Темичката си тече, с любов през МАЙ очакваме дете! №14

  • 11 670
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 43
и така , аз предлагам

За Софийската срещичка :

НА 17.01.2009 г.в „КРИВОТО”- подлеза на НДК /събота/ от 14,30 часа

ЖЕЛАЕЩИ са:

KayRenn
Arksi
Madlena_bg80
Dendri
Madam Stasita
Idar
Taniab
лято
мигла
Desislava Goranova
katrrinka
Йори 81


ами за сега е това
Да се похваля - потвърждава се , че нашето бебешорче ще е МОМИЧЕ и тежим вече 550 гр. - пораснали сме - всичко за сета е наред .

# 226
  • Мнения: 1
taniab честити ти розови гащички Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 954
В момента по National Gеographic дават много хубав филм за вътреутробното развитие на близнаците.
зайо байо, дано го гледаш. Аз все за теб си мисля докато го гледам  Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 6 184
taniab , честита ти мома  Grinning Че и голяма вече, браво! На нас не ни казаха колко тежи бебо, ама като гледам разни таблици в нета, е около 250-300гр...  Laughing

# 229
  • Мнения: 849
В момента по National Gеographic дават много хубав филм за вътреутробното развитие на близнаците.
зайо байо, дано го гледаш. Аз все за теб си мисля докато го гледам  Laughing

Дикси, за съжаление не го гледам, че по Диема давали не знам колко велик мач - Манчестър Юнайтед срещу Челси  ooooh! Но го имам свален и ще взема да си го пусна на компютъра пак да си го изгледам  Grinning
Утре следобед сме на преглед. Стискайте ни палци за пореден път!!! Имам някакви притеснения, дано не съм права  Praynig

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Зайо , стискаме палци и   Praynig
Знам че всичко ще бъде наред с твоите бебчета  Hug
Аз тези почивни дни голямо спане му ударих. Нещо съм настинала и повече ми се лежеше. Освен до магазина никъде не съм мърдала. От утре пак на работа - нямам търпение да дойде края на месеца и да си вземам отпуската. А също с нетърпение чакам и 17-ти да се запозная с вас , мами от Пловдив.
Лека седмица на всички.
 На работещите - да не се преуморявате, ей ...
За почиващите - почивайте пълноценно и заради нас .

# 231
  • София
  • Мнения: 6 184
Зайо, стискам всички палци !!  Peace Да кажеш утре, че притесненията са се разсеяли!!
Така се смях за мача...  Laughing И тук му хвърляхме по едно око  Crazy

# 232
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Идентично и при нас.
И аз се наложи да изгледам мача  ooooh!

Зайо, стискам палци  Peace Praynig

# 233
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Милото пак не беше разбрало за часа на мача. Така че се наслаждавахме на филмчето с многоплодните бременности   Peace

Зайо -  Hug

# 234
  • Мнения: 826
Мерси Аркси, още утре ще се запиша и за тази лекция и за другата на 23-ти (за къпането). Дано да има места. Предполагам ще се срещнем с някои от вас, там Hug  За 17-ти съм ЗА, има много време до петък, но предполагам, че ще съм на линия.
 Колкото до мачовете по телевизията, моят Борис е супер Heart Eyes - никога не ме е карал да гледам мач или предаване, което не ми допада. Понякога великодушно му позволявам (когато си цикля на компютърчето и не ми пука Mr. Green), но въпреки, че не си признавам, оценявам това, че гледаме само неща, които и двамата харесваме. Wink

# 235
  • Мнения: 87
Цитат на: Felina в петък, 09 януари 2009, 16:49
Джиджи-биджисупер , айде и Сапфирчето, Дидочка ,Хипопотамче, Генобори, HoNeY_ChIlD , maeva0959, бъдеща мама и още една мама май имаше ама коя ли бешеееее, да се изкажат дали са навити и да се видим. Ох то има още варненки ама не пишат нещо, но ако се зачетат и са навити да се обадят.
За мен ранен следобед е ОК също стига да няма работещи от другите мами.
 
_____________________________________ 

Здравейте варненски мами!  Grinning И аз с удоволствие бих се присъединила към някоя бъдеща среща  Hug

# 236
  • Мнения: 826
 Реших! Ще ходя на първите две лекции на Естествено, защото ме интересуват. Ще си плащам отделно - 20лв. е, може и с придружител. http://estestveno.com/index.php?pageid=5&langid=0&itemid … 2&cid=7712#T1
 Понеже първата е на 17-ти до 13.30ч. после направо ще дойда на срещата и ще разказвам Peace

# 237
  • Мнения: 24
Здравейте, дами, аз съм от априлските коремчета. Наминавам във вашата темичка да питам дали  някоя от вас има час за Марков за края на януари/началото на ноември и й се налага да не го ползва или е склонна да го замени за 17.02.2009. Откриха ми вазоспазъм на лява маточна артерия и трябва да се следи на доплер през около 10-тина дни (а имам и предишна бременност с мъртво бебче в 38 г.с., изостанало 4 седмици, та ми е важно това проследяване).
Предварително благодаря, ако някой се отзове на лични.
Желая ви леко бременеене!

# 238
  • Мнения: 488
Колкото до мачовете по телевизията, моят Борис е супер Heart Eyes - никога не ме е карал да гледам мач или предаване, което не ми допада. Понякога великодушно му позволявам (когато си цикля на компютърчето и не ми пука Mr. Green), но въпреки, че не си признавам, оценявам това, че гледаме само неща, които и двамата харесваме. Wink

Завиждам ти. При нас са само мачове и мачове, ако е филм - който той иска. Решението го намерих във 4-те стаи телевизори и всички работят, та ми е добре. Иначе с тези мачове ще откача и някой може да спи на долния етаж при свеки  Joy

Зайо стискам с вискчите си ръце палци. Дано вискчо е наред, както си мисля!    bouquet

# 239
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен!
Аз също съм бъдеща майска мама от Пловдив. Термина ми е 20 май.
Отдавна Ви чета, но чак сега се престрашавам да пиша  Embarassed  Grinning
Надявам се да ме приемете в отбора си.
Венчо може ли и аз да дойда на срещата на 17.01?
p.s. Днес съм на ЖК. Дано всичко с нас е ОК

Общи условия

Активация на акаунт