И през Новата Година здраве, берекет в Бургас да има - 69

  • 17 753
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 280
wish липсваше  Wink

Ахче купон е било без съмнение  Grinning но поне имаш снимки за показ, аз няма една дето да покажа, защотоооо  Embarassed /чувствам се като алкохолно петно/ 

Топла вода в къщи имаше Ураааааа, но парно още не  Crossing Arms в хола ни е бели мечки да отглеждаш  Crazy

# 46
  • Мнения: 150
Здравейте момичета!Супер временци е на вън,завиждам на тези,които могат да му се насладят newsm03.Сврачееее,къде беше изчезнала?Ще се пързаляш,а?

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 12:39 от katrinkag

# 47
  • Мнения: 644
Eeee на моя въпрос никой не ми отговаря! Жалко! Confused

Каме, продължаваш с готини заглавия!  Peace

Даре, пак ми напомни добрите стари времена, ееххххх....

Кое Рени прави застраховки, че нещо неразбрах?

# 48
  • България
  • Мнения: 3 620
Момичета, помогнете ми моля да намеря фризьор за куче.
Виждала съм такова нещо на една пресечка на "Калоян", не знам как се казва улицата. Последната вдясно преди да излезнеш на булеврда Иван Вазов. Не знам дали още съществува, че беше отдавна.
Даре, страхотни снимки и мен ме размечта за студентските купони  Laughing А приятелят ти е много симпатично момче  Wink

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 302
Навън примамливо пече слънце, но май доста хапе, а ми се искаше да излезем с бебка на разходка, че отдавна не съм я извеждала. Дано да се стопли тези дни.

# 50
  • Мнения: 2 577
някой да е посетил вече новия боулинг в М.Рудник? отзиви?

# 51
  • Мнения: 1 701
Ще се стопли!
... на пролет! Wink

Аз излязох за половин час и ми посиняха  всички крайници, носа ми измръзна, бузите ми изтръпнаха, ушите ме заболяха, чак клепачите ме боляха.... Докато не дойде май месец няма да се покажа на вън! Crossing Arms

# 52
  • България
  • Мнения: 3 620
На мен пък днес ми се стори супер времето, в сравнение с вчера , може би защото бях с по-дебела близа  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 581
Запесвам се тука да следя темата!!!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
топлофицираните и новоизкъпаните - дали няма нова авария  newsm78 Нашето парно в офиса хич го няма, а климатика не насмогва  Thinking

# 55
  • Мнения: 150
Eeee на моя въпрос никой не ми отговаря! Жалко! Confused
Не съм ходила в този спортен клуб на Съединение,сори ама.....
Кое Рени прави застраховки, че нещо неразбрах?
е това Рени-Reny27  newsm78

# 56
  • България
  • Мнения: 3 620
аааа, не съм аз  Naughty   Май са останалите две Laughing

# 57
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Здравейте моми4ета !
Каня ви на виртуална по4ерпка!
 


Моми4енцето ми днес става на 7 месеца !

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Къв е тоя клуб на "Съединение" - това е до нас, я бързо казвайте. Мен мъжа ми ме бъзика че съм знаела домовата книга на махалата, а пък това съм го пропуснала  ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 298
Снежи аз и Меnina правеХме! Сори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт