Почистване на бебешко носле

  • 38 416
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Блонди, как да няма?
В твоя нос не се ли образуват цифки и без да си болна и хремава?

Уф, не знам какво са цифки, да ти кажа честно  Embarassed Но знам, че ако нямам хрема, нямам нищо в носа си  Flutter

Синът ми като бебе имаше веднъж сополки от настинка и имаше секрети, да. Но иначе - нищо  Simple Smile

Сополите не винаги са признак за настинка... има достатъчно инфо по темата...
 Аз почиствам нослето със Стеримар или Тетрисал (и той е физиологичен разтвор) и използвам помпичка ... в някой случай клечка с памуче...
 Сега покрай зъбките ми се налага по - честичко

# 61
  • Мнения: 941
можеш още от сега да почистваш със физиологичен разтвор, за стеримар ви  е още рано, моята педиатърка казва че силата е силна а капилярите в нослето на бебето са много слаби все още. Така че физиологичен разтвор и клечки за уши няколко пъти на ден, когато видиш че има нужда  Peace

# 62
  • Мнения: 2 374
можеш още от сега да почистваш със физиологичен разтвор, за стеримар ви  е още рано, моята педиатърка казва че силата е силна а капилярите в нослето на бебето са много слаби все още. Така че физиологичен разтвор и клечки за уши няколко пъти на ден, когато видиш че има нужда  Peace
Да само дето физиологичния разтвор въобще не върши никаква работа,това си е вода.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Капвала съм няколко капки физиологичен разтвор и след това с фитилче от памук съм почиствала нослето.

# 64
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Почиствам носа с клечка за уши, когато има нужда.

Общи условия

Активация на акаунт