" На ДЕКЕМВРИйчето бият му ваксина, за да е здраво цяла зима"

  • 14 082
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 438
Това с бебетата дето спят по 20 часа... Хм, малко нещо вече не го вярвам  Crazy
Някои дни наистина сме по-поспаливи, но други дни е буден почти по 12 часа - предремва по малко след хапване, но не повече от 20 минутки, половин час... Ставаме около 12 на обяд, а заспиваме към 1-2 през нощта...
Все повече иска да го разнасям и да разглежда, да си играем, да си 'говорим', всеки ден ме изненадва с нещо ново... Wink Според мен е нормално да стават все по-активни и изискващи внимание, имат толкова много да учат  Grinning

# 301
  • Мнения: 616
Инвизибъл .... КрИС пък ни е гаджеее smile3534 smile3534

Опа,опа аз преди теб си го заплюх!!!  Crossing Arms
 Наш си е!  newsm53 newsm47


ама за кой Крис става дума, че са двама  Laughing Laughing

# 302
  • Мнения: 688
Ние бяхме 3-4 дена без ако, толкова се притесних, дори и с термометър не излизаше, добре че днес след масажи на коремчето и помощ детето се освободи милото. То не беше пъшкане, напъни, почервеняване и рев, а акото съвсем нормално не беше твърдо, от какво така - незнам  Rolling Eyes
Как сте с коликите - имам чувството че при нас вместо да отшумяват - от време на време се засилват зверски.
Мами снимките за колажа с каква резолюция трябва да са и на кого се изпращат последно аз малко късно питам ама сме много ревливи напоследък и нямам възможност?

# 303
  • Мнения: 2 013
Инвизибъл .... КрИС пък ни е гаджеее smile3534 smile3534

Опа,опа аз преди теб си го заплюх!!!  Crossing Arms
 Наш си е!  newsm53 newsm47


ама за кой Крис става дума, че са двама  Laughing Laughing


Не знам мама Данитка кой Крис си е избрала,ама ние си заплюхме този на мама Илияна!!!Не си го даваме на никой  Crossing Arms
  bouquet  bouquet  bouquet

# 304
  • Мнения: 1 152
Записах час за ортопед /оптималният срок 6та седмица го пропуснахме / в Горна Баня, чааак за 13,02 - д-р Алексиев не работи със ЗК, прегледа е 30 лв - малко инфо.  Wink

# 305
  • Мнения: 386
Ей, момичета не се бийте fight- Крисчовци има, като свършат има Мартинчовци(те май са доста при нас), Никита, Жорковци...


Да ви похваля моя юнак- почти не плака от ваксината, даже после се усмихваше на педи и се опитваше да й "каже' нещо. Тя каза да не го къпем тази вечер, да не се мокри раничката, а да си мием дупето само, то пак ше се намокри, но няма значение. За ортопед нищо не ни каза newsm78
да се отчета-Криско вече е 4300гр. и 53см.

Елмина, педи каза, че това дето се лющи било бебешки пърхут и е безобидно.


# 306
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 708
Правя нова тема.

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 326
tanya.peeva, аз ползвам Тонимер бебе от лекциите и съм доволна. Само пръсвам и след малко се отпушва без помпичка и клечки.
ziggie_81, педиатъра дава направление за ортопед. Хубаво е да се отиде между 6 и 9 седмица, но някои дават направление чак в 4 месец, което е късно според тай тачения бургаски детски ортопед.
denibs, нашата педиатърка каза, че няма странични действия  тази ваксина и къпахме Вальо същата вечер.
И ние ще слагаме Пентаксим, но да знаете, че малко внасят и трудно се намита та се заредете о време.
denibs, търси Пентаксим в Търговска лига на Мария Луиза и Сливница. Peace
Нямала съм киселини, а Вальо беше с голяма коса, май няма връзка.

Слагате ли дребните във шезлонг? Ние ще купуваме ама още су чудя не ели рано.

# 308
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 708
Заповядайте в новата темичка

Новата тема

# 309
  • Мнения: 494
да се включим и ние, родени сме на 18-ти 12 2008.

Общи условия

Активация на акаунт