Машина за хляб - 13 част

  • 86 156
  • 997
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 793
 wavey
Аз като ново попълнение в тази темичка, все още съм на етап на избиране на "моята" машина. Чета от първа тема насам, но все още съм дезориентирана  Banghead
В момента май се спрях на KENWOOD BM 210, MOULINEX OW 2000 и Аляска.
Ще се радвам, ако ми помогнете поне малко  Praynig

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110

Това е днешният ми хляб,стана доста висок,но добре си е изпечен от всички страни.

# 17
  • Мнения: 417
Мацки, може ли тесто за содена питка да става в машината? Моля за рецепта  Praynig

# 18
  • Мнения: 389
katiABV, я дай рецепта на този хляб с лютеница, дето все не успяваш да снимаш  Wink

# 19
  • Мнения: 5 873
rozaly,за KENWOOD мнение нямам,за MOULINEX основните оплаквания са,че не изпича добре горната коричка,от Аляската   нямам впечатления- доста от момичетата тук я ползват успешно.Аз съм със Северин-доволна съм.
Дано съм помогнала.

И аз чакам рецепта за хляба с лютеница. Flutter

# 20
  • BG
  • Мнения: 793
Благодаря, Ванче   bouquet

# 21
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета от 3-4 дни имам тази полезна придобивка машина за хляб. Купихме си Мулинекс. Имам една молба за рецепта за козунак Praynig. Хляба ми става чудесен доволна съм!
Опа на 1стр. видях че има рецепти ще прочета

# 22
  • Мнения: 172
и моята е Severin.По евтинка от Мулинеска,но...също така много добра.И аз съм много доволна

# 23
  • Мнения: 9 776
Моята е Аляска. Доволна съм. В момента има промоция в Метро + машина за рязане.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Охо, то и нова тема  сме имали Simple Smile
Искам да попитам до какъв грамаж брашно мога да меся теста за питки - аз съм с Мулинекс 5000?

# 25
  • Мнения: 9 776
 Аз  в моята съм слагала до близо 700г Shocked брашно. Машината ми е до 1кг хляб. Но това е за хляб. С опичане. Ако е за питка само да омесиш тестото, ами newsm78, зависи пак за какъв грамаж готов хляб ти е машината. Ако е до 1,5кг можеш да слагаш по-голямо количество брашно мисля. Аз като слагам повече брашно и машинката ми, виждам, че се зори, но не съм имала проблеми досега.

# 26
  • Мнения: 4 358
И аз за хляба с лютеница Плийййз Hug
Честито на момичетата нови собственички на машинки.Чакаме снимки......чакаме снимки Flutter

# 27
  • Мнения: 438
Честито на всички момичета, сдобили се с машинки!
Аз да се включа като притежателка на Мулинекс и изпичането.....Забелязала съм,че когато правя хляб с по-малък грамаж по-добре се изпича отгоре.

# 28
  • Мнения: 438
Дони - машинката може да меси до 1,5кг така че като го пресметнеш може да замеси за питка и повече тесто,но само за месене.

# 29
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Здравейте момичета!
Вчера ми подариха хлебопекарна Clatronic BBA 2864, но не е купена от България и съответно няма инструкции на български. Аз горе долу се оправих и сутринта реших да я пробвам. Направих хлаб , но решихме да го пуснем на бърза програма. Разбира се не можа да се изпече. Пуснах го на програма за доизпичане(изписа че трае 1час) и на 20мин. започна да бипка, на дисплея изписа Err (грешка) и машината изключи и не иска да вклучи. Дисплея изобщо не иска да включи. Какъв може да е проблема?
http://www.amazon.de/Clatronic-BBA-2864-Brotbackautomat-1000g/dp/B0006I09Z2

Общи условия

Активация на акаунт