Ти какво сготви?! Снимай, покажи! - 22-ра тема- Празнична

  • 50 550
  • 365
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 4 294
Bambinkamalinka формичките за мъфини от къде са?

# 301
  • Мнения: 86
добро ви утро, ето снимка на тирамисуто, което правих снощи, едва го нагласих за снимка




# 302
  • Мнения: 774
Milen@, съжалявам, че не си намерила рецептата. Що не драсна един ред? Ето за следващия път! Ама и така си изглежда много готино рулцето! Hug

ilrai78, у вас много вкусно! И на мен ми се приядоха мекичките! И от другите работи няма да се откажа! Hug

пеп-4о, добре деее, ще я пробваме тази стърганица! След такава реклама - няма как! Laughing  Hug

diandjeli3, ти пък с туй тирамису... Много вкусно изглежда! Peace

При нас вчера пак разтоварващо - телешко варено:

# 303
  • Мнения: 1 550
yagodka, мерси Hug Там пък не се сетих да погледна за рецептата Crazy

diandjeli3, мерси за пожеланията Hug А с твоето тирамису ми напомни, че отдавна не съм го правила. Днес ще го спретна и аз Wink

# 304
  • Мнения: X
dianjeli3, оригиналното така си става,даже в Италия го правят в чаша и се яде с лъжица.Но вкуса му е ......уникален.У нас все още е любимият десерт.
Ето от мен от вчера...
салата от китайско зеле със скариди
 
ангелска риба на фурна със зеленчуци
 

# 305
  • Мнения: 3 675
Телешкото варено на Ягодка изглежда вкусно, може ли да даде линк към рецептата, май като гледам вътре слага праз.Предварително благодаря.

# 306
  • Мнения: 1 313
Здравейте момичета и момче! Wink
Някакъв вирус ме нагази снощи през скайпа и сега е мазало в РС-то ми #2gunfire
Мама Цоцоланка, шшшшшшшшшшт, тихо молим те не думай таквиз неща Wink
Еххо, Гелева, заповядайте милички Peace
Съжалявам за закъснението, но ето рецептата за телешкото
по която го приготвям.  chef

# 307
  • Мнения: 4 358
Lois това за големия интерес с кучешките бисквитки направо ме уби Joy. Това показва още веднъж че каквото и да снимаш става бум Heart Eyes. Пък това пилешко със зеле майкуууууу как изглежда само.И аз скоро правих ама моето хич не беше като твоето Mr. Green
Пети записах си картофените ти кюфтета на фурна.
Девойки утре ще ви заливам със снимков материал аз, че кво ми стана направо след празниците и работа и съм ей така #Crazy. Ко комп не мога да се вредя от навалицата в къщи #Cussing out
Една тортичка си харесах със ягодово сладко - някой си нямаще работа та я беше пуснал по напред в темата - сори че не се сещам кой беше  Sick
Приятен ден девойки Hug а и вече един младеж си имаме  Party

# 308
  • Мнения: 22 867
Е, Бъни, що се чудиш на интереса към бисквитките, няма сега четириногите ни гладни да ходят!  Grinning

краси.мира , днес ми трябва точно твоето меню - рибка и зелена салатка! Ама само ще преглъщам..........  bouquet

У нас пилешка супа,


печени кюфтенца с гъбен сос


и типова питка

# 309
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
виждам, че в студа супите са на почит  Joy

супа с шпецле (немски спагети или подобно)


за мен: шпецле с тиквички


# 310
  • Мнения: 62
Бамбинкамалинка, може ли рецептата за мраморно брауни  baby_neutral- изглежда много вкусно.

Лабрекс, вкусните хлебчета станаха страхотни Hug

# 311
  • Мнения: 940
мммм, шпецле.....супер Simple Smile
И другите вкусотии са идеални.
Тази вечер имам гости, след малко ще пусна снимки. Сега съм се излегнала, че цял ден съм в кухнята...И не ми се става да отида да изфотам каквото е готово. Blush

# 312
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, вкусните хлебчета станаха страхотни Hug

Браво! Радвам се!  bouquet

# 313
  • София
  • Мнения: 3 817

esy , благодаря за рецептата!   bouquet

Днес при нас импровизация на руло "Стефани" с пълнени гъбки и картофено пюре.   chef


# 314
  • Мнения: 774
Ех, Лабрекс и Гелева, не мога да спра да прглъщам на вашите гозби! Винаги изглеждат страшно вкусни! Hug

Лабрекс, дай моля те рецепта за кашичката! Hug

gitadam, не е праз, стръкове целина е това. Тук е една такава светла. Но ако решиш - ето рецептата: Телешко ва … 77;но

При нас днес Салата от к … 72;шу и пържена рибка с картофи на фурна:

  

Общи условия

Активация на акаунт