Из Магриба - 7-ми път познавачки ще ви поведат

  • 25 402
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Белбей, много си права - бавни сме, особено като се има предвид, че някои от нас не сме в България, и още нямаме и съкровища.... повече трябва да се пише, дааа.

Дала, ти ме изненада! Пази го това кустунче, хахаха, че не се знае наистина кога може да потрябва. Ама бременна ли беше като се сдоби с него? Ей това се казва дух и желание.

Потърсих в гугъл адрес - и-мейл на тази моя бивша колежка - дано е тя - канадката се занимаваше с възрастни хора и този адрес, които намерих е на жена, която работи в организация за хора с Алцхаймер - в Канада. Писах един кратък и-мейл и дано отговори, дори и да не е тя - да не се надявам.

белбей, май и аз съм пропуснала новината за момченце! Ами да ти е честит малкият мислител!

А днес - каква изненада - не можете да повярвате: обикновена, вкусна, топла леща .... с месо!





              

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 16:23 от akhyal_katya

# 16
  • Мнения: 90
Далке празнува се бе Rolling Eyes ,по принцип арабите не празнуват, заЩотот имат по около  6 деца и ако правят на всеки по отделно рожден ден -много скъпо излизало ,а и не го имат кой знай за какъв празник ,ама за мен е голям.Та така ние на Лина и го празнувахме и то в свеки ,занесах 2 тави мусака и 2 тави баница 1 голяма торта и безалкохолно и вода ,а на тях това им дай "ла буф" .Даже, за да  не мия Чинии после като гламава със студена вода  ,занесох пластмасови 4инии и 4аши и така .

Тук е голям студ (-5°)момиЧета не е за жени навън и си седим в къЩи с малката и се Чудя с какво да я залъгвам ,ама не се лъже лесно тя newsm78

# 17
  • Мнения: 169
Уфа Алба знаем пола от отдавна- Мъж
Той и без тва хеч не се крие, като ходим но консултации си показва половия орган, ама си крие муцунката . Даже два пъти го хващаме с вдигната едната ръчичка до главата сякаш мисли нещо.

# 18
  • Мнения: 90
хихихи  Belbey  и аз имам такава снимка на Лина като фоетус -умислена .Еми тесно му е веЧЕ на  Човека и седи като заклеЩен ,ама има оЩе много време да расте докато види мама и тати .Как Ще кръстите бебето ,намислехте ли му име ?

# 19
  • Мнения: 59
Привет и от мен в новата тема сладурки  Hug

Снощи като се прибрах и гледам на линия наш Салахчо ,отблокирах го ,и той веднага побърза да ми благодари за което и първите му думи,моля те пусни си камерата искам да те видя .Говорихме до 5 сутринта ,и после отиде да си ляга .Прати ми много поздрави от майка му и каза че много често питала за мен как съм и т.н.,викам му и ти какво и отговаряш ,казал и че не бил говорил с мен наскоро,явно не им е казал че ме е отрязал още веднага щом се прибрах ,или си е оставил вратичка ако не му провърви с другите му булки онлайн да се върне при мен хахаххаха.

Говорихме за семейството му,за баща ми ме разпитва ,за приятелите ми ,точно когато му намерих чатовете там на другия ден беше сватбата на една много добра приятелка ,искаше да му изпращам снимки снощи ,какъв тоя интерес и аз незнам .

Беше со полегнал в "нашето легло" и си чати човека и пуши една след една,стори ми се че е на лап-топ ама не питах,най-накрая ми пожела "
to be always strong and so nice " и ми изпрати целувка  Laughing
Ааааа забравих да кажа че написах едно съобщение на бабката от Австралия ,тази 65год. и жената гледам вчера ми отговорила,изглежда същата работа като ме,каза че дрехите му били от нея,телефони,камера,дори за Коледа изпратила подаръци на цялото му семейство и на бебето,това повитото дето разправях.Хмм ,май вместо да обяснявам направо ще ви копна отговора и така ,ааа и я излъгал че е студент и живее на квартира в Маракеш и не си бил взел изпитите ,ебаси лъжеца.

DEAR FORBIDDEN,
YOU HAVE KNOCKED ME FOR A SIX...REALLY...HOW LONG HAVE YOU BEEN ON WAYN?
I WILL GIVE YOU MY EMAIL ADDY...AND WE CAN TALK...THIS IS VERY BAD NEWS..!..
OUT OF ALL THE BOYS...I TALK TO..HE IS THE ONLY ONE..IVE HELPED.....HE SEEMS SUCH AN NICE BOY..IS HE A CON MAN..?...WE HAVE BEEN.." FRIENDS"..FOR A VERY LONG TIME....YEARS...AND I THOUGHT HE WAS A GENUINE BOY/MAN.....HE HAS WRITTEN ME FOR YEARS...HE NEVER ASKED ME FOR ANYTHING...I OFFERED..AS I THOUGHT HE WAS STRUGGLING...AND A STUDENT..SO HE ISNT STUDYING..OMG.!...IVE BEEN TAKEN FOR A FOOL.
.UNLESS...YOU ARE JUST TELLIN ME THIS..AS YOU WANT HIM!
OUR RELATIONSHIP..ISNT .. SEXUAL....BUT HE DOES TELL ME HE LOVES ME..AND WE SHARE EVERYTHING...OR HAVE..THOUGHTS...FAMILY THINGS..U KNOW...he tell me all of his news...and has sent me pics of his family...dont tell me he hasnt got a family...its all made up storys...2...omg.!
i have sent his family xmas presents..his sister..things for the baby...dont tell me this is all made up lies.
IM SITTIN HERE ..THE BEGINING.OF 2009..AND AM SHATTRED..! REALLY..
OUT OF ALL THE BOYS....I KNOW..AND IM NOT NAIVE......I THOUGHT I COULD TRUST SALAH...
IVE SENT HIM EVERYTHING..CLOTHES..CAMERA...PHONE..ALL HE HAS... IVE GIVEN TO HIM..
...NOW TELL ME..HE IS RICH...AND HAS EVERYTHING.. HE CONS ALL THE GIRLS..AND WOMEN...
.
.YOU KNOW SOMETHING...IM KINDA GLAD THIS HAS HAPPENED..AS I COULD SEE NO WAY WOULD WE EVER MEET...IM MARRIED...ALTHOUGH..NOT IN A GOOD RELATIONSHIP..OR I WOULDNT BE DOING THIS...!..HE HAS HELPED ME EMOTIOANLLY....THROUGH THE YEARS...AND HE HAS ALWAYS MADE ME BELIEVE HE IS HONEST AND TRUE..
.SO HE IS A GOOD CON.MAN....OMG...
HAVE YOU WRITTEN TO ANYONE ELSE...IF SO...PLEASE DONT MENTION MY NAME...I SHALL GET IN REAL TROUBLE IF THIS GETS OUT...AS NO-ONE KNOWS...ABOUT HIM AND ME.....PLEASE DONT TELL ANYONE...I WILL BE KILLED..!..
I HAVE TO THANK YOU..FOR TELLING ME..NO MATTER WHAT YOUR INTENTIONS ARE...WE GIRLS HAVE TO STICK TOGETHER...IM SORRY...BUT IM ALSO GLAD...
.AS IT SHOWS WHAT A NICE PERSON YOU ARE....I THINK I WOULD ASLO DO THE SAME. IF I FOUND OUT HE WAS CONNING ANYONE ELSE......I WOULD WANT THEM TO KNOW.....
.IVE LOOKED ON HIS PROFILE LOTS OF TIMES...AND THOUGHT HE ISNT DOING ANYTHING...BUT RECENTLY..I NOTICED HE HAD A FEW MORE GIRLS..BUT THOUGHT
.OH WELL HES A YOUNG MAN.!..AND HE CAN HAVE FRIENDS...BUT ALSO..THE OTHER NIGHT..WHILE I WAS LYIN IN BED...I HAD A THOUGHT..MAYBE HE IS USING ALLTHOSE GIRLS FOR MONEY...MAYBE THEY ARE SENDING HIM MONEY TOO...IT WENT THROUGH MY HEAD..AND ITS THE FIRST TIME..IVE EVER THOUGHT THIS......
. HE IS SO GOOD AT BEING..POOR !..AND TELLIN ME HOW HE IS STRUGGLING WITH HIS PAYMENT FOR HIS STUDYS. RENT...FOOD ETC....AND HE DIDNT PASS HIS LAST EXAMS..NOW HE HAS TO DO THEM AGAIN!..AND DOENT KNOW WHAT HE IS GOING TO DO.!...I KNOW HE THINKS IM RICH...WHICH ISNT TRUE...ITS BEEN HARD FOR ME TO SEND HIM ANYTHING...BUT IVE MANAGED IT.IVE TAKEN BIG CHANCES TO DO THIS......
OUT OF THE GOODNESS OF MY HEART...!.
.NOT ANY MORE..I DONT KNOW WHAT IM GOIN TO DO NOW ABOUT HIM....IVE NEVER SEEN HIM ON WEBCAM...I THOUGH THAT WAS A FUNNY THING...HE HAS SEEN ME..BUT WE DIDNT TALK MUCH THERE..ONLY EMAIL...MOSTLY...I THOUGHT IT WAS BCOS HE IS SO BUSY ...WORKING NOW..
.IS HE WORKING...AS A WAITER..OR IS THIS A LIE TOO?
DOES HE LIVE AT HOME AGIDIR...OR IN THAT FLAT...STILL....?MARRAKESH...OR SOMEWHERE.!

SO YOU WENT TO VISIT HIM...?.
.HE HAS CHANGED HIS PHONE NUMBER A FEW TIMES....AND SAYS HE WASNT GETTIN MY TXT...B4....THEN ALL OF A SUDDEN...THEY GET THERE AGAIN.!.....HAHAHAHAHA..
IE SPEND HUNDRED OF DOLLARS ON PHONE CALLS AND TXT MSG...OH WELL AT LEAST I WONT DO IT NOW...AND SAVE A BIT OF MONEY....LOL................
YEAH...IT WAS WHEN HE WAS WITH A GIRL...HE DIDNT GET MY TXT...I BET..!..
IM IN SHOCK...REALLY....I AM..
OF ALL THE THINGS TO HAPPEN TO ME....THIS TAKES THE CAKE...IVE BEEN ABUSED BY MY OWN HUSBAND.....NOW THIS....HE TOOK ADVANTAGE OF MY KIND HEART...SALAH...AND K

Е ,това е засега ,лек ден на всички !  Hug

# 20
  • Мнения: 110
  Публикувах си поста и.....тогава погледнах лентичката ти, Белбей.   Embarassed   Да сте живи и здрави ти и мъника, от сега хитрее, а?!   Grinning   Нека всичко да е както трябва и безпроблемно изкараш остатъка от бременността.   Hug
  Далка, я си празнувай  рожденият ден на детето както си знаеш-все пак това си е наша традиция, няма какво да се дърпа мъжа ти. От време на време им се губи толерантността. Ти живота си си променила заради него, сега един празник на детето на проблем прави. Пък и като нямат навици в тая насока-сега е момента, лека-полека да свиква и да си знае.   Peace
А с ''големия корем като на крава''......... ме разби    Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 126
Алба,Кате-...ама си беше точно така...като крава,защото с третото дете качих над 30 килограма и сама не се понасях.... Чудех се как ще се смъкват-та и оттам тая страст към Бейли денса...а костюмеца е за всички габарити- то е на ластик и връзки...имаше и нещо от сорта на Гащета със металните дрънкулки- Идейни бяха....ама не ми стигнаха парите да си ги взема и тях.  Crossing Arms



Белла -...ти ме разби тотално обаче ... Дяволче се пише тоя Саллахчо- спор няма...ама пък оГРОМНА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ тЕБ И 65 год жена.....той едва ли те е забравил наистина-поне като вкус и усещане  Hug  Joy  Горкото момче-от много тарикатлъци ,накрая ще се надхитри сам....не е лесно

# 22
  • Мнения: 110
  Ей така и 100 години се живее като Салахчо.   Peace   Евала на момчето, от цял свят летят ''подаръци за всички от сърце''. Но май бабата го е разкарала, щом пак се е сетил за нашето момиче. Ти пак много време си му отделила, BeLLa111, че и съня си си загубила да му правиш компания. Следващят път, когато говорите мини направо на въпроса: от какво има нужда, поне да не си губи времето момчето да зарибява наново.
Ех,......любими са ми такива като него

# 23
  • Мнения: 110
А така! Ринг свободен! Бой, бой, по кратунката на този тарикат!  smile3508 smile3512 newsm48 smile3513

Ама и на жената, евала. Не е лесно да се признае такова нещо! И милата, ако приемем това, което описва, от толкова малко се е ангажирала да му помага: дето се вика, както пише, нито го е виждала, нито... Колко малко ни трябва да на нак жените като внимание. Ами то тогава, 98,99% от мароканци са на далавера - каквито са омайници - готова е емоционалната подкрепа.
За "решарж", когато свърши кредита на телефона - това е другата любима дума тук. Много  са на предплатени карти, говорят като изоглавени помежду си, за сметка на многото безплатни минути, аз намирам, че смс-ите тук за скъпи. Много ги бива да получават смс-и, особено са благодарни... Ето, напълно й вярвам на жената, че се е охарчвала за телефони.

Че и подаръци .... хххххххххх, БОЙ, БОЙ!

Дръжте ме, тръгвам към квартала! Наблизо ми е!  bambam fight fight     

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мене днес  ме подпушил моя, изпуснала съм някакви хора от телекома ,били идвали, ама никой няма долу, нямам мобилен и за кеф4е след последнята оффанзива с "леденета", тя  ми махна кнопката на звънеца, дистанционен е! та весело! слу4айно отиваме с линда на обяд  при мъжо и той ми спретна навързо някакъв мобилен, като е за него винаги намира изход!стой и 4акай,ако ти си без гсм и имаш зор! и пак в15.15 ще дойдат, айде набегом до градината и обратно ,сега 4акам като двойно мокро пране в унисон с моето навън ,след големите дъждове! но, дошли хората, свеки ги пусналаи те си свършила рабоата по терасаат,аз тъкмо зънкам на мъжо и те 4укат! та смениха  кабела на телефона, тестваха адсл и пробиха една дупка в стената, не 4е не ми духа достатъ4но(цели дебели кабели минават спокойно под дограмата! аз довелен ,бягам за линда! после ще пиша, 4е белла с последния пост ме шокира!

# 25
  • Мнения: 169
Мале Кате, бягаи ама си приготви една по здрава сопа  Laughing Laughing
Кате я метни рецептата за тез раирани кифли та да се занимаваме с нещо ти докато ходиш до Салах-чо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Определено съм любопитна каде ги намират такива шарани като тази дама. Ох ще търся и аз та дано намеря, тъй и тъй мъжо е все още на работа та дано до 10.01 намеря и аз някои шаран да ми прати тва онова за бебо  Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 914
Далка     bouquet
аз  ще те  науча   как  да  не  се  сърди мъжа  ти  и  хем  агнето  да  е  цяло  и  хем  вълка  да  е  сит Joy

дали  е  харам  или  не   макро  или  не  няма  да  пиша  защото  нямам  време  а  не  че  нямам  мнение  Peace

та  за  рожденния  ден на  детето  както  съм  практикувала с  рожденните  дни  на децата  пред  моите  роднини  когато  са  били  в  къщи    Blush

празненството става  на  ден  преди  или  ден  след  рожденния  ден   Party

така  не  спазваш  рожденната  дата  и  се  смята  като  обикновенно  празненство  а  като  се    има  и  предвид  че  арабите  само  празненства  им  дай   Two Hearts


Ал    фаси     какви  ти  машинки  за  тесто бе  жена  ,нали  прочете  за  пълзящата  прахосмукачка  дето  я  описваше  Катето hahaha hahaha

Кате  аз  като   я  хвана  само  се  сещам  за  теб и  смях  ме  налива  Hug  има  и  друг  вариант  ако  гостите  не са много  чужди   постеля  се  някое  по  старо  одеало под  масата 

 Peace Peace

аз  вече започнах  да  го практикувам  откакто  Яхия  се  роди  постелям  го  в  гостната  над  килима  и  като  звънне  някой  го  издърпвам  набързо   и килима  чист Embarassed Embarassed


иначе   че  има  машинки  и  прахосмукачки  има  де     Hugно  пари  няма   Sick

средния  мароканец  не  може  да  си  го  позволи   Peace



Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 18:09 от svear

# 27
  • Мнения: 610
Привет !

Слагам по чайче , и сладичко  Party



Мароканско Кате  Hug блазе ти , че си на топличко, тук е такъв студ  cold що чай изпихме от сутринта с лимон и медец с малките ...  Whistling
Марси верно бе, шиш за плетене  Simple Smile не се бях сетила, мерси  Hug
Дала ми много си е хубаво костюмчето  Flutter и аз искам  Simple Smile спомням си когато ми казваше за бейлито, тя и Рали май искаше да се записва тук  newsm78  а тя как е , що не пише, знаеш ли ?
Алба   bouquet да, от 8 дни е с гипса, тя на моменти така се нерви, вчера на два пъти я хванах че искала да го чупи и си удря крака в пода  ooooh!  чух я снощи че се пазареше с баща и , че нямало да прави така, но искала да и купи - мики- [ мишки- хамстери] да си играела с тях  Whistling само хамстерчета ми липсват сега  Crazy
Шакира много целувки и от нас за сладкия бонбон Лина  Kissing Heart
Белбей лека бременност до края ти пожелавам и едно здраво и сладко момченце  Heart Eyes

Хайде аз отивам да готвя супичка със спанак   chef дала съм на малките леща, моркови, макарони, тенджерки , черпаци..... да готвят и те , ще стане мазало сега  Whistling но мир и спокойствие да е поне за малко .
Лека вечер на всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 90
Определено съм любопитна каде ги намират такива шарани като тази дама. Ох ще търся и аз та дано намеря, тъй и тъй мъжо е все още на работа та дано до 10.01 намеря и аз някои шаран да ми прати тва онова за бебо  Laughing Laughing
абе такива шарани са рядкост веЧе , ти като искаш ,искай пари ,няма да казваш ,Че Чакаш бебе да не се уплашат  Laughing
А ако беше само Салах такъв сметкаджия с мед да го намажем ,за жалост много мъже се издържат тоЧно по тоя наЧин и бих казала ,Че той пак е скромен(само с дрехи и телефонЧета минава) ,а какви измамници има в нета бедна ви е фантазията .Една французойка изгоря със 70 000 ? от банда мафиоти от Ивоар и колко оЩе има ,затовã трябва се внимава,премислят най разлиЧни стратегии и наЧини  .А пък ,Че говорел за майка си и за фамилията ми нали трябва за неЩо да се говори и той се прави ,Че споделя ,то това е уловката .Маийка питаше за тебе ,татко и той ,кво става ,демек роднините се затъжили ,а те даже не се сеЩат веЧе за Човека .Гледат да месят хляб да има ,да наготвят и да ядът .

Близнашка успешно готвено с помагаЧите ,а дано да минава по бурзо това време ,Че горкото дете сигурно полудява с тоя гипс

# 29
  • София
  • Мнения: 3 778
Леле, момичета колко неща сте изписали
Тази ще е била нощта на сънищата, мен никак сън не ме хвана, ама то защото още се мъча с коварните болести и нещо не започнах тази година добре, дано поне нататък да е добре  ooooh!
Близнаците, това с иглата е добра идея, но само внимавай да не се разрани кожичката от много чесане, че братовчедка ми така миналата година се ръчка с една игла и после страда от протриване. То не е една беля.
Кате, голямо готвене му хвърляте там и то все едни такива неща, дето звучат вкуууууусно. Може ли да метнеш нещо тестено за изгладнялата ми душичка  Crazy
Belbey   bouquet  bouquet  bouquet прекрасна бременност ти пожелавам, да се радваш на всеки миг и накрая на прекрасно бебче  baby_neutral
Бела, чета, чета и нещо  newsm78 то да ти кажа не те разбирам защо продължаваш да общуваш с този мароканец след всичко, което описа тук. Ако на мен се беше случило и част от това, то просто  ooooh! не само щях да го блокирам, но изобщо да затворя всички пътища за комуникация пък и и земята щях да целувам, че съм се отървала и да не се връщам назад... ама хора всякакви. Та, ми е странно.
Отивам да слагам чая и да се боря с телевизора и вирусите.
Останете си с усмивка   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт