Чакаме да дойде МАЙ, с бебчета ще бъдем като в рай! №17

  • 12 687
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
siska79  да мила правилно си ме разбрала, какво трябва да направя за да го запиша на таткото, благодаря ти  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте мили момичета! Hug
Колко хубаво, че се увеличаваме! Добре дошла на Невина!
Дидочка, дано бързо се оправите и сте здравички! Praynig
Сапфир! ЧРДен! Да растете умни, здрави и послушни!

Аркси! ще се радваме да разкажеш какви впечатления събра от Токуда!много сладко тумбаче си показала в албумчето!
Пожелавам лека и приятна вечер на всички! Hug

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Siska79 благодаря за инфото...аз пък за ЛС влизам от най-горния прозорец,където са моите с-я,кой ти знаел,4е може направо от поста  БЛАГОДАРСКО  Hug Hug HugДобре дошла на най-новата ни мама невинна  newsm51 smile3525 newsm51

# 63
  • Мнения: 21
Добър вечер и от мен.Прегледа при док мина супер.пусна ми изследвания и утре ще ме боцкат.Бебо си расте и аз със него.Качила съм доста килца от последния път.....
Качих и снимка на пупата в албумчето.Сори,но нямам предишни мерки за сравнение,затова съм написала само сегашните,които според мен са шокиращи  Shocked
Сапфир честит ти рожденник,много да те слуша и да порасне голяяяям
Невинна добре дошла при нас и леко бременеене със здраво бебче на финала.
Дидочка,дано малката се оправи бързо  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте мами! От известно време ви чета с интерес и реших да се регистрирам. Казвам се Лора и съм на 32 години, това ми е първа бременност и съм в 23 седмица + 3 дена, терминът ми е 17 Май и очаквам момиченце. Ще ми бъде много приятно да се запозная лично с мамите от София, а с останалите да си обменяме инфо във форума. Дали е удобно да попитам за паролата за достъп до албумчето за снимки? Целувки и до скоро!

# 65
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
  bouquet  bouquet  bouquet привет от мен.

# 66
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен майска мама! Simple SmileКазвам се Мими и съм от Бургас. Термина ми е на 07.06. GrinningИначе чувствам се перфектно с изключение 4е съм на магнерот и незнам колко време още ще го пия.Иначе малкия мъж baby_neutral доста често се обажда и това ме прави щастлива.Дано всичко е наред с мен и с вас .Надявам се да си обменяме инфо за напред  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 849
Лелееее, откога чета.... Много се скоростни, бе мили МАЙчета!  Simple Smile
Дидочка, стискам палци за бързо оздравяване на малката Диди!
Сапфир, да ти е живо и здраво детенце и много да те радва!
Добре дошли на новите мами, радвате ме доста - повечето новоприсъединени напоследък сте на моята дата като термин - 17 май  Wink
Лято!, доколкото си спомням тези дни си на преглед - кога беше? Стискам силно палци!!!
Аз също пих Малтофер известно време - около месец, но на мен ми дразнеше стомаха. Стиснах зъби де, но пък и добър ефект имаше - хемоглобина ми се качи с 4 единици. Доколкото знам по-малко странични ефекти има от Феро-фолгама и ако пак се наложи да гълтам желязо вероятно ще я предпочета пред Малтофер-а.

# 68
  • София
  • Мнения: 155
Мигла, пазиш ли още леглото или се вихриш из апартамента? От Токуда събрах доста информация за условията за постъпване, цени (вариянти), права, вътрешния ред, изследвания на бебето, грижите за майката и новороденото. Всичко се разясняваше много подробно около час и 1/2. По стаите и залите не минахме, защото били пълни, показаха ни снимки. Отговориха на всички въпроси акушер-гинеколог /Илиев/ и неонатолог /Масларска/. Раздадоха списък за необходим багаж за постъпване, документи, цени. Ако те интересува нещо по-конкретно питай.

Сапфир, честит рожден ден на баткото - здраве и щастие да има в голямото семейство!

Добре дошли на новите МАЙчета, леко, безпроблемно и плодовито!

Дидочка, дано всички притесниния отминат по-скоро, стискам палци!

лято!, липсваш ни!!!

siska79, нали съм ти казвала, че съм много любопитна за количките и за луулата и за янето и за куина, абе за всичките, плз коментирай ги на "обща" и без това си спечели прозвището консултант, за всички е полезно. Утре при вас ще е пролет малко ви завиждам Party

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
siska79, нали съм ти казвала, че съм много любопитна за количките и за луулата и за янето и за куина, абе за всичките, плз коментирай ги на "обща" и без това си спечели прозвището консултант, за всички е полезно. Утре при вас ще е пролет малко ви завиждам Party

Ще ме умориш Heart Eyes Под "янето" имаш в предвих Хане вероятно Rolling Eyes.
Тези и трите ми харесват и  са удобни.Хане не съм бутала,ама въпросната приятелка със сайта ме натискаше до последно да взема Хане.Обаче,има едно обаче според нея-количката е голяма.Така,че това трябва да се съобрази с мястото,което имате да я държите,ще я качвате и смъквате ли от багажник.

За лола-та няма какво по-вече да кажа-влюбена съм в нея.Много ми харесва,удобна е за бебето и майката/бутала съм я/,абе ако парите не са ви проблем купувайте.

За куинито за бъз-а,аз съм с малко по особено мнение,ама има майки,които много я харесват.Бутала съм малко и такава,маневрена е,обаче лично на мен не ми допада много летния вариант.Тук най-точно може да се включи Кайрен,защото тя е возила Оги в такава.
А пък Just VANIA има Хане и тя подробно може да се включи с коментар.Аз преди време я бях помолила за снимка и тя тогава се изказа,че това за нея е количка номер едно.

Аз,естествено не съм бутала всички модели,но по-хубавите да.Разни приятелки си купуват най-хубавото и най-модерното Embarassedно съм изчела де що тема е пускана из форума за колички.

Стоккето също хич не е за пренебрегване/освен,че цената му е малко солена поне за мен де Embarassed/ но там нашата мила Ninjtje ще се включи.

Чико трио S също е многодобра количка-струва си да се огледа Peace

Дами това ми  коментара,ако има нещо насреща съм.

Разгледайте снимки от тази обява на Бъз-а.Снимките са чудесни дават точна представа за количката.Не познавам потребителката,която е пуснала обявата.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 22:09 от siska79

# 70
  • София
  • Мнения: 7
Mimity81 - Аз също съм на Magnerot 3x1, но като цяло се чувствам добре. Това, което малко ме притеснява е, че съм вече почти 10 кг. отгоре, винаги съм била слаба и честно казано не очаквах да напълнея толкова...
siska79 - благодаря ти за паролата за албумчето!  Hug
Исках да ви попитам какво мислите за тази количка: http://www.kasidabg.com/koli4ka-chipolino-djema-3-1.html?osCsid= … mnf0jkh6m5da3q870,   
както и за това дали мога да взема преносима кошарка за бебето без да купувам легло? Благодаря ви предварително за съветите ви сладки бъдещи и настоящи мами!

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535

Исках да ви попитам какво мислите за тази количка: http://www.kasidabg.com/koli4ka-chipolino-djema-3-1.html?osCsid= … mnf0jkh6m5da3q870,   
както и за това дали мога да взема преносима кошарка за бебето без да купувам легло? Благодаря ви предварително за съветите ви сладки бъдещи и настоящи мами!

Тази количка е от може би година на пазара,не съм я бутала,но като гледам,че през ден се пускат обяви в продавалника ми се чини,че нещо и куца.Пък аз такива пари за Чиполино не давам.
Разбира се,че можеш да вземеш преносима кошара-Божа на 2.2 месеца беше като спа в такава и беше супер.Инъче у нас спи на спалня CrazyНа бебешко легло никога не е спала/като изключи май първия месец/

# 72
  • София
  • Мнения: 155
siska79, грешката е моя имах предвид JANE, а за Хане дори не бях чувала. Коя обява имаш предвид за бъза?

Сега видях, че преди ни беше пуснала една за чико трио ес 3в1 за 450 лв при нова цена май 1350 лв

Луулата сякаш не ме грабна много в магазина, а продавачката може и собственичката да беше все ми препоръчваше Streety. Имат и 10 % отстъпка на наличните, а чакат стока с нови цени доста нагоре...
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6069&lang=1
http://www.youtube.com/watch?v=o8suWXU_6lw

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 23:02 от Arksi

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
siska79, грешката е моя имах предвид JANE, а за Хане дори не бях чувала. Коя обява имаш предвид за бъза?

Сега видях, че преди ни беше пуснала една за чико трио ес 3в1 за 450 лв при нова цена май 1350 лв

Jane се четяло Хане Crazy
Да бях.Този модел  на Чико направо сам върви.Като го бутах за пръв път беше в мол-а щях да нацеля една витрина Crazy

Ох,съфорумките,които не се интересуват от колички ще ме намразят Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 155
Ох,съфорумките,които не се интересуват от колички ще ме намразят Crazy

Няма такива, напротив вдига ти се рейтинга лавинообразно  hahaha

Хайде няма да те тормозя повече.... по нощите, лека нощ и сладки сънища

Общи условия

Активация на акаунт