Помага ли ви съпругът в домакинството и отглеждането на детето ви ?

  • 8 447
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 542
ами не мога да кожа че не ми помага,но го прави когато го помоля!при нас само той работи-при това на две мест и аэ
се грижа за домакинството и децата!но той е запознат с всичко,при нас е ритуал да къпем децата заедно!

# 31
  • Мнения: 136
   помага ми във всичко не само с нещтата свързани със детето ,но и  с домакинската работа         newsm10

# 32
  • Мнения: 686
Като гледам,май само моят мъж не е сменял памперси,хранил,приспивал и т.н. Laughing
И моя Sad

# 33
  • Мнения: 1 763
Моят мъж много се занимава с детето, помага и в домакинството. Работи на смени, обикновено от 15.30 до 1 през нощта, но на другия ден става още към 11.30, за да може да дойде с нас на разходка. Когато бях бременна, вършеше почти цялата домакинска работа, на мен ми се разрешаваше само да мия чинии и да бърша прах.

# 34
  • Мнения: 528
Моят мъж прави абсолютно всичко, което и аз, с изключение на пране, простиране и гладене  Peace Сменя памперси, прави млека, къпе и двете деца, реже нокти, преоблича, води на градина баткото, готви, сервира, отсервирва, мие чинии, пуска прахосмукачка, мие под и прозорци, душ-кабина, тоалетна,...Но съм абсолютно сигурна, че причината е, че работата ни е обща, което означава, че когато работим , аз работя рамо до рамо с него  Peace Всичко правим заедно, така че няма начин и да не домакинства редом с мен  Peace

# 35
  • Мнения: 1 121
Моят мъж прави всичко това всеки ден и то без да го карам и без да го подсещам. Просто му харесва да си играе с детето и да си прекарва времето с него. Винаги, когато ходим някъде, дори и на почивка държи да го вземем с нас. През седмицата обикновенно се връща от работа към 6.30 и още преди да се е преоблякъл гушка малкия и започват да си играят на самолетче, на криеница, чете му книжки, подават си топката и т.н. през това време аз готвя, след това вечеряме тримата заедно, като почти винаги той го храни. Къпем детето заедно, като аз го приспивам сама. Памперси сменя, ако прецени, че има нужда Grinning Има дни, в които е уморен и аз се оправям сама с къпането, храненето и т.н., но това е рядко.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
В отглеждането на дъщеря ни никога не ми е помагал особено много, но компенсира в домакинската работа - чисти, пазарува, изхвърля боклука, глади си ризите, даже миялната машина зарежда той.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Като гледам,май само моят мъж не е сменял памперси,хранил,приспивал и т.н. Laughing
И моя Sad
И аз съм във вашия отбор Sad

# 38
  • Мнения: 686
Като гледам,май само моят мъж не е сменял памперси,хранил,приспивал и т.н. Laughing
И моя Sad
И аз съм във вашия отбор Sad
Като гледам и ти си с три деца Wink
Поздрави!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Като гледам,май само моят мъж не е сменял памперси,хранил,приспивал и т.н. Laughing
И моя Sad
И аз съм във вашия отбор Sad
Като гледам и ти си с три деца Wink
Поздрави!
Да  Grinning,да са ни живи и здрави.

# 40
  • Мнения: 41
  Почти всичко си върша сама. Да ми помага в домакинството е просто абсурдно. За децата,до като бяха малки съм му ги оставяла за малко, ако излезна без тях някъде, но трябваше да съм ги нахранила, подсушила и т.н. просто да съм спокойна,че не са сами.  Иначе много си ги обича и си ги гушка, но помощ Naughty
  Но... да ми е жив и здрав - такъв съм си го избрала, не мога да го променя.

# 41
  • Мнения: 385
Помага във всичко Heart Eyes, сега като се замисля сме напълно заменяеми двамата , мога да му поверя изцяло децата, но не и тенджерата! newsm78 Много го обичкам Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 223
Да,много ми е помагал и продължава да ми помага.Къпал го е,сменял е памперс и го е обличал.Сега синът ни е на 6г. и той продължава да го къпе,да му чете книги и да играе с него когато има повече време вечер и не е много изморен.В домакинството също ми помага,мие чиниите,понякога и прозорците.Случи се на няколко пъти и прахосмукачка да пуска.Отбелязвам ,че той също като мен работи.Излизаме сутрин заедно и вечер той се прибира около 20.00ч.

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 380
На всички зададени въпроси мога да отговоря с положителен отговор, с изключение на този за четенето на книги за отглеждането на деца. Иначе-сменя памперси, когато не е на работа, къпе я сам, аз помагам с подаването на козметика и после обличам бебето. Аз може да пропусна да намажа дупето с крем, но не и той. Освен това-много добре знае как се приготвя АМ и колко точно милиграма приема в момента, а също и може сам да приготве зеленчуково пюре или кашичка. През събота и неделя, когато е вкъщи, основно мъжът ми храни бебето. Аз поемам само сутрешното хранене, защото го оставям да си поспи. За домакинството също помага, но няма да навлизам в подробности, че може да комплексирам някого Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 137
Цитат
не, не сменя памперси, не къпе, не храни с адаптирано мляко, не приспива, не знае как се прави млякото, и не е прочел нито една книга на тази тема,

Общи условия

Активация на акаунт