Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 100 247
  • 794
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2
и аз също съм телец .по принцип много не гледам зодиите ,но като се замисля newsm78 аз съм всичко което описвате по-горе .мисля че наи изразената черта за тази зодия е ИНАТЪТ .WinnieThePooh -все едно описваш мен Laughing Laughing

# 151
  • Мнения: 132
ако перефразираме една култова реплика - Хубава зодия, хубави хора!

аз се числя към майските телци почти в края на зодията.
обичам да се боря за справедливи (по моя критерий за справедливост) каузи. колкото по-трудни, толкова по-добре!
обичам да изкарвам пари и още повече обичам да ги харча!
обичам да ходя по заведения, в които се яде. 
когато съм гладна, не съм съвсем любезна.
винаги съм на страната на по-слабия (затова не гледам мачове с мъжа ми).
не харесвам лигльовци, позьори, заклети трезвеници, псевдо-юпита и други подобни породи.

и, да- инат съм, според околните...

# 152
  • Мнения: 2 309
Перфектната жена...
Добра домакиня,страстна в леглото,перфектната майка и отговорна в работата си Mr. Green
Вярна,не изневерява...на себе си Crazy
Дори и ината е в плюс,с него се постигат набелязаните цели!
Единственият минус е,че сме крайно търпеливи...излишно дори ooooh!

# 153
  • Мнения: 257
Перфектната жена...
Добра домакиня,страстна в леглото,перфектната майка и отговорна в работата си Mr. Green
Вярна,не изневерява...на себе си Crazy
Дори и ината е в плюс,с него се постигат набелязаните цели!
Единственият минус е,че сме крайно търпеливи...излишно дори ooooh!

Peace Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 6 963
Ето ги моите хора  Hug

Изрових темата, като видях темите за другите зодии и се зачудих как така нашата я няма  Thinking

Поздрави на астралния ми близнак КЛОНКА   bouquet
Аз съм майски Телец , обичам си зодията и имам много приятели с които сме от една порода. Двете ми много добри приятелки са Теленца и се познаваме от 25-6 години вече  Laughing

Хубави и лоши качества има всеки, но някои специфични за зодията сте ги споменали , няма да ги повтарям.

# 155
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз тук. Не съм чела цялата тема, но в последните мнения определено познах част от себе си. Прибявам само и крайна- "силно да люби и мрази", консервативна, самокритична, леко ленива, но рядко дребнава, милостива и обичаща себе си, не израдам в умиление, не говоря за чувствата си, не говоря празни приказки с непознати, трудно допускам някого наистина близо в личния ми живот, но пък приема ли го за близък е почти невъзможно да го изхвърля от живота си. Странна птица, но както казах се харесвам  Mr. Green За протокола на 27ми април съм родена.

# 156
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ей, никой не щя да каже 21 май в Телец ли попада! Ама като гледам описанията, май да   Mr. Green

# 157
  • Мнения: 421
Ранобуден телец???
Чакай, това след критическата Joy
Аз аз....
Ама заспя ли вечер и някой има неблагоразумието за ме събуди до час-два #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out
По същата причина и през деня не спя- после съм толкова кисела че ....не се понасям
А и не закъснявам- само по много оправдателна причина и за 32г. ми се е случило мах.5 пъти-по тази причина направо умихам от яд като трябва да чакам някого......


И аз не закъснявам,може и да ми се е случвало ,но не си спомням Wink Моята приятелка е много мудна ,една бавничка,не си дава много зор,еми сещайте се като излизаме, и аз трябва да чакам, докато се приготви.кипи ми отвътре от нерви ,едвам издържам и после що ми е скапано настроението Mr. Green

# 158
  • София
  • Мнения: 6 963
Ей, никой не щя да каже 21 май в Телец ли попада! Ама като гледам описанията, май да   Mr. Green

Ами, зависи си от годината в която си родена. Трябва да провериш дали 21 е бил последният ден на Телец, защото съм чела, че всяка година се менят граничните дати. Зависи от високосни-невисокосни години и т.н. По принцип го водят от 20 -ти април до 20-ти май, но пак провери. Важното е, че се чувстваш Телец  Sunglasses

п.п.Видях по-напред в темата, че имаш подобен отговор. Дано момичето провери и ти съобщи.

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 14:51 от elix

# 159
  • София
  • Мнения: 44 106
Майка ми е телец - за мен е най-силната и всиотдайна жена, която понавам...за децата си би направила всичко....
Има си обаче и доста дразнещи и негативни страни....Wink

# 160
  • Мнения: 302
Телец съм, а и познавам доста други телци и общо взето положителните качества са доста повече от отрицателните

# 161
  • Банкя
  • Мнения: 823
аз съм един типичен майски,женски телец. Joy
чела съм доста за зодиите и мисля,че притежавам основните черти на зодията.
първо,обичам парите!/то кой ли не ги обича?!/материалист съм,обичам лукса,ако нямам достатъчно-страдам.не съм алчна,но искам много.. Laughing
второ,обичам вкусната храна..мога да си ям,да си яяяяям и пак да се облизвам пред хубаво ястие..
трето,ако държа да бъда слаба изисква много ограничения и мъки.някъде бях чела,че във всяка слаба жена телец се крие една дебелана,която напира да излезе. Laughingслава богу,не съм дебела..още. Laughing
четвърто,инатлива съм и постоянна.ако искам да постигна нещо,избирам стратегия и тихо си постигам целта.
пето,умея да обичам силно.
шесто,домошарка съм,макар че обичам и разходките и купоните.и все пак най-хубавата вечер за мен е вкъщи със съпруга ми,гушнати,пред тв-то,с ядки,шоколад и вино.
седмо,понякога съм егоистка,послъгвам,ако се налага.
осмо,аз съм осмото чудо на света Joy
Като изключим факта, че съм си по принцип леко закръглена, по всичко останало си приличаме. Mr. Green
Сега ако каже, че си и родена на 03.05 ще си ми не само астрална близначка, ами направо сестра (по-малка, че съм ти малко кака). Peace

А иначе за протокола, Зипър, ако установиш със сигурност, че 21.05.1979г е Телец, значи и ние с мъжа ми се присъединяваме към съвършените семейства Телци и очакваме даряването с подаръци. Joy

# 162
  • Мнения: 2 237
Акси, ама и ти ли си на 03.05. !? И аз, и аз !  Hug
И аз забравих да спомена че съм леко закръглена..../е, не дебела/ Ама както казах много обичам да си похапвам  Blush Особено пък салата от маруля, обожавам я /така де, нали съм си тревопасно.../

# 163
  • София
  • Мнения: 188
И аз съм Телец, на 05.05. Почти всичко изброено по-горе ми е присъщо.
Не обичам да закъснявам.
Обичам да ям (особено тестени изделия), да си седя у дома. Обичам и природата, но съм скарана със спорта.
Харесва ми да готвя и чистя.
Упорита съм и постигам това, което съм си наумила.
Добър приятел съм и съм много доверчива, но ако някой ме разочарова - мога да се разсърдя завинаги.
Търпелива съм, но ако прекалят с това ми пада пердето и става лошо.
Реалист съм и не хвърча в облаците.
Много говоря, но пък и умея да излушвам.
Абе харесвам си зодията  Mr. Green

Същата съм и аз, само че с изключение на спорта. Много обичам да спортувам.
За протокола съм на 06.05  Crazy

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 270
Записвам се и аз тук майски телец.Родена съм на 05.05.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт