Добър начален учител 2013/14-73-то СОУ и 104-то СОУ

  • 82 473
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 766
Записвам се да следя Peace
Предстои ни да кандидатстваме и в двете училища.  Simple Smile

# 361
  • Мнения: 44
Здравейте, да побутна темата. Кои преподаватели ще поемат първи клас през учебната 2017-2018г. в 73 СОУ? Благодаря предварително за информацията!

# 362
  • Мнения: 3
Здравейте, моля някой, който има наблюдения за Г-жа Яндина в 104 ОУ да ги сподели. Предстой сина ми да учи при нея. Много ще съм благодарна за всяко споделено мнение. Благодаря!

# 363
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте, моля някой, който има наблюдения за Г-жа Яндина в 104 ОУ да ги сподели. Предстой сина ми да учи при нея. Много ще съм благодарна за всяко споделено мнение. Благодаря!


Не се притеснявайте, много е добра. Преди да поеме собствен клас, водеше занималнята на сина ми. Децата я обичат. В края на тази учебната година децата от класа й плачеха за нея на раздяла.

# 364
  • Мнения: 3
Благодаря Ви много.

# 365
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Здравейте, да побутна темичката. Нещо няма коментари за приема тази година. Точно тези две училища са ми в района, но незнам нищо за учителите. 73то го водят уж по-елитно, но пък 104то е с по-добро резултати след 4ти клас. На какъв принцип се въртят учителите за началните класове? Аз си мисля, че ако сега води 4ти клас следващата година ще води 1ви?
Ако е на този принцип да проуча учителите в двете училища отрано и да се ориентирам дали да търся други варианти.

# 366
  • София
  • Мнения: 4 022
В 104-то Цолов води сега 4клас, винаги е имало много добри отзиви за него.

# 367
  • Мнения: 4
Здравейте,
Никъде не намерих коментар/отзив за Г-жа Диана Стоянова, която е начален учител в 104то СОУ. Да не би да е нов кадър на училището или не е толкова популярна по желание на родители и деца?
Моля за мнение, ако някой познава този преподавател.
Благодаря!

# 368
  • София
  • Мнения: 5 122
Не познавам Диана Стоянова, която преподава в 104 СУ, но познавам Диана Стоянова, която преподава по НЕ в 73.СУ и е страхотен учител.

# 369
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте. Побутвам темата. По район се падаме в 104 ОУ. Може ли някой да напише пресни отзиви за училището, както и за учителите, които сега водят 4 клас? Какви са цените на униформите и още ли са задължителни? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт