко, после ще ти е добре.

# 549
  • Мнения: 305
Момичета, все ми е стегнато гърлото. Като започнах лекарствата всичко беше добре, а сега от 4-5 дни е ужасно. Възможно ли е според вас да свиквам с Ривотрила и да не ми действа както в началото? Аз го пия от 1 месец, не е цяла вечност.

# 550
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета, все ми е стегнато гърлото. Като започнах лекарствата всичко беше добре, а сега от 4-5 дни е ужасно. Възможно ли е според вас да свиквам с Ривотрила и да не ми действа както в началото? Аз го пия от 1 месец, не е цяла вечност.

Не е възможно!

# 551
  • Мнения: 305

Значи пак бръмбари в главата Confused Тоя Ципралекс няма ли да подейства най-накрая

# 552
  • Мнения: 81
dayzi това лекарство е точно за ПР така ми каза психиатъра и на листовката също пиши сега пия само него.


ivap  благодаряти за отговара защото напрово се отчаех вместо да се управя то взех да се влошавам днеска ми е 5ден дано почне да действа. Искам да те питам ти пила ли си го по колко и колко месеца

# 553
  • София
  • Мнения: 240
Мили момичета положението при мен не е много цветущо много съ изнервена направо аз самата немога да се понасям .Почвам да се плаша от себе си какво става с мен или е от бременността или и аз незнам вече.Вие как сте при вас как е положението.

# 554
  • София
  • Мнения: 240

Какво мислите за това .Това ли и вие изпитвате.

http://www.lekar.bg/news-45/info-452/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1 … 1%82%D0%B2%D0%BE/

Общи условия

Активация на акаунт