Гореща лятна седмичка 25.07 - 31.07.05

  • 10 835
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
......
Аз нищо не броя - няма море, няма бебе, абе тъпо лято и туйто! ....

А неее Леа  Naughty никакви такива думи не искам да чета Crossing Arms Искам си старата Леа Mr. Green

# 211
  • Мнения: 247
много сте мили всички  Simple Smile незнам защо чак сега съм се регистрирала но вече ще пиша редовно. Петък винаги минава много бавно особено следобеда, но като си мисля че ще има 2дни излежаване и се  Laughing
Светле не се притеснявай, защото следващия може да е положителен, пиша ти го защото преди 5 години бях забременяла без да искам и спроред мен разбрах в 3-тата седмица.След 1 седмица закъснение направих тест и той в началото беше отрицателен но след няколко часа се появи много бледа чертичка, и в следващата 1 седмица всичките ми тестове бяха отрицателни, и чак когато вече беше 5-6 седмица от забрменяването станаха +. Така че желая ви успех на всички  Grinning

# 212
  • София
  • Мнения: 4 272
Хера, споко бе! То лятото и да е тъпо, аз пак съм си нахилена Mr. Green
Ако ви кажа само вчера как провалих секса. Значи, изчакваме Боби да заспи, и мъжът ми ме напада, а аз - дай първо да си поговорим. И започнахме разни майтапи...и мен като ме напуши смях hahaha не мога да спра. Теди смени темата, смешното мина, а аз се хиля като идиот Joy на глас, ще се задавя вече...На пресекулки му казвам да ми каже нещо смешно, да знам поне за кво аджеба се смея, а той се притесни да не ми има нещо newsm78 И вика: Май стреса ти е дошъл в повечко...аз - дума не мога да обеля - треса се от смях newsm62 не знам какво ми стана, ама това продължи 10-15 мин. Мнооого смешно ми беше, ама не знам за какво...Теди реши, че съм мръднала и заспа...Та така се изложих снощи Embarassed

# 213
  • Мнения: 4 428
Здравейте, момичета Grinning  Heart Eyes. На мен днес нещо не ми се пише много и сигурно само ще ви чета. То днес с нищо не ми се занимава, само чакам да дойде 18 часа и да отида на лекар. Стомахът ми се е свил на топка как ще мине. Знам, че няма място за притеснения, но ми е за първи път и не знам какво да очаквам и какво ще се види. А имам чувството, че и бебо протестира, като съм притеснена, защото започва много да ми се гади.

# 214
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Веси, нормално е да ти се гади! Аз повръщах като фонтан Sick Пожелавам ти бързо да ти мине времето до 18 ч. и като видиш малкото човече, да се успокоиш! И да пишеш как мина прегледа! И аз се вълнувам с теб!

# 215
  • Мнения: 4 428
Забравих да поздравя Теди с Добре дошла, да кажа на Светли да не се отчайва и да пробва след няколко дни пак и на Леа да и пожелая много хубава романтична и безсънна нощ днес luvbed

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Абе Тея и Дея...де са newsm78
Да не сте хукнали по Испания двете да сте ме забравилиииииии Crossing Arms Blush Mr. Green

# 217
  • Мнения: 806
Здравейте момичета  bouquet
Как сте в този горещ петък Sunglasses.Аз вече се настройвам отпускарски.защото от утре следобед излизам в отпуска за 2 седмици Joy Joy Joy
Иначе-прегледа мина добре-здрава съм благодаря на Господ Praynig и вчерашните съмнения са напразни-това което се видя са 2 фоликулчета които дано с помоща на Дуфастона ми помогнат следващия месец  за baby_neutral
Светли я горе главата въобще не е времето за отчайване и мисли за М. както ти каза Мимика може още да не може да го засече.така че стискам силно палци Peace за "+" тестче следващия път.
Теди дай Боже свекървати да се оправи
възможно най-бързо Praynig[color=][/color]
Рози бързо оздравяване на мъжа ти-стискам палци Peace
Леа-морето няма да избяга може и др.лято-ние които сме но морето ще се изчипкаме и заради теб Laughing и бебчо знае кога да дойде-защо не и др.месец baby_neutral-нали тогава все още си е лято а както сама каза-канена си на свадба това е хубав повод за положителни емоции Grinning.
Всичко се нарежда когато най-малко очакваме Peace
Аз днес очаквам гости-моите колежки от София ще идват на командировка и утре ще имаме купон с целия колектив на фирмата Joy
На всички желая спокоен петъчен ден и положителни емоции през уикенда Hug

# 218
  • Мнения: 2 825
Абе Тея и Дея...де са newsm78
Да не сте хукнали по Испания двете да сте ме забравилиииииии Crossing Arms Blush Mr. Green
Тея е в Мадрид (надявам се не се сърди 4е я издадох), ама за Дея не знам...нищо 4удно и тя да е там Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А ти ако искаш...то и аз съм в Испания и при мене има моренце, та заповядай Wink Sunglasses

# 219
  • Мнения: 861
Здравейте момичета, да се отчета - днес направихме сперматограма на мъжа ми и всичко при него е ОК, което ме радва. Това обаче означава, че проблема е в мен, така че другата седмица е мой ред да ходя на лекар. Само дето клиниката по стерилитет има същото работно време като моето и ще трябва да си вземам свободни дни, защото иначе няма начин да остъствам от работа. Не че това е най-големя проблем в случая, но е неудобство, като се има предвид че няма да се размина с 1-2 ходения. А ми е едно притеснено....и едни големи питанки ми се въртят в главата...

Добре дошла на Мимика и успех в бебеправенето!
Стискам палци на Светли, Теди и Golden Rose.
Целувки на всички  вас bouquet

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Абе Тея и Дея...де са newsm78
Да не сте хукнали по Испания двете да сте ме забравилиииииии Crossing Arms Blush Mr. Green
Тея е в Мадрид (надявам се не се сърди 4е я издадох), ама за Дея не знам...нищо 4удно и тя да е там Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А ти ако искаш...то и аз съм в Испания и при мене има моренце, та заповядай Wink Sunglasses

Уфффф забравихххх Twisted Evilтя ми беше казала ама аз нъл съм уфсъ...та чак сега ми светна Mr. Green
Инак за поканата...ша идвам аз...само до Испания не бях опирала ама току виж съм скокнала до там Mr. GreenДа не мислиш, че няма да се възползвам от поканата ти Blush

# 221
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Благодаря на всички за куража  Hug
Аз продължавам да се мъча, направо не помня в последната година (ако не и повече) да ме е боляло така  ooooh!
На обед се видях с моя позната - лекарка. Оплаках й се и тя ми изнесе цяла лекция за причините да ме боли по-силно. Научих куп работи. Освен това каза, че съм голяма оптимистка да очаквам теста да засече нещо при 1-2 дни закъснение  Embarassed
И също се изказа в подкрепа на касетъчните тестове и особено за Sure Check.

И така, сега ще ям, после удрям един Нурофен за болка и дано поне намалее болката  Praynig

Хера, ако се засилиш към Испания свирни насам - отдавна мечтая да ида  Flutter

# 222
  • Мнения: 3 376
Ходих преди малко на уролог, а той ме прати и на гинеколог, така че с един куршум - 2 заека, дет се вика... Та, дали имам още цистит ще се разбере другата седмица. В понеделик ще давам стерилна урина и като излязат резултатите ще стане ясно всичко. Гинеколожката каза, че лигавицата на влагалището е екстра, матката е в добра кондиция, но не ме е гледала на ехограф. Пусна ми и тя една микробиология и цитонамазка. Сега съм спокойна, че другата седмица ще узная цялата истина за всичките си чаркалъци.

Диме, приятна и пълноценна почивка ти пожелавам... Казват, че много бебета се правели в такива моменти Embarassed

Еей, Веси, представям си каква тръпка е чакането на днешния преглед... Дано всичко е наред и видите и чуете едно малко пулсиращо сърчице и всичко си е точно на мястото... И да се похвалиш после Praynig

# 223
  • Мнения: 806
Гризка поздравления за досегашните добри резултати-дай Боже  Praynigи очакващите да са такива.
Дано и нашето  baby_neutral да стане през отпуската Embarassed
Весе успех довечера на прегледа PeaceВсичко е е наред и ще видиш после колко спокойно ще дишаш-а  щом бебо протестира трябва да се успокоиш за да е спокоен и той baby_neutral
Светли желая ти -спокойствие за да чакаш и търпение за да видиш крайния резултат и той да е baby_neutral
Аз започнах вече да пия Дуфастона и да си Whistlingпък Божа работа-каквоте писано ще стане Grinning
сега ще се заема с подреждането на офиса че май-до 1 час ще пристигнат newsm78
 Heart Eyesи  Hug за всички сладуранки Party

# 224
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте пак!
Веси , когато чакаш нещо времето наистина много бавно минава.Пожелавам ти приятна среща с бебето!

Светли, желая ти късмет!

Аз намерих къде да отседна. В едни слънчеви къщи в село Бели осъм. Не съм пробвала известни места, напротив - забутани малки селца със сокойствие, ама явно всички искат да си почиват лятото на спокойствие и хлад!
Заминавам на 18.08 и ще се върна на 25.08. Като дойда ще разкажа как е!
Ставало и за зимни почивки.

Приятна събота и неделя!

Общи условия

Активация на акаунт