Милано-има ли какво да се види

  • 114 766
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
 Ironic , мерси. Това, което търся е 60-80 евро на вечер  Laughing

# 676
  • София
  • Мнения: 4 291
Е, и аз търсих подобни цени, но не успях да намеря! Simple Smile
Цените на приличните хотели в Милано си държат цената независимо от периода. Sad

# 677
  • Мнения: 653
ина, виж в booking.com  rege hotel, san donato milanese има интересни цени, но трябва да побързаШ

хотелът е близо до спирката не метрото, линиq 3 (жълтата), ориентировъ4но до дуомото си за 15_20 мин,

в обЩи линии за по ниски цени трябва да гледаШ в периферията на града
в центъра евтините хотел4ета са доста съмнителни...

# 678
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
gioia. , благодаря за инфото. Ползвала ли си този хотел?

# 679
  • Мнения: 653
gioia. , благодаря за инфото. Ползвала ли си този хотел?

само ресторанта, ина4е си спя в къЩи  Wink

# 680
  • Мнения: 592
Ibis CaGranda - ако правилно съм го изписал. Веригата по принцип е евтина, но вътре си е абсолютно перфектен. Има автобусна спирка отпред до хотела, а отзад е трамвайната. Мисля имаше билети по 1 евро за час за всичко що е обществен транспорт. До Централна гара са 6-7 мин. нормално движение, до Дуомото малко повече. В центъра няма как да са поевтини, но са за сметка на това, че спестяваш транспорта.

# 681
  • Мнения: 1 591
в централната част хотелите подържат една и съща цена целогодишно.Както някой беше писал по -горе ,така се спестява от билети за гр. транспорт и най-вече губене на време от висене по спирки.

# 682
  • Мнения: 653
не е вярно, 4е цените в центъра са едни и съЩи целогодиШно
варират и то много
много 4есто за уикендите са по_ниски, предлагат се  пакети за мин. ноЩувки, зависи от панаири, изложения, сезон, промоции ...
 

# 683
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз се сблъсках с проблема за високите цени за първи път преди 3-4 месеца във Флоренция. Бях доста учудена, защото има изключително много хотели. До този момент при пътуванията ни винаги сме успявали да намерим много прилични хотели в диапазона 60-70 евро.

Даже като гледам постовете в началото на тази тема виждам да са цитирани подобни цени.  newsm78

В крайна сметка - това е пазарът и ще спим за по-скъпо.  Laughing

Ако имате идеи за апартамент или хостел със самостоятелна баня, моля да споделите!   bouquet

# 684
  • Мнения: 1 101
Моми4ета влизам да ви споделя какво намерих(може би някои са запознати)
http://www.smartbox.com/it/
Намерих го на португалски но го има в други страни..и офертите са според мен страхотни Peace
Скоро смятам да ги използвам.. Rolling Eyes за 69€ уикенд за 2 ма с ве4еря си е  супер цена..

# 685
  • Мнения: 653
Моми4ета влизам да ви споделя какво намерих(може би някои са запознати)
http://www.smartbox.com/it/
Намерих го на португалски но го има в други страни..и офертите са според мен страхотни Peace
Скоро смятам да ги използвам.. Rolling Eyes за 69€ уикенд за 2 ма с ве4еря си е  супер цена..

lozeva, в италианската тема се оплакваха от тези боксове, много трудно се резервирало 4рез тях  Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 1 101
ооо така ли? Благодаря за информацията Rolling Eyes ще имам едно на впредвид тогава Peace

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
gioia., гледам, че живееш в Милано, би ли споделила работното време през почивните дни на магазините около Дуомо, имам спомен, че неделята не работеха   Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 653
gioia., гледам, че живееш в Милано, би ли споделила работното време през почивните дни на магазините около Дуомо, имам спомен, че неделята не работеха   Rolling Eyes

все по_4есто има отворени магазини в неделя
около дуомо пове4ето са отворени
кое по_конкретно те интересува?

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 16:11 от gioia.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
gioia., гледам, че живееш в Милано, би ли споделила работното време през почивните дни на магазините около Дуомо, имам спомен, че неделята не работеха   Rolling Eyes

все по_4есто има отворени магазини в неделя
около дуомо пове4ето са отворени
кое по_конкретно те интересува?
в този сайт: http://www.apertodomenica.com/   има и по дати отворените магазини

Благодаря ти Hug ще разгледам сайта по-късно   bouquet
Понеже ще сме там и събота и неделя та се чудя къде ще обикаляме, помня, че Ринашанте работеха в събота, но пък имаше много магазини, които затвориха по обед за почивка,
а неделята търговските центрове им отварят от 11ч Изобщо италианците не си дават зор  Mr. Green
Да не говорим за университетите им, че от един месец сме изпратили над 10мейла и никой не ни отговаря, включително и на телефоните ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт