Чакаме да дойде МАЙ, с бебчета ще бъдем като в рай! №17

  • 12 681
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Запис в новата тема и дано поне тази мога да изета, че много бързо пишете ....
Crazy
Изглежда се увеличава отбора "Фенове на Loola"  Laughing

minesota, цялата конфигурация на Лоолата и там ли е 1750 лв? В Бургас, в магазина, толкова ми я изчислиха.
Аз изрових този английски сайт и понеже лирата сега е 2.10, цените излизат доста по-приемливи. Специално Лоола излиза 1350 лв, което си е с 400 лв по-малко отколкото в БГ
http://www.ebaby.co.uk/

Мария Киара  този сайт има ли доставка до България
За съжаление пише, че точната цена за доставката до посочения адрес ще бъде показана в процеса на поръчката.
П.П.
Сега проверих и излиза 35.36 паунда за произволна количка, може би все пак има значение от модела, но ще е горе долу толкова стандартна доставка 5-7 дни. Може и с UPS 3-5 дни 52.37 паунда.
П.П.2:
Нина, специално за Лола-та това е цената, като доставката е с UPS, което аз смятам за по-сигурно от Български пощи, но пък е по-скъпа с 20 паунда:
Subtotal:   £ 536.26
Shipping cost:   £ 40.29
Payment surcharge:   £ 0.00
Including taxes:   
VAT (20%):   £ 96.09
VAT (20%):   £ 0.00
Total cost:   £ 576.54

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 15:11 от madlena_bg80

# 46
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте, момичета!
Дидочка, благодаря за хубавата тема и дано бързо да оздравее малката принцеса!  Hug
Сапфир, честит рожденик, да ти е жив, здрав и много палав!  Grinning
Добре дошла, Невинна!
За хемоглобина - и моят при последното изследване се оказа нисък. Започнах с 140 (при норма от 120 до 170), а сега съм с 113. Лекарката обаче ми каза да не пия лекарства, а да наблегна на свежи зелени зеленчуци. Ама по това време - къде и как да съм сигурна, че не преливат от нитрати? newsm78 Затова май ще карам на червено месо, червено вино  Mr. Green и черен дроб.
Мен повече ме притесни, че ми намериха урати в урината. И преди съм имала песъчинки, но не предполагах, че и сега ще ме "стигнат"  #Crazy #2gunfire
Хубав ден, мами!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 43
абе момичета я кажете може ли да се пие чай от мента ? В някоя тема имаше пуснато нещо за билките newsm78
Защото мен много ме е страх с тия билки , а пък ми се пийва едно чайче от мента  Thinking

Сапфир  Честит Рожден Ден на твоя малчуган- да е жив и здрав и безгрижно детство .  bouquet

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 15:40 от taniab

# 48
  • Мнения: 96
Цоп троп и аз в нота тема preggo
При мен нищо ново няма и затова само ви чета и ви се радвам колко сте сладки newsm51 txtloves
Дидочка пожелавам бързо оздравяване на каката, вярвам че всичко ще е наред. Hug
Sapfir да ти е жив и здрав рожденика и да те радва много!!! Heart Eyes
Това е за сега от мен. Пак ще пиша Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 2
Мента мен би бяха казали, че е противопоказна в началото 1-3 месец, защото действала съдоразширяващо. Тогава я бях спряла. Но сега пия чат-пат. Имам приятелка, която пиеше с литри без последствия. Но каквато и да е истината, от един чай от мента не вярвам нещо да стане  - аз пих вчера.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Здравейте да се впиша и аз в новата теми4ка,благодарско Дидо4ка   bouquet4естит ти рожденник Sapfir да ти е жив и здрав и много,много да те радва и да слуша мама......Относно тази коли4ка ЛОЛА ще пуснете ли едно сайт4е ,4е не мога да я намеря siska знам,4е ти ще помагаш благодаря предварително  newsm51 smile3525 newsm51[/colorRosi с теб нещо май не можем да си пишем на ЛИ4НИ излиза ,4е има и друга Rosita,тя ми писа да ме оведоми,4е греша и това е общо взето ще си пишем тук  smile35214ао засега  Hug Hug Hug БЛАГОДАРЯ  MINESOTA  newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 16:10 от deliana

# 51
  • София
  • Мнения: 136
Madlen , не излиза ли по-скъпо даже лолата по този начин? Аз както писах по горе, на мен с малко по-различна конфигурация (заради коша и столчето за кола, които са стрити) ми излиза 1400 лв. и все пак си я избираш и я виждаш....и даже си правиш различни конфигурации, цветове....знам ли, струва ми се по- изгодно..
Делиана ето ти сайтче : http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=155&pc=65&lang=1

първите 4 колички са вариантите лола Simple Smile

# 52
  • Мнения: 79
Madlen , не излиза ли по-скъпо даже лолата по този начин? Аз както писах по горе, на мен с малко по-различна конфигурация (заради коша и столчето за кола, които са стрити) ми излиза 1400 лв. и все пак си я избираш и я виждаш....и даже си правиш различни конфигурации, цветове....знам ли, струва ми се по- изгодно..
Делиана ето ти сайтче : http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=155&pc=65&lang=1

първите 4 колички са вариантите лола Simple Smile

Не знам мила, аз по-принцип поне за сега не съм склонна да дам толкова пари за количка(но то нищо не се знае)  Mr. Green,а и не съм се спряла на нещо още, просто ти попита за доставката и аз ти казвам за конкретния модел. И сама можеш да провериш за нещо друго, което ти харесва.

П.П.
£ 576,54 x 2,10лв. = 1 210,73лв

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 16:19 от madlena_bg80

# 53
  • София
  • Мнения: 136
неее аз само казвам, Мария Киара май  каза  за сайта , а някой друг попита, а аз само казвам какви цени ми обявиха тук мин седмица... Hug

# 54
  • Мнения: 43
Благодаря ти Glum  Hug ама аз пак да попитам, защото не съм голям любител на чайовете , а сега ми се пиеше и то много и за това реших за питам.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 435
Сапфир честит рожден ден на синчето ти.  nbirthdayДа расте здраво и палаво дете. Все хубави моменти да имаш с него.
Невинна добре дошла   bouquet
Моята плацента също е ниско разположена според последния преглед, но е задна. Докторката ми каза, че е възможно прокървяване и да й се обадя ако такова нещо се случи. Но не ми каза да се пазя повече.

# 56
  • Мнения: 116
Благодаря ви за инфото, момичета. Ще се сменя железния добив явно. И аз се тревожех от засилване на запека от това желязо, ама то и обратното не е добре.  newsm78
Няма угодия. А от храната явно не е достатъчно. Дроб съм чела, че не е добре да се консумира много, много...

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526

За колички нямате проблем да чуете и моето мнение Peace

Относно писането на лични чак ми е чудно как си сбъркала потребителката Rolling Eyes
Под всяка един пост най-отдолу има поле ЛС кликваш там и пишеш Peace

# 58
  • Мнения: 4
Здравейте мили мами, как сте днес, надявам се добре.
Имам едно въпросче, каква е процедурата с раждането на бебето когато родителите нямат сключен брак, благодаря ви предарително.  bouquet

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте мили мами, как сте днес, надявам се добре.
Имам едно въпросче, каква е процедурата с раждането на бебето когато родителите нямат сключен брак, благодаря ви предарително.  bouquet

Може би питаш какви документи ще са нужни за да запишете бебето,акосъм схванала правилно Rolling Eyes
Инъче по въпроса процедурата с раждането е същата като на тези,които имат сключен брак.
Сега сериозно трябва да попиташ в болницата,която ще раждаш.В някои си имат необходимите документи там,а в други искат нот.заверено.

Общи условия

Активация на акаунт