Помага ли ви съпругът в домакинството и отглеждането на детето ви ?

  • 8 449
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 486
Да помага(не го чакам винаги да се сети сам ) -защото няма избор Simple Smile .Иначе сигурно би се скатал за някой неща.

# 46
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
 Почти всичко си върша сама. Да ми помага в домакинството е просто абсурдно.

А защо? Какъв точно е абсурда тук?

# 47
  • Мнения: 0
аз съм мъж но ще отговоря,
ами още не сме женени, но сме сгодени със моята принцеса.
по принцип тя готви, а аз правя салатата, аз мия чиниите или ги подреждам в миячната машина, кухнята чистя пак аз.
тя чисти прах, това го пробвах и аз но изпочупих без да искам някои нещта и сега ме понижиха  Embarassed във чистене със прахосмукачката, банята чистя пак аз. пазаруваме винаги двамата, защото обичаме да се разхождаме, а и аз не пропускам възможността да си ходя гушнат с нея до магазина, не ми пука че вече квартала ме одумва  Embarassed
в момента правим бебчо и нямам търпение да се грижа и за него или нея.
прането пуска годеницата ми, защото аз все бъркам градусите или смесвам бяло и цветно, простирам аз , аз подреждам дрехите в гардероба и аз гладя. моито момиче е много финна дама и много обичам да гладя дрешките и, а тя през това време спортува на един еклипса уред вкъщи
а и се разбрахме аз да поема по голямата част от домакинството защото тя ми е много кокетна и влага времето си за да се поддържа, а и на мен ми прави голям кеф да си я гледам как прави гимнастика, на спортния уред  или си прави прическа.
откакто заживяхме саедно се научих да правя и други неща, например да и лакирвам пръстчетата на краченцата, правя го много добре, похвалиха ме даже и неините приятелки  Crazy това го научу=их под предтекст че като забременее и в 9 месец няма да може да го прави сама, но на мен взе че ми хареса и сега го правя с удоволствие, много се радвам след това на усмивката и , и на нежните думи *мерси миличкото ми мъжленце*

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 19:11 от Chris_379

# 48
  • Мнения: 2 448
Chris_379 , ще чакам да видя какво ще напишеш една, две години след като се роди бебенце.   
Ако и тогава постът ти прилича на този, ще получиш медал.    Sunglasses

# 49
  • София
  • Мнения: 4 041
Паси, по-явна подигравка с мъжете и "женската работа" май не съм чела.   Joy Но пък може и да не е, знам ли...

# 50
  • Мнения: 9 903
ахахах, почва плахо, но към края на постинга вече е сигурен/на в себе си  hahaha

# 51
  • Мнения: 585
като изключим прането, което мрази може да прави всичко в домакинството и в отглеждането на децата , което мога и аз , ако се налага и когато се налага  ме е замествал изцяло , помага ми определено доколкото има време , в момента по-голяма част от нещата поемам аз , тъй като съм вкъщи , но определено помага толкова колкото е нужно за момента

# 52
  • Мнения: 2 448
Аз едва се удържах на стола докато го четох, но така ми се искаше да видя какво ще напише в ответ. В смисъл тържествено да обещае, че и при бебета - близнаци ще е все така всеотдаен.  Mr. Green

# 53
# 54
  • Мнения: 3 394
Ако не е той, не се виждам сама да се оправя с всичко Grinning
Да ми е жив и здрав Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 5 074
Никога не ми е помагал и в отглеждането на децата и в домакинството.
И сега му се връща тъпкано  Joy Joy Joy хвърчи като финикиец, щом се касае за внучките му.
Дядо № 1 от 14 години досега Peace

# 56
  • Мнения: 0
@pasinet : разбира се че ще се грижа даже и да са близнаци обещавам го най тържественно,
по принцип живота си бих дал само и само годеницата ми да е щастлива, не мога да си представя и един ден без нея.
ако и е писано да живее 100 години, тогава искам аз да живея сто години без един ден, са да не ми се налага да живея и един ден без моята принцеса.
откакто я срещнах живота ми се промени на 180 градуса, това е първата жена в която се влубвам и последната, моята голяма любов в живота, просто когато я срещнах беше любов от пръб поглед. аз бях с приятели във един ресторант, а тя беше със брат си и снаха си. когато я видях не можех да си отделя погледа от нея, приятелите ми започнаха да ми се подиграват, точно в този момент мина един човек който продаваше рози, аз веднага купих 13 рози, това е любимото ми число. моите приятели ми се хилеха и ми викаха ти какво си намислил луд ли си, мадамата е много красива никога няма да ти обърне внимание, не ходи на неината маса, ще те помисли за луд, ще се изложиш и ще се върнеш като припикан заек обратно с розите, но аз не можех да си представя тя да си тръгне от ресторанта и аз да не знам дали някога пак ще я видя, просто знаех че не отида ли при нея , ще си остана нещастен цял живот. та отидох аз при нея и казах здравей и подадох розите и не можех да кажа нищо повече стоях като препариран и потънах в земята от срам, исках да си отворя устата и да кажа нещо ама не ставаше.
тогава тя ми се усмихна, имах чувството че срещу мен е една прекрасна фея, каза ми да седна на тяхната маса и така ......

# 57
  • Мнения: 2 448
Е, щом е такава принцеса.   Simple Smile
Ама да знаеш, че ще те държим под око.  Wink
Ако пусне тема да се оплаче от тебе, мисли му.   Laughing

# 58
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Паси(нали мога да те нарека така Blush),момчето е истрадало много заради семейството си и сега цялата му любов и внимание е насочена кьм годеницата му,за което аз искрено и завиждам. Дано само като е толкова добричьк един ден тя да не му се качи на главата,пу пу да не викам дявола.

# 59
  • Мнения: 1 749
Някакси....нещо в начина на изразяване на Chris просто не ме оставя да повярвам на написаното.Ще ме прощаваш,Крис(за предния ти пост говоря).

Общи условия

Активация на акаунт