Споделете 93

  • 22 131
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • London, baby
  • Мнения: 800
Естер, бързо ме хваща гърлото от сладолед, безалкохолно. Личният ми лекар лятото ми беше казал да ям ванилов, когато бях болна, но аз тъй и не се престраших.

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Пловдив- южната ни столица и най- прекрасния град.Обожавам го...Голяма усмивка за всички тук  newsm47

# 17
  • Мнения: 2 212
Виес, това е кофти наистина, виж аз съм с фарингит също, казаха ми  много студено, газирано и ядки да отбягвам, но конкретно за сладоледа - не, но аз не го ям съвсем леден, а като поотпусне:)

# 18
  • Мнения: 4 371
Да, продължавай Crossing Arms Сладоледа го обичам леко разтопен.

# 19
  • Мнения: 2 212
 Embarassed Дуци, извинявай, ама реших да се направя на интересна, щото си викам и да има бременни, и кърмачки, поне не споменавам нищо дет да не се продава в съседния магазин  Blush

# 20
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, ама някои не ям.  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 371
Съседният магазин е в ремонт. И да си призная, че и да не съм бременна или кърмачка пак ми се дояжда - Мара сладокусна съм си, кво да правя.

# 22
  • Мнения: 936
Живея в Пловдив, харесвам го много, но Варна ми е на сърце.

# 23
  • Мнения: 2 212
 newsm56  от мъничко едва ли ще ви навреди, ама то кой се задволява с мъничко сладолед  Crazy

Дуци, и аз не съм нито едното, и аз съм същата, миналата неделя на пица ходих заради трибуквената пицария на Сопрано, та мохито, та кво ли не съм пробвала, че и кекс забърках и за всичко е виновен форОма...затуй готварския гледам да го заобикалям...

# 24
  • Мнения: 3 091
стискам палци и чакам добри новини!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че слава Богу, не обичам сладолед.

# 26
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
2 задълбочени сладоледени страници сте изписали.Бравос!

# 27
  • Мнения: 516
Къде е Звезделина?

# 28
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На мен си ми харесва в Пловдив. Има какво да се желае още, но то кусури навсякъде могат да се намерят.

# 29
  • Мнения: 936
Сладолед мога да ям в неограничени количества, целогодишно.

Общи условия

Активация на акаунт