" На ДЕКЕМВРИйчето бият му ваксина, за да е здраво цяла зима"

  • 14 099
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 592
Току-що се разрових из форумите за информация за д-р Николета Маркова (от сайта на Часът на мама я намерих). Много добри отзиви срещнах за нея. Ще заведа Крис при нея да й погледне венците и устичката. Прегледът бил 20 лв., не ми се струва много  Peace

# 271
  • Мнения: 468
Добро утро!
Момичета тетраксим-а е тази ваксина която я дават от ХЕИ, в смисъл такъв, че Тетраксима е четири валентна и няма менингит. За какво да я купувате тогава, като педиатъра Ви ще Ви сложи 2 инжекции, които имат четитите валента.
[size=14pt]Аз да се похваля[/size] От вчера Галина сама се обръща по корем. Както лежеше по гръб и изведнъж се претърколи на една страна и след това по корем. До сега не го беше правила. Само че не и идва на ум да си извади ръката, която остава отдолу ама ... и за това има време.
Момичета пада ли ви косата вече, че на мен от няколко дни забелязвам че много пада. Като бях бременна косъм не падаше от нея, а сега... #Crazy

# 272
Момичета пада ли ви косата вече, че на мен от няколко дни забелязвам че много пада. Като бях бременна косъм не падаше от нея, а сега... #Crazy

Камелия, моята момичка е по-малка даже, а косата ми яко пада ... Радвам се, че в деветия месец отидох и доста ми я скъсиха (беше почти до кръста), иначе сега щеше да е ужас! Но не се тревожи, това е заради хормоните, нещата ще се оправят постепенно ...

# 273
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
То и аз ако не се подстрижа скоро чудо ще стане Thinking

# 274
  • Мнения: 22
Нашия педиатър също ни препоръча Пентаксима и нея ще слагаме. Дано няма никакъв проблем след това  Praynig

За съжаление обаче не ни спомена нищо нита за Вигантол, нито за масажи, нито нищо! Малко се разочаровах, дано се окаже че аз нещо греша. Както и да е! Аз си започнах с масажи и Вигантол. След хепатитната ваксина и ние я къпахме, не съм забелязала да има проблем.

От снощи забелязах, че кожичката на главата й е започнала да се лющи на едно място. Днес е малко повече. Има ли някой с такъв проблем? Тряба ли да се притеснявам?

# 275
  • Мнения: 2 963
От снощи забелязах, че кожичката на главата й е започнала да се лющи на едно място. Днес е малко повече. Има ли някой с такъв проблем? Тряба ли да се притеснявам?

И Жорко непрекъснато се лющи някъде:) Ту главичката, ту личицето, а в момента и ушичките:)

# 276
  • Мнения: 386
Ели, и на Криско му се лющи на места. Следобяд ще ходим за ваксината при педи и ще я питам(дано не забравя) дали има нещо притеснително.

Относно гинеколога- и аз не съм ходила, а и да ви кажа малко ме е страх- все още имам лоши спомени Mr. Green Уж нямах шевове, но зоната на перинеума все още я чувствам като натъртена, особено когато правим секс.
И за забременяването- незнам за каква ще ме вземете, но скоро не искам никакви деца повече Naughty даже не съм сигурна дали и за в бъдеще ще искам Embarassed

# 277
  • Мнения: 22
Илианка, по въпроса за децата и аз за сега съм на това мнение.   Naughty   Сигурно е по детски или егоистично, но...

На гинеколог ходих 3 седмици след раждането и като ми каза че съм се възстановила напълно, ме посъветва чак след 3 месеца да отида за цитонамазка.

# 278
  • Мнения: 2 013
Илиянка,че той твоя бебок готов за фризьор се е родил Grinning Каква коса какво нещо.Можеш прическа да му прави вече.Пък на Бисито и се протри отзад на главичката и на теменцето  Cry

# 279
  • Мнения: 2 013
И аз съм на това мнение,за децата!
Илиянка ти без разкъсвания и шевове не щеш пак,а аз какво да кажа като се разкъсах до... и имам 10 външни и 3 вътрешни шити на живо.Не искам и да чуя за друго раждане и аз като теб не знам дали пак бих се подложила на това.... Shocked
Но ти по-страшното си го минала,щом вече правите секс!Аз и за това още не съм се престрашила,все си мисля че много ще ме боли!!!  #Crazy

# 280
  • Мнения: 616
и на Крис му се лющи кожата от време на време  Simple Smile

аз ходих на гинеколог тази седмица, възсановила съм се много бързо ми каза док а за изследвания като спра да кърмя Peace

и аз не искам скоро деца този калпазана да стане поне на 5 и тогава Simple Smile ама ако стане по-рано няма да го върна Peace

# 281
  • Мнения: 23
За ваксините на нас в понеделник щяха да ни я бият но нали се разбра че сме болнички, и сега честно малко ме е страх ,детенцито се пооправя ече и сигурно доки ще иска другата седмица да я бием ,но НЕ Е ЛИ МАЛКО РАНО В СМИСЪЛ ТАКЪВ АКО ИМА ОЩЕ ВИРУС В ОРГАНИЗМА НА БЕБЧО ,нищо чче ще изглежда здравичка
НЕЗНАМ според вас какво да направя колко време трябва да мине от оздравяването до ваксината?

# 282
  • Мнения: 386
Илиянка,че той твоя бебок готов за фризьор се е родил Grinning Каква коса какво нещо.Можеш прическа да му прави вече.Пък на Бисито и се протри отзад на главичката и на теменцето  Cry


Даа Sunglasses, много му е хубава прическата и даже не му пада въобще.

# 283
  • Мнения: 2 013
Илиянка,че той твоя бебок готов за фризьор се е родил Grinning Каква коса какво нещо.Можеш прическа да му прави вече.Пък на Бисито и се протри отзад на главичката и на теменцето  Cry


Даа Sunglasses, много му е хубава прическата и даже не му пада въобще.

А имаше ли киселини от тази косичка,докато беше бременна,защото съм чувала,че  Thinking

# 284
  • Мнения: 472
Илиянка и ние имаме като вашата коса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт