Нарочно да издереш с бронята си колата на непознат.

  • 12 475
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Цитат
Чудя се как мъжете могат така влюбено да гледат една кола?
Усещам ревност Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
Цитат
Чудя се как мъжете могат така влюбено да гледат една кола?
Усещам ревност Wink



Като нищо си права, поне още не я е кръстил с име.  hahaha Като се замисля, така не ме е гледал от години  Thinking
Та сигурно разбирате каква мъка му е сега.

На такива идиоти - умишлено издиране на кола - ще кажа само, всичко се връща.                       

# 17
  • Мнения: 528
Много съжалявам  Sad
Хорската завист и злоба няма граници  ooooh!
На наши роднини им заляха с киселина чисто нов джип Тойота и едно БМВ. Пребоядисаха колите и след няколко дни удраха пак БМВ-то. Пак го пребоядисаха, пак го надраха  Tired Сега пък взеха на снаха си малка тойота и на нея удариха един юмрук на предния капак  Confused
Нямам думи  ooooh!

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Така е понякога за мъжа е по важна колата от жената...

# 19
  • Мнения: 3 461
Преди време една съфорумка се беше похвалила, че издрала с ключ неправилно паркирала кола. За мен такава реакция е доста варварска и първосигнална.

# 20
  • Мнения: 2 401
Я всички потърпевши помислете дали нямате наоколо накой платен паркинг с недостатъчен брой клиенти. Аз мисля и в тази насока, при нас има..

# 21
  • Мнения: 2 657
напълно разбирам,как се чувства съпругът ти Peace
преди 1 месец моя мъж се захвана да боядисва нашата....по цял ден жулеше и прочие и когато беше готова си я докара пред нас....след няколко дни,нямаше и седмица се оказа една сутрин със счупен спойлер и взети емблеми Twisted EvilКато видях лошо ми стана,само чаках да вляза в колата и си поревах доста....Много е кофти,като знаеш колко пари си хвърлил и колко труд си положил,а накрая някой да ти се и...на труда #Cussing out

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221


То ясно, че нищо сериозно не е станало, аз даже не се ядосах, признавам си, но ми се сви сърцето като видях погледа на съпруга си. За него е невероятна радост тази кола, винаги си е мечтал за нея, работи усилено и я взе. Опитвах се да го успокоя,но според него е кофти, че ще пипат по нея, ще разглобяват, а тя е сто хиляди датчици, дано не е прав и после да няма това не работи, онова не работи. Чудя се как мъжете могат така влюбено да гледат една кола?
Много съжалявам за случилото се. Ох и моят мъж е влюбен в колата си. така че ти съчувствам искрено.

# 23
Здравейте,
Преди два часа на паркинга на Пикадили Парк във Варна, някой е успял да направи предната ни броня на нищо.
Колата е чистак, бърсак нова, на няма една седмица купена от магазина. Мъжът ми само дето не се разплака, заболя го все едно него са го продупчили. Самата броня даже има дупка,боя от чужда кола не се вижда, та предполагам някой е успял с бронята си да свърши тази работа. Според мен е заблеян шофьор неможещ да паркира, но според съпруга ми е направено нарочно от злоба. Това не мога да го повярвам, как от злоба ще удариш чужда кола? Какъв изрод трябва да си? Друго за което се замислих, е че не е оставена бележка от некъдърника, поне с едно съжалявам не е нарочно. Не беше ли редно да остане да изчака собствениците? Всъщност по-добре, че не е останал, че на моя щеше да му падне пердето и щеше да го направи на нищо. Сега отиде да описва колата и да запазва чес за сервиз, не може да си намери място, много ми стана жал.

Развалиха ни коледата.  Sad



 newsm78
И затова пускаш тема?Не е истина просто.Дръжте я на паркинг или на гараж тогава само.
Изрода или некадърника дето я е треснал е по-скоро жена, ма както и да е.
Ма да си развалиш Коледа заради една купчина ламарина и сто хиляди датчици...
 newsm01 Автомобило е за тва: да се кара и да се троши.Е има некои фетишисти, ма то друга работа

# 24
  • Мнения: 22 978
И аз мисля,че някой я е ударил.Съчувствам ви,знам какво е,едва ли има някой ,на който не му се е случвало подобно нещо.

# 25
  • Мнения: 1 881

 newsm78
И затова пускаш тема?Не е истина просто.Дръжте я на паркинг или на гараж тогава само.
Изрода или некадърника дето я е треснал е по-скоро жена, ма както и да е.
Ма да си развалиш Коледа заради една купчина ламарина и сто хиляди датчици...
 newsm01 Автомобило е за тва: да се кара и да се троши.Е има некои фетишисти, ма то друга работа

Що да не  пусне тема newsm78  Иска да сподели инцидента жената Crossing Arms И не мисля , че може така лекомислено да се смекчи случилото се! Ако на мен ми случи, определено бих се разстроила. Много е гадно някой така да се подиграе с труда ти!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 048
И аз някак не се вънувам за колата, но си е гадно. В това време да се занимаваш с ремонти- не си е работа, още повече пък чисто нова... Чак на мен ми дожаля за мъжа ти( не за колата, признавам!)
Нашите редовно ги заливаха с боя на паркинга. Няма платени паркинзи наблизо, не пречеха на никого-на паркинг пред блока. Някой малоумник се забавляваше, очевидно. Карахме си ги шаренки, но счупена е съвсем друго. А и нашите бяха стари.

Сега да ви кажа една еретична мисъл, която много често взе да ми минава през ума. Понеже съм с количка и дете до нея и полудявам от разни полуидиоти , паркирали като бедуин в пустиня. Абе малко се иска да паркираш колата в единия край на тротоара, та да могат и пешеходците да го ползват поне малко. Ама не-на средата, не от лошотия, а щото толкова им е пипето. Спрели пред пешеходни пътеки, пред входа, но така,че багажникът им е почти вътре- абе няма какво да ви описвам, всички го знаете. Та как ми идва да взема един пирон и да драскам... Twisted Evil  Сетих се ,че имаше някакви спрейове, дето не се мият лесно- като малко по-мек вариант. Ама честно ви казвам, не веднъж съм се замисляла за такива вандалски актове. Не,че ще го направя, но поне си го представям.  ooooh! Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 161
Ех,как не ви пука за колите,научете и мен.Ние имаме гараж и пак за един час,в който  беше навън успяха да я одраскат.На втория-третия ден.Аз го приемам много вътрешно.Защо?Ами защото коли не си купуваме с фелацио.И пет лева да ми струва колата,пак ще си го сложа на сърце.Нищо,че ти покриват разходите застрахователите.

# 28
  • Мнения: 528
В някои случаи въобще не става дума само за колата. Т.е агресивното отношение спрямо твоя вещ, си е агресивно отношение към личността ти  Peace Тези хора не искат да наранят колата ти, а теб самия, което всъщност е гадното  Confused

# 29
  • Мнения: 599
Моята на първия месец беше с вдлабнатини от двете страни от удари с врати.
Как така си отварят вратите, че се блъскат в колата ми незнам.

До авторката: Мисля, че там има доста камери, които може би обхващат целия паркинг(дано да е така), не се ли поинтересувахте за това.Може да излезе нещо от записите.

Общи условия

Активация на акаунт