Из Магриба - 7-ми път познавачки ще ви поведат

  • 25 403
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 110
Добър ден пак!

Имаме си вече работещ парабор. Хващат се много арабски канали - според мен, или засега малката сестра превърта само на тях. Ал-анаp, Ал-Захабия, Ротана, а CNN мернах, Rotana Khali, Saudi-1,  KSA-2, Ajman TV, GEAR ONE. NOJOOM-2, със сигурност има и още, но аз ви описах няколкото, на които тя си задържа вниманието за секунди.
Видях по едни кувейтски май - реклама на уреди за домашен фитнес - както са клиповете - стандартните - инструкторките по трика, представянето е дублирано на арабски.

Гледахме Рики Мартин и танцувахме с малката сестра, а сега гледаме дъбки - с като казах за дъбки, поздрав за нашите приятелки от Ливан, Йордания и Сирия.
   
марси, извинявай, че казвам пак, но светлето - яшби помоли за паролата към албума.

От 2 дена ми е лошо - имам горчив вкус в устата, сутрин ме боли глава и днес много ми се гади, даже и сега по никое време.

# 46
  • Мнения: 323
КАте ,кате да не си случайно бременна?...

# 47
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
светлето да ми пусне майл на ли4ни или скайп за да й пратя паролата!
кате,бягай за тест! в кой ден си от цъкъла?много на бреми прили4а!

# 48
  • Мнения: 126
Запис   bouquet


# 49
  • Мнения: 169
Привет момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Катерино моме ти и твоите раирани кифли работа само ми отворихте. Такмо ги замесих и ги оставих да втасват.
Пак за гаденето не е лошо да скокнеш да фармасито за тестче- че току виж сте се оказали и вие 2 в едно  Simple Smile Simple Smile Simple Smile, ама Кате трябва да чакаме 9 месеца да видим дали ще да е карамеленко  Hug
Хайде аз бягам че след малко ще да си хващам раираните кифли   chef

# 50
  • Мнения: 110
Честит имен ден на всички именници.    bouquet

 Какъв ден е днес, че се пости? Гледам в другата тема Svear е изброила 9,10 и 11, но......нищо не ми говори.
  Кате, а дано да сте направили бебчето,   Praynig   че е толкова желано, от сърце ти го желая.   Hug   Честит сателит и честит месец при любимия. Как тече времето, когато ни е хубаво, нали.   Heart Eyes  А за багажа.....то май само машина за хляб ти липсваше с това ''преселение на народите'', което беше.....но за другия път си знаеш-карго и проблема е решен.   Peace



ако си мислиш че аз не ги знаех преди да тръгна ,истории милиони ,дори много по-страшни

Все пак едиснтвеното хубаво е след такива меко казани неприятни истории като моята някой друг да се поучи от това и дано да помогне ,въпреки както съдя по себе си и а много други случаи ,не помага ,особено с такива изпечени бизнесмени онлайн .


  BeLLa111 само не ми стана ясно как хем знаеш нещата, напатила си се, надяваш се някой поука да си е взел, а самата ти нямаш никаква файда от цялата тая история, т.е. продължаваш си както до сега   newsm78   То вярно, че всеки си гради съдбата, но ти май я предизвикваш. 
  Марси, много точно казано.   bouquet

# 51
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4ества се денят на спасението на ной и запо4ването на втория живот за живите същества ,които е успял да спаси!на 10 ден на месеца е мухарем! пости се три дни, който може, само не успях да разбера какво се готви за ве4ерта, ина4е не вярвам да постят три дни тотално, те нямат гладни пости по рамадана!но в линка на бз е добре описано като за страни4ни хора!
 с това ашуре, направо ми се отвориха о4ите,- няма да повярвате ,тъкмо се прибрах от сук и бях взела бургул и ще го готвя табуле, но може да мине в другата алея! на сладките! по диети4но оба4е, 4е с тези ядки ,вместо някой ще бременея на визия!толкова солидарост!

# 52
  • Мнения: 90
Здравейте и от мене
Кате дано да е станало бебЧето стискаме палци ,да сподели кой ден от цикъла ти е днес
Излязохме преди малко с малката ама то -6° суполите и о4ите и потеха ,моите съЩо ,вие изкарвате ли децата на такива температури ,споделете .

# 53
  • Мнения: 110
  Марси, благодаря за бързият отговор.    bouquet
 А знаете ли защо се празнува само в исляма?

# 54
  • Мнения: 169
Кате, Кате раираните кифли станаха чудесни ама то маи верно с тазе доза си седиш постоянно на печката.Като гледам маи ние с бебко ще да си ги хапнем само- е да ние здраве тя и без тва едната зълва ми вика да не съм правела много та маи тя докато се огледа и ще сваршат.Аз и както обичам разни домашни печива топли топли ммммммммммм
Марси не знам какав ми ти ден на спасението ама моите не постят днес- те май утре ще да постят
целувки

# 55
  • Мнения: 800
Кате, чакаме новини  Praynig

ше ги пробвам  кифлите, ама мн малко бройки ставали...


ти с какво др. ги пълниш? Гъбки?

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 18:21 от Шилан & Шиар

# 56
  • Мнения: 110
Момичета, 16-ти ден от цикъла ми е. Не съм се затичала към аптеката още, ще чакам да видя утре и вдругиден как ще е.

Ако сме сътворили бебока, вие първи ще знаете!
 
А утре и вдругиден ще се пости у нас. Днес със страшна сила ни нападнаха гости!

Белбей, много се радвам за кифлите. Ами вие си яжте, какво ще чакате състрите на брат ти да се наканят!        

# 57
  • Мнения: 32
Мархабан бикум  Hug
Кате А, много точно казано  Joy Joy Joy
Ех ,идкали да гредат българска телевизия. Не знам дали е възможно и с какво да ги изненадам: с Азис или с някоя оголяла рекламка?  
Ние тук българския сателитен канал не го хващаме... имаше го но от повече от година е изчезнал. Румънски, сръбски, македонски, черногорски всякакви ги има. Нашия - йок. Явно не ни броят господата че има българи в Близкия изток. Ама пък може да е за по-добро. Един път бях пуснала тоя ми ти канал и уцелих Каналето. Единия се бе облякъл в дишдаша и на главата носи кърпа  като арабите, и пъшка я алла, я алла, ама на подигравка - ужас! Sick Ако го бяха видели тукашните ,щяха моментално да отрежат дипломатически отношения с булгаристан. Tired
У нас не се прави разлика между шега и богохулство. Както и между демокрация и слободия.
Свеър сестро, права си за хиджаба  Hug  Hug Дженната е за хора като теб, иншалла  Hug
Момичета в началото на връзка с араби - те като се оженят, наистина се променят! Може преди това и по дискотеки, и алкохоли, и интимни връзки , и с минижуп да ви е харесвал. Но сключи ли брак, арабското му изплува и той иска вече да е на правия път. Тоест, да се покае и да почне на ново - всичко халал. Ето затова чат връзките с араби е много вероятно да ви разочароват на по късен етап, според мен.
Поздрави   bouquet

# 58
  • Мнения: 32
и от тебе, и от тебе !  Joy

# 59
  • Мнения: 800

аз не тренирам  Sunglasses  ако дойде нещо, изненада ще е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт