" На ДЕКЕМВРИйчето бият му ваксина, за да е здраво цяла зима"

  • 14 098
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 46
Я да видя успях ли да си сложа линийката, най-накрая и аз да седна да си направя такава Simple Smile

Днес съм наспана и в добро настроение! Изпращам ви и на вас!  bouquet

# 286
  • Мнения: 616
Йоанката е страшна мацка  Heart Eyes Heart Eyes гласим си я ние тайно за снаха  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 386
Рени, аз имам гастрит и киселините съм ги свикнала, така че не мога да преценя, но май бяха повече Thinking

Данитка, а ти имаше ли киселини?

Я сега да видим дали ще разбием или ще потвърдим мита за киселините и косата! Mr. Green

# 288
  • Мнения: 23
 Joy май май е верен мита ,аз имах много киселени и моята бебка се роди с огромна коса Joy

# 289
  • Мнения: 472
Никога в живота си не бях имала киселини ....е през бременността разбрах какво е това чудо  #Crazy Направо бяха ужасни ....едвам ги издържах,нищо не ми помагаше за тях

# 290
  • Мнения: 42
вярно е това за киселините, аз нямах никакви и вижте го бебо с какво голо теменце е Laughing Laughing Laughing
Аз  бях на гинеколог преди 2 седмици и напълно съм се възстановила Laughing
малко се стреснах за забременяването, май ще изтичам до аптеката за един тест  Shockedи аз искам още деца, но нека повечко време да мине.Не ме е страх от бременността и раждането, а от гледането на детето, моето е много щуро rotfImao

# 291
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Нямат изчитане  Joy От няколко дни само ви чета, аха да пиша и ме призовават.
Не мога да не споделя, че всеки ден откривам нещо ново в бебка. Сега я гледам как се забавлява в активната гимнастика и ахааа се унася в сладка дрямка. От вчера пък се опитваме цялата ръка да налапаме, голям кеф. Направо ми е като някоя картинка сладка  Mr. Green
Аз ходих точно на единия месец на преглед и бях напълно възстановена, та даже и с цикъл. Ама не знам какво се обърка след това, все още съм на червено  newsm78 Лохиите ли не са се изчистили. Вече се чудя дали доки се е объркала и това да не е било цикъла ми  newsm78 Ни нам вече  #Crazy
Как сте с режима вие? Ей, не мога да я приуча да яде на повече от 2 часа. И тъй като яде на малък интервал, цоква малко и не иска повече, и айде след 2 часа пак сме гладни. ако я оставя за малко повече и вдига голяма олелия  hahaha
Ние няма как да идем на ортопед. Имаше един невероятен доктор, но той почина малко след като родих. Даже мисля, че беше председателя на сдружението ан детските ортопеди. Сега до колкото разбрах, няма такъв в Русе. А много ми се иска да идем. Разбрах, че е мн важен този преглед за момиченцата и особено, за бебета, които са били в неправилна поза или седалищно.
А за връзката киселини-коса...ами ние сме си с коса, обаче грам киселини нямах  newsm78 При всеки различно.

# 292
  • Мнения: 472
Инвизибъл .... КрИС пък ни е гаджеее smile3534 smile3534

# 293
  • Мнения: 2 013
Инвизибъл .... КрИС пък ни е гаджеее smile3534 smile3534

Опа,опа аз преди теб си го заплюх!!!  Crossing Arms
 Наш си е!  newsm53 newsm47

# 294
  • Мнения: 472
Нека тъщата каже тежката си дума  newsm51 smile3525
Упс ама тъща ли е свекърва ли е ?  newsm78 newsm62

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:18 от Данитка

# 295
  • Мнения: 468
Ехе той Крис много желан  Laughing  Laughing  Laughing Еми радвай се!
Само че момичета внимавайте къде давате момичетата да не би Еми да е проклета свекърва  Mr. Green  Laughing  Laughing . Правя си майтап Еми да не се разсърдиш  Hug
Аз нямах киселини или по-точно само две вечери съм имала, а Галина се роди с огромна коса. Те като я показали на татито за първи път и думите на акушерката били "Я виж каква голяма коса има само"  Laughing
Аз знам друго за косата на бебето, когато майката и се е гадило и е повръщала по време на бременността, но аз и не съм повръщала нито ми се е гадило.

# 296
  • Мнения: 2 013
Илиянка включи се че на Криско ушите сигурно горят вече Laughing
Успокой кандидат булките,свеки !  bouquet  bouquet  bouquet smile3525

# 297
  • Мнения: 30
здравейте мили мами. аз съм майка на октоврйиче въпреки че бях с термин декември. надявам се че ще ме приемете във вашата темичка. Казвам се Дани а малкия Виктор. Трябваше да се роди на 5.12 но реши да е на 22.10 Simple Smile

# 298
  • София
  • Мнения: 438
mira_georgieva вие сте с класически показания за растежна криза, няма страшно, за 2-3 дни отминава Wink Аз не бих давала АМ, защото така реално не стимулираш гърдите да произведат повече мляко - което реално е целта на занятието и това всъщност прави бебето с честото сукане. Но ти си знаеш как са ви най-добре нещата Simple Smile

Санчес и ние от няколко дни се плезим, плюнчим, даже се научи да си яде ръцете - свити на юмручета... Точно снощи се чудех дали е нормално, но като влязох в темата на Ноемврийките - там всички бебоци са така, явно е нормално. Аз знам, че плюнченето започва доста преди да започнат да растат зъбки, но мислех, че е малко по-късно Wink

Елмина и ние получихме такова люспене, няма страшно, почиствай го по време на къпане, нормално е Wink

Иначе косата пада, защото през бременността от хормоните не са отпадали космите, които е трябвало и сега като започне да се нормализира хормоналното ниво отпадват и те, затова изглежда, че косопада е по-голям... Просто пада косата и за 9 месеца назад Wink

# 299
  • Мнения: 1 152
Ех, моята коса не е започнала да пада, но на Кари от няколки дни калъфките са целите в косми. Днес бяхме в църквата за чистата молитва - какво смятах, какво правих, добре че пак се замислих, че щяхме да пропуснем 40тия ден и да отидем утре.  Crazy Crazy Crazy Явно още съм си ку-ку.  ooooh! ooooh!  Ние пак сме в растежна криза, но този път е в по-лека форма според мен.  Thinking Тази нощ така повърна - видях какво е фонтан - и двете бяхме мокри.  И моята мома много се плюнчи и си яде ръцете и все си мисля, че е гладна.  Rolling Eyes И нали бебетата спяли по 16-20 часа - не е вярно  Crossing Arms - как може бебе да не спи по 4-5 часа наведнъж. Има дни, в които като се събуди сутрин в 9 до 14-15 часа не е заспала.  #Crazy #Crazy А аз обръщането и връткането няма равна - оставя на една страна - намирам я по гръб и главичката на другата страна. Много ми е сладка като си държи главичката - като костенурче е.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://media.snimka.bg/2012/010280324-thumb.jpg

Общи условия

Активация на акаунт