Из Магриба - 7-ми път познавачки ще ви поведат

  • 25 404
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 323
Дала,разбрах даже че Дания обмисля въпроса за напускане на европ.съюз.По-голяма измама от това не бях виждала,въпреки че за мен като чужденка имам своите привилегии относно това, че идвам от страна членкан на EU.Но сякаш това е повече икономическа изгода ,отколкото каквато и да е друга.
А Кате въпросният Ахтисаари е номиниран за Нобелова награда за мир-тази отрепка нещастна.

# 31
  • Мнения: 110
Аз мисля, че всички сме любопитни да видим хубавото бебенце на Ал-Яшби.
марси, госпожо - познавачка от Тунис, дали ще може да й дадем паролата?

криси, този, ТОЗИ ли ... марти-то .... как хубаво си го определила, отрепка нещастна, ТОЙ ли ще има Нобелова награда за мир? Боже... Ами, ако се замисли човек, на политическо ниво, политика и диалог, сигурно е благодетел. Марти-то!  ooooh! ooooh!

А ние слагаме сателитна чиния сега. У нас се подбутват 3-ма мароканеца: мъжът ми, братовчеда, който подари сателитката да гледам, и човекът, който монтира. Като сложа снимките, ще видите мъжът ми и братовчеда са снимани с един телевизор. Освен, че е точен мерник, братовчеда се занимава с обучението на пощенски гълъби и е 2-ри в Мароко и първи в разстоянието Маракеш - Агадир. И му дали награда телевизор, но той реши да си го замени за сателитна чиния, че да можем да гледаме повече канали, а като се зажени, за му подарим ние телевизор, което си е добра сделка.  

Сега аз съм в хола, момчето, което монтира и то е в хола, но гледа на всички страни, само не към жените - майката, бабата, аз и голямата сестра. В една стая - 9 човека, което е супер.  И още можем да съберем.

Свеар, и вие ли имате пълзяща прахосмукачка? Супер нещо си е това! 

Аз помпя мускули да отпочвам онзи тарикат - недостоен!

А дотогава, ето ги раираните кифли. Стават хубави всеки път!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305329.0

либра, не може само читател, трябва и писател!!
 
    

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 21:07 от akhyal_katya

# 32
  • Мнения: 323
Кате даже мъжът ми каза,че човекът,който е открил пеницилина е иранец,обаче мошеници англичани и амреканци сложили лаврите на техен гръб и съответно Нобелвова награда за медицина.Преди много години е било,но като гледам нищо ново под слънцето.Както се казва-времената се менят,но нравите НЕ.Много пъти съм се възхищавала на хора,които взимат тази награда,но като гледам напоследък кои са номинираните ми се гади направо,по явна лъжа оттова здраве му кажи.
Ама им се възхищавам на сърбите -вярно че много псуват и лъжат,ама и по гръб не падат,плачат,смеят се през сълзи и продължават напред.

# 33
  • Мнения: 333
Запис и от мен в темата! Стана ми интересно....много сладко си приказвате!  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 909
либра, не може само читател, трябва и писател!!

Абе Кате  Joy свила съм се тук на топло под юргана и наваксвам четейки ....в момента разсъждавам над темата салах и американската 65 жена и нейните думи и твоите раираните кифли от онзи ден с пилешко и пикантни зеленчуци.......чак вкуса им усещам пък и откак последно четох вие сте започнали новата тема  Heart Eyes много сте бързи не може да Ви насмогне човек  Mr. Green

Днес ми беше първи работен ден и съм изморена  Tired утре ще ставам в 6,30 и няма да мога да ви чета Outta Joint,и на работа не мога да сложа чат програми,голяма компания са ,всичко се контролира,много е смешно както си работя и току виждам как мишока ми бяга и сам се мести по десктопа  Joyдобре че знам за какво иде реч (как някой от IT отдела си човърка по моя копм) някои колежки например ми казаха че на тях като им се е случило те се изплашили какво става  hahaha

Моят М. учи усилено има 4 изпита през този месец,горкичкия дано Господ го дари с ум,сила и късмет да се дипломира че Либра не може веч да чака  Flutter , говорим си само през ноща за по един час ,през другото време е заровен в книгите ,радвам се като виждам колко е амбициран, хмммм я чакай да го проверя къде е ? .........сега ми хрумна да не е забегнал  и да е изоставил правото newsm78 ......и после си лягам че две не виждам,лека нощ да спите в кош  Hug

# 35
  • Мнения: 110
Дезърт, ами идвай де! Насам-насам, място има! Върви приказката, все има кой да я подхване.
Та и ние си имаме кабеляци -голеееми - за сателитната чиния, т. нар.: парабор!

Ех ,идкали да гредат българска телевизия. Не знам дали е възможно и с какво да ги изненадам: с Азис или с някоя оголяла рекламка?  

# 36
  • Мнения: 110
''вчера на два пъти я хванах че искала да го чупи и си удря крака в пода  ooooh!  ''

  Близнаците, милото....измъчи се и то и вие покрай него...   Praynig  още малко търпени всичко да свърши. 
Обаче боли-не боли, децата си знаят как да измъкват с памук душите на родителите си- виж кой момент е избрала да си иска хамстерче.    Grinning  Чакаме те да разказваш какъв специалитет приготвихте с малките готвачи.     chef  ( на какво е готов човек за малко мир в къщи   Joy  ).

  За жената от Австралия.....мисля си докъде може да стигне човек за малко внимание.....Жал ми е, че на тази възраст трябва да се радва на внуци и спокоен и достоен най-вече живот, а се е озовала в нета, чатейки (не е и чат, а по е-мейл, нали?!) с ......момченце, попаднало на добродушни жени, което си мисли, че всичко, което хвърчи се яде. Човек се превръща в шаран дори и без да иска понякога-ако са я докарали до ръба тази жена и е била супер-отчаяна и самотна-една мила дума и е готова, лапнала (грубо звучи, но е така).
 Жълтурче и ти ли си болна? Дано скоро се оправиш и да дадеш истинското начало на новата година.   Hug
  Кате, сателита готов ли е?   Grinning

# 37
  • Мнения: 126
Свеарче-    bouquet  bouquet  bouquet Умната жена е Злато   bouquet
Точно така ще го направим-говорихме като Възрастни и се разбрахме.... Hug


Криси-  Много пъти съм се възхищавала на хора,които взимат тази награда,но като гледам напоследък кои са номинираните ми се гади направо,по явна лъжа оттова здраве му кажи.
Ама им се възхищавам на сърбите -вярно че много псуват и лъжат,ама и по гръб не падат,плачат,смеят се през сълзи и продължават напред.
  Hug Hug Hug Подкрепям на Сто мнението ти....

Кате-а на мен не ми дават да си сложа сателитна чиния  ooooh! Crossing Arms Загрозявала фасадата на тъпата сграда  #Crazy и дори климатик не дават....айде да не коментирам френските ..Да!  Преди гредах телевизия от Телевизор Бг...ама беше безплатно-сега е платено...Еми-плащам,нямам избор,но поне качеството е добро при мен....

Алба- и на мен ми е Жал за жената в Австралия...И за самия Салах ме е жал-честно..... седи и се чуди Как да навърже повече рибки на въдицата...А той-Живота си минава....Белла ще го надживее- Всичко минава.....Само да му сложиш Края.....А той-той Край не знае ,живее мой като на Конвейрн....като наркомания...като в болест ....


Близнаци- търпение....душица малка-не е лесно. За съжаление не знам къде е Ра - имаше защита...дано да е минало добре


Делта- а ти къде си?

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 23:39 от dala

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
белла и някои други моми4ета,дано си съберете разума и да запо4нете по-твърдо да си отстоявате достойно място в сърцето на някой момък!знам ,4аровни са, психолози са, знаят как да се направят на супер, нежни, гальовни  и тн! абе пленяват сърцата,ама  недейте вие да бягате след тях, те да се напъват да доказват и катерят кулите ,а вие с малка лъжи4ка, по малко ,4е да е дълго и сладко!
за австралийката, горката жена ,но мога да я разбера, има слаби и довер4иви жени ,за жалост има и гадни и тарикати мъже и млади и стари! толкова голяма наивност, просто мислех,4е хората минаха  периода на нетната магия и са по -предпазливи! малко ли предупреждения са по нета за подобни връзки, форуми, сайтове и блогове!
кате, как не се сети да вземеш една машинка за месене? аз съм мания4ка, но верно тука ги няма и ли са скъпи уредите!но това с прахомуска4ката ме разби, тука няма, има си раклетката и парцала, 4етката и жив и здрав фитнес!

