Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 854
А къде изчезна авторката??? newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 197
С риск да остана неразбрана и да ми се присмеете и тъй нататък ще кажа какво мисля ...Мен пък не ми е никак смешно, това си е чиста проба разврат, друг е въпроса , че в днешно време разврата се счита за нещо нормално, и дори повече - онези, които не го практикуват се считат  за ненормални ...
Не ходете на срещата и стойте по - далеч от греха...Подобни "забави" увличат и вас, и без да се усетите може да станете съучастници,не ви трябва, особено мъжете, които са доста податливи на такива внушения за съжаление...
С една дума не ви трябва.... Naughty

# 47
  • Мнения: 1 290
И аз с риск да изглеждам задръстена, радвам се, че нямам толкова "освободени" приятели, слава Богу.  ooooh!

п.п Nightwish, абе то разврат винаги е имало, ама въпроса е, че започва да се налага като нещо нормално.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз бих отишла от любопитство (което не означава, че бих се вкючила в групова забава). Но определено притесненията на авторката са вповече.

# 49
  • Мнения: 1 290
Не знам ама ми стана смешно - представих си моите дългогодишни приятели (семейни или просто двойки) да вземат да ми се изтипосат по/без бельо след толкова години.. Laughing На плажа се печем без горнища, ама не са ме задявали все още smile3532

Авторката - иди им на гости, пък винаги можеш да си тръгнеш, нали Peace

# 50
  • Мнения: 3 394
какво общо има Англия тука Mr. Green
Представяш ли си ако бяха живели примерно в Холандия или някоя гореща страна Crazy
За сведение, на мен са ми предлагали подобно нещо в българия преди години, но не ми стискаше да го направя Mr. Green
Като поостарея още малко, току виж и аз почна да експериментирам.....а пък и на млади години какво лошо има Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 30
Е хайде хайде чак пък толкова ощипани моми да сме Naughty-не така дееееееее -отидете, вижте се,хапнете пийнете ако ви се плющи-плющете се ако ли не ,не благодаря и чао! А защо ли ме се струва че анонимната авторка си прави анкета колко от нас са склонни да се вкл.в тройка.Тия истории с приятелките нещо ми понамирисват откъм опашката Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Да ви имам проблемите, Другарке!

Ако искате да се видите с хората - идете, ако не ви се ще - недейте, какво толкова. А и винаги можеш да кажеш, че си в цикъл и няма да се топиш в джакузито. Може пък да се напиете и да повторите изпълнението. А приятелката май е искала да се похвали. Аз  май бих си премълчала, ако съм толкова засрамена newsm78

Как така в цикъл?! А мъжът й да е прецакан, така ли? Или тя ще е прецакана, защото той може да реши да прави вълнички с домакинята.

Предлагам на авторката да й дадем партийно поръчение да отидат на гости, а после да докладва. Laughing

# 53
  • Мнения: 1 749
Представям си....Канят ме някъде на хубава вечеря в приятна (както съм си мислела)компания,с десерт джакузи(отпускащ воден масаж,гарниран с приятелски разговор) и изведнъж,без нищо да подозирам,двамата почват да се мляскат,натискат,и...още много работи....Абе,наречете ме консерва,ама на мен лично никак не би ми било приятно!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 437
Така не съм се смяла отдавна. На изключително забавните коментари Peace и на разплаканата подхлъзната женица  Laughing

Както е казал поетът - разни хора, разни оргазми. Може пък към вашето семейство да не изпитват привличане тези хора, тогава терзанията ти са напразни. Я идете, поговорете за Англия, обменете идеи, пък ако се стигне до обмяна на телесни течности кажете "Не, благодарим, поласкани сме, но не ни се нрави". И толкоз.

Само се притеснявам да не чакате цяла вечер нещо по-така и ако не стане - да се обидите  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 290
Представям си....Канят ме някъде на хубава вечеря в приятна (както съм си мислела)компания,с десерт джакузи(отпускащ воден масаж,гарниран с приятелски разговор) и изведнъж,без нищо да подозирам,двамата почват да се мляскат,натискат,и...още много работи....Абе,наречете ме консерва,ама на мен лично никак не би ми било приятно!

Аз веднъж попаднах по Дискавъри (или Виасат експлорър - беше преди 2-3 години и не помня точно) на някакъв филм за двама женени, които си организират оргии у тях. На външен вид изглеждаха нормални - на средна възраст. Като по принцип си канят едни и същи - примерно идват 5-6 двойки у тях и още 1-2 нови, подбрани по обяви. И първо си правят вечеря официална и всичко изгледжа наред, ама после почват работата Laughing Laughing И си ги интервюират и те изкарват колко много се обичали (мъжа и жената), ама тва им бло хобито - седмичната оргия ooooh! ooooh! Ама то нямало нищо общо с любовта им. Ами просто начина на забавление. Е, тогава останах втрещена.
И друго гадно, което съм гледала е пак по тия телевизии за някакви садо-мазовци, дето ходят в латексни дрешки и приличат на откачалки - те извършват същите дейности и пак го изкарват нормално...
Някой попита какво общо има Англия - еми тия филми бяха английски. Е, това не значи, че само там има такива екземпляри.

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Точно хвалба си е било, вероятно и откровена лъжа. Бих отишла при всички положения.

# 57
  • Мнения: 27
 newsm62 smile3501 smile3521
Браво, повишихте ми настроението.

някакви садо-мазовци, дето ходят в латексни дрешки и приличат на откачалки
И аз съм го гледала. Филма ми беше интересен, защото имам страст към психологията - научих нещо ново и разбрах гледните точки  на участниците. Мисля, че няма нищо лошо в различните сексуални предпочитания стига да няма принудени насила. Предразсъдъците и комплексите ограничават за съжаление и сексуалния ни живот понякога.

По темата: очаквам с нетърпение да разбера кой, как и колко пъти се е изпуснал  newsm78

ПП. Много ми се ще да пусна тема за фетишите, но още не ми стиска  Thinking   

# 58
Аман от развратници ! ! !   Sick Sick Sick

Повдига ми се не само от написаното от авторката,а  и от вашите коментари ! ! ! Какъв хумор? ! ? !  Sick Sick Sick

 Не видях нищо смешно!  Как искате да се върне авторката,аз не бих ! ! !

# 59
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз пък ако бях на теб ще отида. И когато настане горешияш момент ще крещя по силно от другата, ще  се мятаме с милото като рибоци, ще изплискаме водата от Жакузито им и цял ден домякинята да лежи на пода с парцала.Та пак да ни покани на семейна оргия  hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт