ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ да поговорим - 14

  • 42 620
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 215
благодаря ти много че се включи .сега на инвитрото замразихме ембриони и бих желала да направя по бързо трансфер от тях но не знам колко време трябва да мине малко съм отчаяна но се надявам на ледничетата

# 736
  • София
  • Мнения: 2 908
Златенцето звънни на Владимиров и му обясни ситуацията.Твърде рано е за да отписваш този опит и да  мислиш  отсега за трансфера на замразените ембриончета,кога може да направите.Стискам ти палци. Praynig Praynig Praynig

# 737
  • Мнения: 190
ninkata80Благодаря ти че ми отговори и аз ще изчакам пък каквото стане.А стимулацията кога се започва,ако всичко ти е наред ? Преди мц. повреме на мц. или след като ти премине или е по преценка на доки?При теб как беше.?Кюбит много се радвам за теб и ти пожелавам лека бременност и накрая да гушнеш своето съкровище newsm44 newsm68 newsm44 newsm68  ylinfant

# 738
  • Мнения: 339
Златенце,аз имах кървене на 9 и 10 ден след трансфера и се оказа,че това е инплантацията.
Сега не мисли за следващ трансфер Hug
На всички успели честито  bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 2 908
Сияна аз започнах стимулация на трети ден от МЦ,бях по къс протокол и продължих девет дни.Ако са ти казали че ще си по къс ще започнеш и ти на втори,трети ден,а ако си по-дълъг ще ти сложат блокираща инжекция от предходния цикъл и като ти дойде ще започнете същинската стимулация.Много късмет. Praynig

# 740
  • Мнения: 215
благодаря на всички много сте мили няма да се тормозя повече дори и да не стане има следващ път.  bouquet 

# 741
  • някъде тук
  • Мнения: 621
SIANA_42 , аз също съм със задържан фоликул и пия противозачатъчни утре ми е 16 хапче и док каза да отида да види дали се е спукал,така че не си само ти често се случва,
аз след прегледа утре ще пиша  да ви кажа как стоят нещата.

Бейби успех с инжекциите  Hug

НВИ стискам палци за прегледа в неделя Praynig

Златенце дано е инплантация Praynig
 
Зазолинка много се радвам че  генетичното изменение няма да пречи на забременяването Hug

Грация  Hug благодаря за бременните вируси чакам да ни  заразиш Laughing

Чоко , Филипа , тортичка ,и всички които чакат   продължавам да стискам палци Praynig

# 742
  • Мнения: 398
Зази, пощ. ти кутия е препълнена! Не мога да ти изпратя съобщение!  Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: 4 268
Kubit честито и от мен и лека бременност!

# 744
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
 txtlovesЧЕСТИТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН!!!
 txtloves
Аааааааааа, златенцето какви са тез идеи дето ти идват, я да ги нямаме такива. Чакай си дата за теста и тогава ще говорим, за сега само положителни емоциики и глезене, не се вкарвай в такива драми че и на теб ще ти дърпаме ушите, има толкоз много мацки дето с кървене са започнали бременността си че не е за приказка.  Hug
denniva ти днес няма ли да ни се похвалиш?
БЛАГОДАРЯ ВИ на всички за стиснатите палци Hug, в тях ми е вярата че този път ще ми помогнат. Ох НВИ, хич не ме е страх от инжекцийките, хаквам си ги от раз, даже в колата си ги бия, но знам че няма как от толкоз много боцкания корема ми ще посинее, така беше и предните два пъти, и приличаше като след бомбандировка. При 1-ото инв. дозата ми беше 600ед/ден фоли. При второто ми беше 450ед/ден фоли, сега пак сме на 600 на ден, какво да се прави... Като съм ви чела всички тук никоя не е имала такива дози, но на мен така ми е протокола. Като свърши всичко ще го напиша както бях писала за предните два протокола, сега Е2 ми няма да е от голямо значение защото ще си бия Ganirelix. Е2 ще има само значение като се вдигне до деня до който доки реши че почваме с Ganirelix. И тогаз ще добави и HCG low dose, и тя ще стане една... не е за приказка #Crazy. За кръв и ултразвук съм на 17. Дано тогаз да ми намали дозите  Praynig При предните 2 опита ФСХ ми беше доста по нисък (7 и нещо си), с около 2 по малко отколкото сега(9 и нещо), но сега пък Е2 ми беше по-ниско. Навсякъде където съм чела и доки също каза че когато Е2 е ниско по лесно се стимулира, но най се, явно аз съм изключение. Аз съм от бавните бушони  Joy Blush
Мацките които чакат за тест, да си чакат деня и никакви такива скришни тестечета от рано и други подобни. Аз нещо съм се замаяла и забравих дали и кой щеше да има тези дни пукция Thinking Rolling Eyes. Стиснала съм си налакираните нокти и съм ги забила и само се  Praynig за всички нас да се похвалим с двете чертички колкото се може по скоро, и със точиците, и сърчицата.  Praynig

# 745
  • Мнения: 616
 txtloves ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН!   txtloves

Бейби, мен ме стимулираха с по 3 гонала дневно, но ми ги приготвяха с един разтворител. Това посиняване да не би да ти се получава от голямото количество което севкарва. Питай док дали може да се приготвят с по-малко разтвор /в смисъл да е по-концентриран разтвора/ и ако може прави ги така. Поне ще си спестиш малко синини. Стискам ти палци и те чакам с хубави новини  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Имам вяра на теб също  Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Очаквам новини за две сърчица  Hug
Маринекс, Равал, успех и от тук  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Момичета, за да непропусна някоя от вас, имате всички стиснатите ми палци. И не забравяйте, че всички ЩЕ УСПЕЕМ!

# 746
  • Мнения: 1 715
Честит празник на вси4ки! Hug
Филипа и Чочка ,мисля,4е днес щяхте да правите кръвен тест.Чакам хубави новини днес Praynig
Нека това е най-хубавия Свети Валентин за вас! Успех! Praynig Hug

# 747
  • Мнения: 4 268
Честит Празник на всички Simple Smile.Нека да има много влюбени сърца и още повечко деца   bouquet !

# 748
  • Мнения: 61
Здравейте момичета Simple Smile
Ето ме отново. Досега само Ви четях... тайничко.
Започвам нов опит. Предписаха ми Регулон и след цикъла започвам стимулацията.
Дано всички тук имаме късмета и шанса да видим заветните EFP че вече много ги искамммммммм..............  Laughing Много ги искам...  Laughing

# 749
  • Мнения: 108
Момичета, честит празник и от мен. Аз влизам само да се отчета - ЧХГ на 14 ден след ЕТ 4,76 при референтни граници 0-5. Това беше с нашия първи опит ин витро. Ще се явяваме на поправителен, надяваме се по-скоро. Успех на всички в процедура!

Общи условия

Активация на акаунт