# 39
  • Мнения: 3 804
марси  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 40
  • София
  • Мнения: 3 790
Аз пък не разбирам тези жени, които купуват телефони, карти, часовници и други такива неща и ги пращат за "нетните" си изгори, струва ми се много сбъркана работа  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 110
  Добро утро,
  Хайде на кафе    food010   (представете си го, че още не знам да слагам картинки  Laughing   ).
  Тук е голям студ, навън е заскрежено всичко. Слънцето се опитва да си пробие път- дано, че с тези температури не сме свикнали (т.е. сме отвикнали   Grinning  )
  Марси, права си, не трябва да се кляка веднага на мъжете. Но нали и това се разбира с опита?! Има много жени, чийто първи връзки са в напреднала възраст, а и много романтички, които вярват в истинската любов. Мъже като Салах са се 'изнежили', защото са успявали да попаднат все на добри души, но и те ще си намерят майстора един ден.  Живота ни учи, дано поне с горчивият опит не го допускат повече.
  Народа го е казал ясно, харесва ли ни или не: ''докато има балами ще има и тарикати''.   Peace
  Жълтурче, аз също не разбирам това купуване.   Thinking

# 42
  • Мнения: 110
Хяйде, бързичко и аз да се подредя сред сутрешния телефонен разговор с мама се разсъних окончателно.
Може би в любовите си и за любовите си сме правили нещо, което иначе не е приемливо, но пък права е марси и другите - като имат предвид тукашнните мъже как и колко се помайват момичетата и как ги правят на луди, ние им изглеждаме по-разбрани и "лесни" - без да влагам лош смисъл.

Това е часовниците, камерите и дрехите не го разбирам и аз, ако и предтекста да е "ако ми купиш камера, компютър....", ще се виждаме по-лесно и често. Ами .. както досега си се справял, така и оттук - нататък. То така, в желанието си за контакт, излиза, че жените ужахват мъжете, а за това - да се правят такива скъпи за местния стандарт подаръци за някой от нет-а, с който и реално никакви шансове няма да имаш... еххх.

марси, да взема машинка за хляб, че и друго да бях взела, ама място не остана! Сега си давам сметка - днес правя месец тук, че други неща също ми се иска да бях взела, но свърши вече.       
Линда започна ли училище вече?

Близнаците -  бандитка, иска да си чупи гипса, госпожицата ... ами то изтрайва ли се?

# 43
  • Мнения: 59
По принцип те точно от това се възползват ,в двата края са,или много млади и неопитни ,или по-възрастни жени ,най-вече разведени или самотни майки защото те са най-уязвими,преживели болка наскоро след раздяла ,отчаяни и малкото внимание и грижа и хайде.Тя дори никога не го е виждала на камера,лъгал я че няма през цялото време ,лъгал че живее под наем в Маракеш,че плащал кредитите на баща си ,че той не го разбирал изобщо а те на ръце го носят и той обожава родителите си,не дава дума за тях да се каже,горкия човек баща му,толкова добър,ако знае какво лъже,дори на една приятелка на Диан,така се казва австралийката казал че Илиас,детето на сестра му бил негов син   Joy ,какви ги е надрънкал само да буди съжаление да му пращат пари,не ми се говори ,тя ми разказа всичко подробно ,хиляди хиляди лъжи .

Ето тази жена ,лафим с нея много,отрязала го е вчера видях ,банката затвори вече .
Много е мила и приятна,сега замисляме отмъщение с нея ,като за начало ще го изхвърлят от всички сайтове където а заложил капаните,и тя каза че имало и такива където има списък на всички мошеници в нета.И тя самата каза че е Единствения от всички момчета на които е повярвала и пише,нали знаеш колко е убедителен,може ли да не знам точно Simple Smile

Марси,не е и така както ти казваш ,да на някои им е провървяло спор няма защото са случили на свестен мъж,но никой не е застрахован,казваш форуми ,сайтове ,тв,ако си мислиш че аз не ги знаех преди да тръгна ,истории милиони ,дори много по-страшни,тука много изписах вече ,мисля че почти всеки би се хванал ,няма да стане ясно защо ,трябва да се изживее,това беше много време ,скъсала съм го от проверки ,давах го на мои приятелки също ,нищо и това е,супер честен,и като оставим всичко настрана в крайна сметка сме Хора на първо място и всеки иска да вярва на някого и да има разбирателство ,без доверие не се живее ,не казвам че човек трябва да бъде наивен ,но в крайна сметка след дълъг период от време и никакви поводи за съмнения е нормално човек да предприеме сериозна стъпка,в моя случай аз отидох ,ако съм знаела че ще стане така дали бих ??

И как да го разбереш в нета ,разчиташ най-малкото на някаква лоялност и човещина,ако имаш съмнения ,проверяваш отникъде нищо гнило не излиза и си поне на този етап си спокоен че виждаш всичко е ок и човека не лъже .

Надали има човек който не е чел всякакви истории и си има едно наум ,срещаш се с човека ,ако е точен като теб всичко е ок ,ако не разбираш го и продължаваш напред.

Все пак едиснтвеното хубаво е след такива меко казани неприятни истории като моята някой друг да се поучи от това и дано да помогне ,въпреки както съдя по себе си и а много други случаи ,не помага ,особено с такива изпечени бизнесмени онлайн .

Лек ден на всички желая!

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:28 от BeLLa111

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нека да запо4нем от една  истина, макар необобщаваща за вси4ки, изклю4ения винаги има! няма застраховки от подобни афиф връзки, това е така!
 вси4ки искаме да попаднем на романтици ,но те са в романите! ве4е знам защо ние ,европейките попадаме в мрежите на думите, защото мерим с ушите си и сърцето си, а не както тукашните! затова са толкова омайници, ами ако знаете какво става тука с мацките  и мъжете, просто нямам думи, карти се зареждат на мацките, подаръци, държи се сметка, глезят ги, плащай за целувка, плащай за  да пипнеш, подарък за да изляза, за другото си го представяйте! това са 4асове ухажвания, безсмислени ревности и отмъщения! и те си знаят урока и им е лесно да пуснат въдицата! аз нали съм на нета и ми минават през  4атовете много хора и вси4ки си мислят,4е една жена щом е на 4ат  ,тя е нещастна,незадоволена, депресирана, нещастна  и постоянно ми се предлага какво ли не, от изневяра до развод,през вси4ки подаръци по подразбиране! като кажа ,4е си пиша ей така за да стана по-добър 4овек и да познавам по-добре хората и разните манталитети ,не ми вярват, да не кажа,колко пъти ми казват: ти си мъж, викам давай и мъж може да съм, виртуално съм никой и всеки !в4ера един алжирец ме уби, каза,4е не може да съм славянка - а италиянка или гъркиня, викам защо много топла кръв съм имала, тоест много защитавам принципите си! накарая вика ти си тунизийка,щом разбирам малко арабски! недоверието цари, като покажеш гледни то4ки ,които не ги устройват и не им влизаш в тона, и се настървяват ,обиждат-на нета е хубаво, 4е има блокване, но в живота как да го блокнеш салах, ето белла продължава да се поддава, вемсто да блокне и да продължи да лекува сърцето си дале4 от злото!пробвайте да спорите за религия или да не искате да се  конвертнете онлайн, голямо шоу  е! или да докажете,4е сте щастливо омъжена, с деца и просто си пиете кафето на нета и си хортувате с хора!

белла, тебе  някой те е опазил, викай да пази бог! трябвало е да предполжиш вси4ки варианти и да не мислиш,4е ти си проблема само, ето крушката си има и опа(ка! на ене факта,4е родителите  опразват къщата за да са сами пладите ве4е говори за лошо , няма такава екстра в арабския  свят,ако намеренията са истински за брак и тем подобни, дори за да прекараш месец на гости, старите са лицето на моми4ето, пазят достойнството и 4еста й! другото си има дума, в египет са под път и над път такива семейства! гледай малко руските канали, там да пла4еш с душата си за жените,претърпели къде по големи загуби!

Общи условия

Активация на акаунт